KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2017. július 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Ideális kiegészítő a professzionális megjelenéshez, és tökéletes eredményt nyújt két gyors mozdulattal.

1. A precíziós csúcs nehezebb területekhez (sötét karikák, orr, ajkak környéke) fér hozzá, hogy elrejtse az összes tökéletlenséget; az árnyékok és a pirosság azonnal eltűnik.
  2. A lapos csúcs tökéletesen kiegyenlíti az arcszínt a természetes eredmény érdekében.

A garantáltan latexmentes szivacs lágy anyagú, minden bőrtípusra alkalmazható, még a legérzékenyebbre is. Ergonomikus alakja extra könnyűvé és kényelmessé teszi a használatát. Tökéletesen alkalmazkodik minden alapozó és korrektor textúrához, legyen az folyadék vagy krém.

Kodi

2017. július 2.

Mostmár hivatalos, hogy kineveztem magam alapozó szivacs tesztelőnek. :) Ha meglátok egyet addig jár a fejemben, míg meg nem veszem, ki nem próbálom. Az Yves Rocherhoz teljesen másért tértem be, megakadt a szemem ez az újdonságon, naná, hogy nem tudtam otthagyni. :) Jelentem, hogy ez a szivacs olyan jó, mint az általam már megdicsért IsaDora szivacs, de feleannyiba kerül, így elő is lépett első számú kedvenccé. Nagyon puha, nagyon könnyű vele dolgozni, nagyon szép a végeredmény. Mint a legtöbb jó minőségű szivacsot, kicsit nehéz kimosni, de ennyi az összes negatívum. :)

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.