KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2011. december 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Felveszi a harcot a zsíros, pattanásos bőr 4 fő tünetével, okozójával:

• csökkenti a pattanások és mitesszerek kialakulását
  • simává varázsolja a bőrfelületet
  • a bőr karabantartásáért felelős csukókának köszönhetően mattítja a bőrt 8 órán keresztül
  • halványítja a visszamaradt hegeket és sebeket

Ár: 990ft , Eladó: lorsyn
Állapot: 3/4ig van , Helyszín: Budapest , fizetés: szemelyes atvetel
Ár: 1200ft , Eladó: lotticsatho
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Budapest, Dunaujvaros, Szeged, fizetés: Szemelyes atvetel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mesito

2017. július 15.

Kipróbáltam a krémet, sőt hetekig próbálkoztam, új esélyt adva, de nekem csalódás volt. A bőröm húzódott tőle, a pattanások, nem múltak el, zsíros érzete estére ugyanúgy előjött. Nem tapasztaltam erőteljes hatást. A hidratáló hatása, valamint a gyengéd illata volt pozitívuma nekem.

Mesito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

kosztis

2017. június 21.

Nekem alapvetően zsíros és pattanásos a bőröm, így a matt hatását vettem észre először. A pattanások nem múltak el, de a heges részeket szépen helyrehozta. Nem használom még régóta, de remélem a pattanásokat és a mitesszereket is megszünteti később.

kosztis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

deezsina

2017. május 10.

Alapból nem lenne rossz krém, de arra amire való (problémás bőr rendbetétele) nem igazán alkalmas. Nem vártam csodát tőle, de még így is csalódtam egy kicsit, egészen gyorsan leraktam és áttértem más krémre.
A maradékot mostanában a nyak és dekoltázs bőrére használom, mivel elvileg arra is arckrémet illene, talán így hasznosul a legjobban.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Lindi

2017. április 30.

Eddig a tág pórusaimra ez volt a legjobb,szépen mattít is.Először aggódtam,mert a felkenés után még el kell egy időnek telnie a hatás kedvéért.Estére is fel szoktam kenni,akkor még jobban összehúzza a pórusokat.

Amíg nem találok jobbat ezt veszem újra.

Lindi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Amíg nem találok jobbat ezt veszem újra.

princesspanda

2017. február 1.

IMÁDOOOM! A múltkor azt hittem, hogy kivonták a forgalomból és már éppen reklamálni akartam miatta, hogy mégis hogy megy ez, hogy megtalálom a tökéletes arckrémet, aztán kivonják a forgalomból? Viszont kiderült, hogy csak a karácsonyi/év eleji leértékelések miatt alakult ki készlethiány és továbbra is elérhető. Úgy örültem neki. Hidratál, nem szárít, eltünteti a hibákat, nem csillog, gyorsan beszívódik, mattít - minden, ami kell. Nekem az illata is tetszik, mert nem túl erős, de olyan "természetes". :D

princesspanda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

zita0212

2017. január 18.

Csodaszer az egész termékcsaládot használom, ez a kedvencem! :)

zita0212
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Csodaszer az egész termékcsaládot használom, ez a kedvencem! :)

KuSza

2017. január 16.

Az egész termékcsaládot együtt használtam (arctisztító, tonik, balzsam, arcpakolás) és nagyon sokat segített a bőröm állapotán. Sajnos egy kb fél év után kezdte megszokni a bőröm és már kevésbé volt hatásos így leváltottam, de idővel visszatérek hozzá, mert jó.

KuSza
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

bogczi

2016. december 4.

A lemosójával együtt használom. A bőröm alapvetően erősen zsíros, piros vagy gennyes pattanásaim nincsenek, viszont az orromon és az államon rengeteg kis mitesszer van, az orcám kicsit száraz. Alapvetően elégedett vagyok a krémmel, a bőröm ugyan ugyanolyan zsíros, mint volt, viszont sokkal hidratáltabb, nem jönnek ki pattik vagy mitesszerek, a néhány hegem gyönyörűen elhalványult. Valószínűleg a lemosója is sokat segített, bár inkább 1-2 naponta használom, mint naponta.

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Lepketanonc

2016. augusztus 24.

Szerettem ezt a krémet, mert kellemes volt a textúrája, azonban a bőrhibáimon nem segített.

Lepketanonc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

drmalna

2016. június 12.

Nekem nem vált be. Nem ártott, de már kb 1.5 hónapja ezt használom és semmit sem változott a bőröm.

drmalna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol