KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna

Utolsó módosítás dátuma: 2011. december 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Felveszi a harcot a zsíros, pattanásos bőr 4 fő tünetével, okozójával:

• csökkenti a pattanások és mitesszerek kialakulását
  • simává varázsolja a bőrfelületet
  • a bőr karabantartásáért felelős csukókának köszönhetően mattítja a bőrt 8 órán keresztül
  • halványítja a visszamaradt hegeket és sebeket

Ár: 990ft , Eladó: lorsyn
Állapot: 3/4ig van , Helyszín: Budapest , fizetés: szemelyes atvetel
Szixooo

2015. augusztus 13.

Mar egy eve hasznalom es elegge megszerettem. Persze nem magaban fog csodat tenni (ugysem rossz kulonben), mint ahogy semmilyen mas pattanas elleni termek sem, hanem rutinba beepitve. Sminklemosas, arcmosas, tonizalas, hamlasztas utan hasznalom szerumkent/ hidratalokent. Szoval befejezo lepes, ami a tiszta, elokeszitett boromet taplalja. Igy hasznalva elegedett vagyok vele. Neha kiegeszitem mas termekekkel vagy alkalomszeruen egy masikkal helyettesitem, mert igy tobbfele tapanyagot tudok juttatni kremeken keresztul a borombe, mintha csak egyfelet hasznalnek mindig.
Ahogy a neve is mutatja, ez egy lotion, ami hidratal is - ha valaki ezt nem dijazza egy pattanaskezelo kremben, akkor ne ezt vegye. Sokaig eleg, es a kis csoren keresztul jol adagolhato, ellenben nem nyerheto ki rajta keresztul minden. Ha kifogyott, csak vagjatok kette a tubust, es meg majdnem egy hetre elegendo krem lesz benne :)
Osszessegeben nekem bevalt es mar ujra is vettem :)

Szixooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Osszessegeben nekem bevalt es mar ujra is vettem :)

szluca

2015. május 2.

Elhasználtam belőle egy tubussal, vegyes érzéseim vannak: az állaga jó, az illata nem rossz, a bőrömet egész jól hidratálja, kellemes érzetet hagy maga után, pirosságot és sebeket viszont egyáltalán nem csökkent, a pórusaimat nem húzta össze, ezek után az árát sem annyira szerettem.

szluca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

csigabiga

2015. április 28.

Nem rossz krém ez, de nem is lett az igazi. Azt szeretem benne, hogy ha nem nagyon vészes a helyzet a pattanások terén, akkor pont elég, szépen gyógyítja őket és emellett hidratál is.

csigabiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

vwrita91

2015. január 21.

1 hete kezdtem használni, esténként tisztítás után alvás előtt kenem fel. Reggelre kicsit fénylő a bőröm, de ha nem kenek rá semmi akkor is olyan :) Volt egy kezdődő búb a homlokomon, na az vissza is "fejlődött" ahogy kentem minden este :) Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. Szebb a bőr tónusom, persze nem hibátlanná varázsolta, de eddig nagyon bevált :) Írok még később is :)

vwrita91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 21.

miss3rdward

2015. január 10.

Az én bőröm inkább olajosabb lett tőle. Esténként használtam egy darabig, vékony rétegben, de reggelre teljesen csillogott tőle az arcom. Próbáltam úgy is, hogy csak a pattanásokra célirányosabb, úgy valamivel jobb a hatása.De nem fogom újra venni, örülök, ha ez első doboz is elfogy.

miss3rdward
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 10.

krisztina0012

2015. január 5.

Gyorsan beszívódik, jó illata van.

krisztina0012
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 5.

Gyorsan beszívódik, jó illata van.

kerikatavirag

2014. október 20.

Imádom ezt a termékcsaládot. Különösen ezt a terméket és az arclemosóját. Ezek mindig megvannak, néha váltok, de maradok ennél, mert bevált. Kedvezmény is van rá majdnem mindig. Legjobb!

kerikatavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

suzie19

2014. október 17.

Pont ma fogyott el... Újravevős :)

suzie19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 17.

Pont ma fogyott el... Újravevős :)

tanarilla7

2014. április 15.

Ez egy szuper kis krém, könnyed, leviszi a csúnyaságokat, viszont szárítja azért az arcom rendesen, úgyhogy mellé kell használni valami jó hidratálót. De mivel tényleg gyorsan leviszi a foltokat, pattanásokat én 5*-ot adok neki, és még csak nem is drága.

tanarilla7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 15.

Nimir-ra

2014. március 15.

nekem az egész termékcsalád megvan. ez az első olyan krém ami hozza is amit ígér. segít a gyulladásoko, összehúzza a pórusokat, gyógyít, sima és sokkal szebb lesz tőle az arcom. Sokkal. Nagyon szeretem a többivel együtt. de akkor is használ ha csak ezt kenem fel. a tonikot reggel szoktam mert úgy összehúzza a pórusaimat hogy csak na. de ez a krém használható reggel, este. lehet rá sminkelni. hamar beszívódik és csak illatos sima gyógyuló bőr marad utána. 6*

Nimir-ra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Scutellaria Baicalensis Root Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Scutellaria Baicalensis növény gyökerének kivonata. Szövet összehúzó, nyugtató, hidratáló összetevő.

A fekete nadálytő (comfrey) kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású anyag. Segíti a sebgyógyulást is. Pattanások elleni termékek gyakori összetevője.