KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yodeyma

Ár:   6775   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: moldvaieva, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   6775
Kiszerelés:   100ml
Bőrtípus:   Normál

A fekete ribiszke édes, karizmatikus illata és a vanília határozott jellege, saját személyiséget ad a parfümnek már az első pillanattól kezdve.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

betty23

2018. augusztus 14.

Én ezt csak magamra fújtam tesztelésként, de eszeveszettem próbáltam lemosni magamról, mert konkrétan borzasztó erős MÉZ illata van. Lehet velem van a baj, de rajtam nagyon zavaró. Csak azért jár 2*, mert tartós. :D Az eredetit nem szagoltam még...

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

kismadár

2018. július 10.

Nem tudom mennyire hasonlít az eredeti Sí-re, azt nem ismerem, de ez valami bitang tartós és erős cucc. Nem rossz illat egyébként, egész finom, el tudom magamon viselni, néha még szeretem is, bár nem a világom. Magamnak nem vettem volna meg, nem szeretem az utánzatokat, ezt ajándékba kaptam. Ahogy előttem is írták, az intenzitása nem csökken idővel sem, ugyanolyan rámenős és karakán, mint felfújáskor. Egy átbulizott éjszaka után is intenzíven párolog. Nagyon durva.. barátnőmnek több Yodeymája is van, egytől egyig mind ugyanilyen tartós, nem tudom hogy csinálják, de az biztos, hogy nagyon nagyon pontosan ki kell választani az illatot és a mennyiséget is, mert ezzel nem nehéz túlzásba esni. Barátnőm valamelyik Yodeymájától szokott is fájni a fejem, annyira sok és erőszakos.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Heine

2018. június 15.

Hatalmas jóindulattal futottam neki. Ez a cucc olyan, mintha hatszor olyan erős, és nyolcszor töményebb lenne (30%-os parfüm minőség egyébként) az eredetinél, és szerintem megfosztja annak a könnyedségétől - már ha lehet ilyet mondani egy olyan illatra, mint a Sí. Minimális pöttyöt tettem a csuklómra, amikor hazafele mentem, és konkrétan érezni lehetett a csíkot, amit magam után húztam. Utálok ilyen jellegű feltűnést kelteni, el is szégyelltem magam egy kicsit. Nagyon erős, nem csitul, nagyon vigyázni kell a mennyiséggel.
Még sosem locsoltam magamra annyi Sí-t, hogy olyan tömény legyen, mint ez, szóval az illatok egyezéséről nem tudok sokat mondani, de aki tartós dupe-ot keres, az vegye meg ezt, mert sajtreszelővel se tudnám leszedni magamról.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

sfreku

2018. június 14.

Hatalmas parfüm mániám ellenére a yodeyma-s parfümök egészen idáig ismeretlenek voltak számomra pedig mindig inkább alternatívát veszek, mert sajna sehogyse találom az igazit..giorgio armani si-ját már legalább 2 éve szagolgattam illatoltam , ezerből is fel ismerném , van akin tetszik van akin fullaszt de akármilyen dupe-ot probáltam nem jött be, nem csendesedik nem puhul.. nem az igazi. Az eredeti nekem szintén túl erős de mégis annyira vágytam rá mikor meg éreztem valakin akinek nagyon is jol állt. Végre be szereztem egy yodeyma parfümöt és kaptam hozzá egy mintát ami nem volt más mi az adriana :)) egyből ki is próbáltam, már 2. napja fújom a csuklómra reggel és ez egyszerűen tökéletes ! Annyira hamar puhul, idomul a bőrömhöz, pont azt a krémes édes tisztaságot érzem ki amire vágytam, valóban határozott, de sokkal inkább nőiesen mint az eredeti harsány határozottsága és az is meg állja a helyét hogy saját személyiséget ad a parfümnek, magamon a yodeyma isteni, tökéletes, szerelem, de semelyik más alternatíva nem működik.. Egy szó mint száz , már tudom hogy ő az egyik örök darabom lesz , mind ezek mellett pedig a tartóssága is fantasztikus , egyszerűen oda vagyok és vissza , ez 5*** !!

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Jegesmaci

2018. május 7.

Csatlakozom a rajongókhoz. Ajándékba kaptam és imádom is. Kb 15-20 perc kellett hogy kialakuljon a finom illatból az imádom illat. Rajtam olyan mint egy virágcsokor amibe vattacukrot is tűzdeltek. Ki fogok próbálni a márkától más illatokat is, mert ez pazar.

Jegesmaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

bobherceg80

2018. április 18.

Egy az egyben Armani Si,nem lehet megkülönböztetni őket.Tartós is.És ez már nem az 1. női Yodeyma parfüm,amitől eltátom a számat.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Yubiri

2018. március 5.

A prospektus szerint gyümölcsös, kifinomult és rendhagyó illat.
Én is kolléganőkön éreztem, nagyon szexi illat, megrendeltem magamnak is, de másokon jobban tetszik.
Viszonylag tartós és az árát is megéri.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

A prospektus szerint gyümölcsös, kifinomult és rendhagyó illat.
Viszonylag tartós és az árát is megéri.

lloori

2018. február 17.

Annyira nem tartós rajtam, de nagyon-nagyon kellemes illata van, szinte minden nap ezt használom lassan egy éve. Nem hiszem hogy újraveszem, az eredetire sem fáj a fogam, de lehet, hogy a márka más illatát is ki fogom próbálni, ár-érték arányban nagyon jó.

lloori
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Skylar

2018. január 27.

Nagyon finom, édes illata van, ami nem túl tömény. A tartósságán meglepődtem, a nap végén is lehet érezni az illatát.
Kiemelném az ár/érték arányt, szerintem nagyon jó vételnek számít. 5*

Skylar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Kiemelném az ár/érték arányt, szerintem nagyon jó vételnek számít. 5*

bubilany

2017. december 20.

Munkatársnőm fújta be magát vele az irodában :) Belengte a szobát ez a kellemes édes-vaníliás illat :)

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.