KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A shea vaj krémes textúrájával ápolja és megnyugtatja a sérült és irritált ajkait, mely hosszantartó komfortérzetet biztosít.

Ár: 500 , Eladó: csipkeorsika
Állapot: Új , Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Aryaa

2018. január 13.

Nem tudom, milyen a karitévaj illata, de ez nekem inkább vaniliás, édeskés illat. Mindenesetre ez a kedvenc ajakbalzsam cimet elnyerte. Tudni kell rólam, hogy sosem olyan extrém száraz az ajkam, hogy ne lehetne mondjuk egy labellóval megoldani, viszont ezt sokkal jobban kedvelem. Az állaga puha, könnyen kenhető, és teszi a dolgát. Ugyan van ajabalzsam érzet az ajkakon használat után, de ez relativ gyorsan beszivódik, és utána mesésen puhaa a szám. Szeretem.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Tatinta

2017. november 13.

Néha ezt veszem, kellemes az illata, jó az állaga. Csodát ne várjon tőle az ember, de amire való, azt teljesíti.

Tatinta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

ancsi97

2017. augusztus 21.

Én nekem új ez a karité vaj fogalom,de örülök,hogy megismerkedtem vele . Az illata nekem új,finom édeskés. A hatása az elég közepes. Gyorsan fogy,sokat kell kenni és még a kisebb kiszáradást sem birja,nem hogy az extrém száradást. Azért remélem még fog nekem bizonyitani..

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

mekhrba

2017. június 28.

Nem rossz ajakápoló, de a nagyon cserepes ajkakat szerintem nem hidratálja jól. Napközben újrakenéshez megfelelő, bár lehetne benne spf is. Nálam hamar fogy, sokszor kell újrakenni.

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

laszti

2017. június 5.

Téli időszakban intenzív ápolásra szorulnak az ajkaim. Ez a termék megfelelően vizsgázott, zsírozott. Nem hidratál, zsíroz!

laszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

fanniblue

2017. május 10.

Szeretem ezt az ajakbalzsamot, habár ugyanúgy semmit sem csinál az én extrán cserepes és száraz ajkaimmal mint az összes többi ajakbalzsam :T -mármint hosszú távon
Rövid távon ápol, de igazából az illata miatt használom, és jó az állaga is :)

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Rövid távon ápol, de igazából az illata miatt használom, és jó az állaga is :)

Linduka

2017. február 5.

Az üzletben az eladó hölgy azt mondta, hogy ennek van a legjobb hidratáló hatása. Az illata nekem nagyon bejön, diszkrét, halvány színt ad, összességében nagyon jó kis cucc. Ja és én akciósan vettem, pláne megérte. Már rég akartam egy ilyet, és imádom!

Linduka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

CzFru

2017. január 20.

Amennyire jónak találtam a kókuszost, ezt annyira bántam kb egy hónap után, hogy megvettem. Eleinte tetszett, de utána csak kentem gyakorlatilag :( Ehhez pedig drága..

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

CupcakeQueen

2017. január 19.

Nem rossz, elhasználgatom, gyorsan fogy de mégsem az igazi. Becsapós, mert amikor felkenem jó érzés, meg úgy tűnik jól hidratál, de hamar eltűnik és volt nincs hidratált ajkak, kenhetem újra és mintha tényleg egyre jobban szárítana :( De egyébként jó az illata, és nincs fura íz tőle, mint sok más ajakápolónál.

CupcakeQueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

daisydream

2017. január 19.

Ez a termék sajnos beleránt a rossz ajakbalzsamok ördögi körébe, vagyis a 'minél többet használod,annál jobban kiszárít' esetbe. Az illata ( az a kevéske ami van neki) jó, de amúgy több kárt okoz mint hasznot.

daisydream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!