KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2017. július 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Ideális kiegészítő a professzionális megjelenéshez, és tökéletes eredményt nyújt két gyors mozdulattal.

1. A precíziós csúcs nehezebb területekhez (sötét karikák, orr, ajkak környéke) fér hozzá, hogy elrejtse az összes tökéletlenséget; az árnyékok és a pirosság azonnal eltűnik.
  2. A lapos csúcs tökéletesen kiegyenlíti az arcszínt a természetes eredmény érdekében.

A garantáltan latexmentes szivacs lágy anyagú, minden bőrtípusra alkalmazható, még a legérzékenyebbre is. Ergonomikus alakja extra könnyűvé és kényelmessé teszi a használatát. Tökéletesen alkalmazkodik minden alapozó és korrektor textúrához, legyen az folyadék vagy krém.

derienart

2018. március 27.

Az első blenderem, így nincs összehasonlítási alapom, de nagyon elégedett vagyok vele. Folyékony alapozó és korrektor eldolgozására használom, sokkal szebb az eredmény mint kézzel paskolgatva. Én picit bevizeztem, de valószínűleg nem eléggé, mert nem dagadt meg. Igaz, hogy termékveszteséget okoz mert beszívja a szivacs, de a végeredmény kárpótol. A pici csücsök is szuper beférni a szemzugba. Az ára a híres blenderekhez képest baráti.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Boriskajuliska

2018. március 21.

Szárazon is puha, de nedvesen ez fokozható és szép nagyra nő. Használat után azonnal mosom, így szépen tisztán tartható. Tartósságáról nincs tapasztalatom, de nem hiszek az örökké tartó dolgokba. Nem drága és szép végeredményt ad, nekem ez elég.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 21.

Mancsoska

2018. március 16.

Elég jó szivacs, nagyon puha. Nekem sajnos másfél hónapot bírt csak ki, utána elszakadt.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Nikkii0326

2017. szeptember 21.

Nagyon jo kis sminkszivacs :) szepen lehet vele dolgozni. Es sokaig is birja a strapat :)

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 25.

Nagyon puha, eddig a legpuhább, ami a kezeim közé került. Fél éve használom, jól bírja, szépen lehet vele dolgozni, ha egy szuper blendert akartok korrekt áron, akkor én őt ajánlom a leginkább! :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Kodi

2017. július 2.

Mostmár hivatalos, hogy kineveztem magam alapozó szivacs tesztelőnek. :) Ha meglátok egyet addig jár a fejemben, míg meg nem veszem, ki nem próbálom. Az Yves Rocherhoz teljesen másért tértem be, megakadt a szemem ez az újdonságon, naná, hogy nem tudtam otthagyni. :) Jelentem, hogy ez a szivacs olyan jó, mint az általam már megdicsért IsaDora szivacs, de feleannyiba kerül, így elő is lépett első számú kedvenccé. Nagyon puha, nagyon könnyű vele dolgozni, nagyon szép a végeredmény. Mint a legtöbb jó minőségű szivacsot, kicsit nehéz kimosni, de ennyi az összes negatívum. :)

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.