KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2011. december 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Felveszi a harcot a zsíros, pattanásos bőr 4 fő tünetével, okozójával:

• csökkenti a pattanások és mitesszerek kialakulását
  • simává varázsolja a bőrfelületet
  • a bőr karabantartásáért felelős csukókának köszönhetően mattítja a bőrt 8 órán keresztül
  • halványítja a visszamaradt hegeket és sebeket

Ár: 990ft , Eladó: lorsyn
Állapot: 3/4ig van , Helyszín: Budapest , fizetés: szemelyes atvetel
Ár: 1200ft , Eladó: lotticsatho
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Budapest, Dunaujvaros, Szeged, fizetés: Szemelyes atvetel

zsalexa

2018. március 24.

Zsíros bőrűként vele is volt egy randim, nem jött be. A bőröm be sem szívta, ragacsos maradtam utána, a tág pórusokon sem segített. Egyébként van egy sejtésem, hogy ez a széria mondjuk a tinédzser korosztály számára lett kitalálva, emiatt a felnőttkori pattanásokra hatástalan.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

aurora90

2018. február 21.

Sokat vártam tole, nagyot csalódtam. Egy teljesen átlagos hidratalo színvonalat hozta, a zsirossagon pedig kb semmit se segített.

aurora90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

BriBerecz

2018. január 5.

Őt is nagyon nagy reményekkel szereztem be, mert vannak időszakok amikor nagy szükségem lenne egy jó pattanás eltávolítóra, de sajnos nem ő az, akit keresek, a bőröm szárazságát egy kicsit rendbe tette, de a fő feladatát sajnos nem végezte el :(

BriBerecz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

celity

2018. január 1.

Éjszakára kentem fel és másnapra láthatóan javított a bőrhibáim, hosszútávon szerintem nagyon szuper, teszi a dolgát megfelelő arcápolási rutin mellett!

celity
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

spiceginger

2017. november 21.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Mondhatom, hogy az eddig használt arckrémek közül a legjobb. 3hetes használat után eltűntek a pattanásaim, valamint a patanás utáni foltjaimat is eltüntette. 2.tubussal használom. Télre mondjuk nekem kicsit kevés, de összességében jól teljesít. :-)

spiceginger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Jucsi10

2017. november 10.

Mindenképpen 5 csillagot adnék neki.
Számos pattanás elleni krémet kipróbáltam már, több-kevesebb sikerrel. Ez a termék valóban bevált. Csökkenti a gyulladás mértékét és a helyét is hamarabb eltüntenti. :) Nekem legalább 2 dobozzal mindig van itthon belőle. :)

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Mindenképpen 5 csillagot adnék neki.

Mesito

2017. július 15.

Kipróbáltam a krémet, sőt hetekig próbálkoztam, új esélyt adva, de nekem csalódás volt. A bőröm húzódott tőle, a pattanások, nem múltak el, zsíros érzete estére ugyanúgy előjött. Nem tapasztaltam erőteljes hatást. A hidratáló hatása, valamint a gyengéd illata volt pozitívuma nekem.

Mesito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

kosztis

2017. június 21.

Nekem alapvetően zsíros és pattanásos a bőröm, így a matt hatását vettem észre először. A pattanások nem múltak el, de a heges részeket szépen helyrehozta. Nem használom még régóta, de remélem a pattanásokat és a mitesszereket is megszünteti később.

kosztis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

deezsina

2017. május 10.

Alapból nem lenne rossz krém, de arra amire való (problémás bőr rendbetétele) nem igazán alkalmas. Nem vártam csodát tőle, de még így is csalódtam egy kicsit, egészen gyorsan leraktam és áttértem más krémre.
A maradékot mostanában a nyak és dekoltázs bőrére használom, mivel elvileg arra is arckrémet illene, talán így hasznosul a legjobban.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Lindi

2017. április 30.

Eddig a tág pórusaimra ez volt a legjobb,szépen mattít is.Először aggódtam,mert a felkenés után még el kell egy időnek telnie a hatás kedvéért.Estére is fel szoktam kenni,akkor még jobban összehúzza a pórusokat.

Amíg nem találok jobbat ezt veszem újra.

Lindi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Amíg nem találok jobbat ezt veszem újra.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol