KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   10200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. március 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

A 4. generációs növényi őssejtek akár 6 nap alatt serkentik a bőrsejtek megújulását!

• Védi és megújítja a bőrsejteket.
  • Simítja a markáns és az apróbb ráncokat.
  • Feszesebb bőr, tömörebb, fiatalosabb bőrszerkezet.
  • Tökéletesen hidratált, egészségtől ragyogó bőr.

Az eredmény: napról napra látványosan fiatalosabb bőr.

Ár: 5000 , Eladó: olika65
Állapot: Új, bontatlan, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Posta csomagbox, Foxpost
Ár: 4000 Ft , Eladó: Lucy4
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy utalást követően postázom. Postaköltség: 800 Ft

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Magyarka

2018. március 21.

Nem szívódik be, egy filmréteget hagy az arcomon, ami dörzsölésre darabokban lejön. Így nehéz rá sminkelni sajnos. Esti arcmosásnál is érezhető ahogyan a krém leválik. Ahol viszont fent marad, ott a bőrszínt halványítja, egyenletesebbé teszi :-) Van pár kisebb ráncom, fél tégely után még egyelőre nem tapasztaltam változást, de még reménykedem.

Magyarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Zsuzska6791

2018. március 6.

Sajnos nekem hosszú távon nem vált be. Az éjszakai krémjével együtt kezdtem el használni, kb. 3-4 hónap elteltével az arcom teljesen kipirult tőle, égett, úgyhogy abba kellett hagyjam a használatát. Pedig nagyon szerettem, jó állagú, hamar beszívódó, kicsit testesebb krém, jó illattal. Most a nyakra és dekoltázsra kenegetem. Míg "működött", nagyon szerettem, valószínűleg valamilyen egyéni érzékenység lehet a gond.

Zsuzska6791
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

miako

2018. január 12.

Nekem alapvetően kombinált a bőröm. Viszont a kisebb ráncokkal is meg kell küzdenem, nem beszélve óriási vízhiányról. A krém pont ezek elhárítását ígéri, és be is tartja: nagyon jól hidratáló krém, azonnal felszívódik és puha, telt lesz a bőr. Finom az illata.
Mondjuk ha lecserélem az azért lesz, hogy egy olyan krémre váltok, ami a faggyútermelést is szabályozza. Úgyhogy aki kombinált bőrű, annak nem kifejezetten ezt ajánlom (mitesszerek...), de télire a szomjas bőrnek nagyon jó tud lenni, szóval 5 pont.

miako
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Szandra0724

2018. január 4.

Ajándékba kaptam, kb egy hónapja használom. Jól hidratál, sűrű állagú krém. Sajnos én gyakran viszketek tőle, úgyhogy nem lesz a barátom :( a hydra vegetal krém gél is megvan tőlük, azzal nincs ilyen problémám. Nekem nem jött be.

Szandra0724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Cukiduda

2017. július 6.

Anyukám imádja. Én még sosem próbáltam, tehát csak az ő véleményét tudom tolmácsolni. Kellemes állagú, könnyen felszívódik, jó a hidratáló hatása, alapvetően jó használni. Eddigi rengeteg arckréme közül ez az, amit már 3. alkalommal vásárol újra és beszerezte a 4. tégellyel is. Ára viszont kicsit magas, érdemes az akciókat megvárni.

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Nora85

2017. február 1.

Az eddigi legjobb krém, amit használtam, nagyon szeretem!! Van hozzá éjszakaim és szérumom is. Nagyon kellemes az állaga és igazából féltem tőle, hogy nehéz lesz és zsíros vagy maszkszerű, de nem, nagyon gyorsan beszívódik. Láthatóan nem gyűrődik úgy az arcom, ha bekenem ezzel reggel arctisztítás után és nagyon finom puha tapintású lesz a bőröm.
Egyszer anyukámat is megleptem a nappali-éjszakai párossal és ő is azt mondta, hogy nagyon jó kis minőségi krém.
Totálisan újra vevős kategória! :)

Nora85
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Totálisan újra vevős kategória! :)

hedvig17

2017. január 31.

Együtt használom az éjszakai párjával már hónapok óta. Nagyon jók a tapasztalataim vele. Nem annyira sűrű az állaga, mint az éjszakainak, úgyhogy szépen, könnyedén eloszlatható az arcon és elég gyorsan fel is szívódik, illata enyhe és kellemes. Nagyon jól hidratál, jól lehet rá sminkelni. Nem fullaszt és az én kombinált, érzékeny bőrömön semmilyen irritációt nem okozott, nagyon szereti. Én bizony úgy látom, hogy használ a bőrömnek, a már megjelent ráncocskáknak különösen. Ha lehet, mindig kivárom az akciókat, úgy veszem. Szeretem, jó szívvel ajánlom.Öt csillag.

hedvig17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 31.

RitaL

2017. január 5.

Csak akciós áron veszem, de úgy nekem megéri. Második tégellyel használok, bevált. Ráadásul hajlamos vagyok a mitesszeresedésre, és ez a krém nem szaporítja a számukat, viszont egyenletesebb lett a bőröm felszíne, nincs vízhiányos hámlás, se túlzsírosodós fénylés. Az éjszakai változatával együtt használom.

RitaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

szaboeci

2016. szeptember 27.

Egy tégellyel használtam el belőle. Pont nyári időszak volt és akciósan lehetett kapni. Az én ízlésemtől eltért az illata, de ez nem volt szempont. Nem hagyott túl zsíros érzetet, lehetett rá sminkelni. Ahogy elfogyott újból szerettem volna venni, de már nem volt akciós a termék. Az üzletben az eladótól tudtam meg, hogy nem is kell újra vennem, mert ez egy kúraszerűen használandó krém. 3 hónapig kell használni (kb addig tart a tégely), aztán az életkornak megfelelő krémet kell választani.

szaboeci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

0bikbik0

2016. július 9.

Én az éjszakai párjával használtam. nekem bevált. Szép, egységes lett tőle az arcbőröm, néhány ráncom is feltöltődött tőle (meg az esetleg mellé használt egyéb hidratációt segítő cuccoktól is, amelyekkel szépen együttműködött :-).
40 fokban sem éreztem, hogy ne lélegezne a bőröm alatta, abszolút bőrbarát a textúrája.
Itt is leírom: az ára szerintem túlzás, de a különböző akciók, képeslapok, törzsvásárlói mindenfélék segítenek, hogy reális áron lehessen hozzájutni.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 9.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktívanyag.