KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2012. február 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Könnyed textúrájú, korpásodás elleni sampon. Parabénmentes, biológiag lebomló összetétel.

Krémmánia Kedvencek a -től
lapiskat

2015. január 3.

Kb. rendbetette a fejem, viszont gyorsabban is zsírosodik tőle. Mostanában leginkább úgy használom, hogy ezzel kezdem a mosást, és egy másik samponnal utána átmosom, amikor már tisztább a fejbőröm. Még erősen gondolkodom rajta, hogy újravegyem-e. Összértékelés 4 csillag.

lapiskat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

leinna

2014. december 29.

Szerettem ezt a sampont,de mostanában már nem lehet kapni.
Jó volt az illata,viszonylag kiadós volt,és a korpát is úgy-ahogy megszüntette.

leinna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Szerettem ezt a sampont,de mostanában már nem lehet kapni.
Jó volt az illata,viszonylag kiadós volt,és a korpát is úgy-ahogy megszüntette.

Sofia1976

2014. október 11.

Az illata csodás addig míg leveszem a polcról és megillatolom megveszem és megmosom vele a hajam utána kb 10 perc még illatos, hatása korpa stb 0 volt nekem. Soha többet nem veszem meg.

Sofia1976
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

crazy724

2014. március 4.

Túlságosan nagy elvárásaim voltak vele szemben, aminek hatalmas csalódás lett a vége. Az illatával sajnos nem vagyok kibékülve, én kifejezetten büdösnek érzem. Mivel a fejbőröm viszketésre hajlamos, érzékeny kétszer is meggondolom új samponok kipróbálását, szerencsére nem viszkettem tőle, és az első használat alkalmával szépen letisztította a fejbőrt. A további alkalmazás során viszont semmiféle pozitívum nem történ, fokozatosan vesztett a hatékonyságából, részlegesen sem távolította el a korpát, ellenben kellemesebb tapintású és puha lett tőle a hajam.

crazy724
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 4.

senskin

2014. február 5.

Próbáltam, de nem lett rendszeres használat belőle. Jó az illata, hatékonysága átlagos.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

Iora Rua

2013. november 7.

Az első Yves Rocher sampon volt, amit próbáltam, az első, ami valóban hatásos volt a korpás hajamra. Nagyon jó, bármikor újra megvenném, a családban is sokan használják! Viszont mivel utána kipróbáltam a zsíros hajra való, majd a festett hajra való sampont (és maradok a festett hajra valónál), találtam olyat, ami még ennél is jobb a hajamnak.

Iora Rua
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

_ca_

2013. október 10.

Nagy kedvenc a családban, évek óta mindig újra kell vennem. Az érintetteknél a korpásodással kapcsolatos gondokat megszüntette, tusfürdőnek is használható, és az illata is nagyon kellemes - annyira viszont nem intenzív, hogy akár egy férfi ne kenhesse magára.

_ca_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

tsilluska

2013. szeptember 28.

Nagyon érzékeny, viszketésre, sebhorreára hajlamos fejbőröm teljesen tünetmentes lett tőle. Ugyanazt tudja, mint a háromszor ennyibe kerülő gyógyszertári gyógysampon. Az illata is tetszik.

tsilluska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

tkaukal

2013. július 6.

A korpa 80%-át eltünteti, frissít, tisztít, de két nap mulva újra kell mosnom,mert viszket és zsíros lesz a hajam.

tkaukal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

Malnus

2013. május 20.

Rengeteg sampont kipróbáltam korpás hajra, de egyik sem használt. Gondoltam kipróbálom ezt a fajtát is, úgysem vesztek vele semmit sem. Kellemeset csalódtam, pár használat után eltűnt a korpa. Felváltva használom egy másik samponnal, így tökéletes. Nálam 5*-os. :)

Malnus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.