KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yunsey

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: suxxx94, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Búzacsíratartalmának és lágyan hidratáló tulajdonságának köszönhetően ez a kondicionáló mély táplálást biztosít a hajnak és azt fényessé, rugalmassá teszi, megkönnyíti a frizurakészítést.
Véd az UVA és UVB sugarak ellen.

suxxx94

2014. október 4.

Végre egy hővédő ami nem tapasztja össze a hajamat!Az alfaparf és e között vaciláltam az üzletben (kb egy árban voltak) és végül erre esett a választásom de nem bántam meg.Ha kivasalom a göndör hajam,csakis ezzel!

suxxx94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 4.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Emulgeálószer, felületaktív anyag.