Yves Rocher 4 az 1-ben Bőrhibák Elleni Arcápoló (Yves Rocher)

Yves Rocher 4 az 1-ben Bőrhibák Elleni Arcápoló

Címkék: Hidratáló krémek fényvédő nélkül

Felveszi a harcot a zsíros, pattanásos bőr 4 fő tünetével, okozójával:

• csökkenti a pattanások és mitesszerek kialakulását
  • simává varázsolja a bőrfelületet
  • a bőr karabantartásáért felelős csukókának köszönhetően mattítja a bőrt 8 órán keresztül
  • halványítja a visszamaradt hegeket és sebeket

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Ez egy szuper kis krém, könnyed, leviszi a csúnyaságokat, viszont szárítja azért az arcom rendesen, úgyhogy mellé kell használni valami jó hidratálót. De mivel tényleg gyorsan leviszi a foltokat, pattanásokat én 5*-ot adok neki, és még csak nem is drága.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

nekem az egész termékcsalád megvan. ez az első olyan krém ami hozza is amit ígér. segít a gyulladásoko, összehúzza a pórusokat, gyógyít, sima és sokkal szebb lesz tőle az arcom. Sokkal. Nagyon szeretem a többivel együtt. de akkor is használ ha csak ezt kenem fel. a tonikot reggel szoktam mert úgy összehúzza a pórusaimat hogy csak na. de ez a krém használható reggel, este. lehet rá sminkelni. hamar beszívódik és csak illatos sima gyógyuló bőr marad utána. 6*

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Véletlenül akadtam rá, épp le is volt akciózva, és elkeseredésemben, hogy semmi sem használ, gondoltam mit veszíthetek... megvettem. Tetszik az adagolókája, az illata, az állaga, az én bőrömet kellően hidratálja is. Sok változást még nem vettem észre, nem is használom régóta, és csak esténként kenem fel. Rontani nem rontott, mintha picit javított volna a bőrömön. Egy próbát megér!

3/5

Tetszik az illata, gyorsan beszívódik, de a pattanásokon nem nagyon segít. A boltban azt ígérték, hogy már 2 hét után látható a változás, de én már 2 hónapja használom és most kezdenek eltűnni, de nem vagyok benne biztos, hogy a krém miatt. A mélytisztító arclemosóval együtt használom.

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

A mélytisztító pakolással egyetemben ő is féláron kapható az üzletekben.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Csak jót tudok róla mondani, gyorsan beszívódik, jól hidratál és a problémás bőr állapotán is javít :) Érdemes kipróbálni!

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Nálam nagyon bevált ez a krém, a tonikkal együtt használom. Reggel hidratáló krém alá szoktam kenni, de csak a problémás területekre. Így nem szárítja az arcom egyébként is száraz részeit. Nálam mattításban 4*, heghalványításban 4*, pórusok tisztán tartásában 5*, pórusminimalizásban 5*, igaz használok más pórusösszehúzót is, de együtt egész jól működnek. Mivel alapvetően a tág pórusok a probléma nálam, illetve azok tisztán tartása, ezért én 5*-ot adok neki.

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

A La roche Effaclar H helyett használom, mert kiváncsi voltam, h mit tud ez. Eddig nagyon jó, de azt hozzá kell tennem, hogy az Effaclar A.I.-vel használom együtt.

1/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Megvettem mert csupa jot olvastam rola, de nekem ez az egyik legszornyubb krem-elmenyem. Lehet, hogy a benne levo alkohol miatt, nem tudom. Fajdalamas, mely pattanasok, hegyes komedo-k, piros, gyulladt, lassan gyogyulo sebhelyek...az elso heten azt gondoltam, biztos csak az atallas nehez, de a 15. napon (azt nem tudom miert ilyen keson) vegre feladtam es visszatertem az elozomhoz. Most a 4. napja abbahagytam es szepen javulok...hat ez! Szornyu! Es persze lehet, hogy csak nekem, viszont nekem nagyon!

4/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Picit mattít a pattanások nyomait tényleg halványítja, és a pórusaim kisebbnek tűnnek, az összeképem meg egységesebbnek. Nem rossz, de mi a fenének ennyi parfüm bele???! Amúgy nem pattogtam ki tőle, az én érzékeny bőröm eddig nem irritálta...de nagyon erős szaga van felkenéskor. A tubusból sokat nem lehet kinyomni, ez jó, takarékos. Problémás bőrre egy jó kis arckrém, de ennyi, semmi több. Lehet hogy újraveszem, de sajnos túlságosan szeretek kísérletezgetni :)

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Alcohol Denat. al EWG Kockázat: 5

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

Aloe Barbadensis Leaf Juice gy EWG Kockázat: 1

Methylpropanediol EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Caprylic / Capric Triglyceride eo EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Butylene Glycol h EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Hamamelis Virginiana Flower Water EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer EWG Kockázat: 0

Phenoxyethanol ta EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

Isohexadecane eo EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Ceteareth-33 ti|eu EWG Kockázat: 4 - 7, EWG Adat: Korlátozott

Lásd Ceteareth 10.

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Zinc Gluconate EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Salicylic Acid kh|gy EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Sok

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Hydrolyzed Pectin

Behenic Acid EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Polysorbate 80 ti|eu EWG Kockázat: 2

Xanthan Gum ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Silica EWG Kockázat: 0 - 2, EWG Adat: Sok

Sodium Hydroxide EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Scutellaria Baicalensis Root Extract h EWG Kockázat: 0

Scutellaria Baicalensis növény gyökerének kivonata. Szövet összehúzó, nyugtató, hidratáló összetevő.

Allantoin gy EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

A fekete nadálytő (comfrey) kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású anyag. Segíti a sebgyógyulást is. Pattanások elleni termékek gyakori összetevője.

Tetrasodium EDTA EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Sodium Benzoate ta EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Mangiferin EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Potassium Sorbate ta EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!