KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A shea vaj krémes textúrájával ápolja és megnyugtatja a sérült és irritált ajkait, mely hosszantartó komfortérzetet biztosít.

Ár: 500 , Eladó: csipkeorsika
Állapot: Új , Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Személyes átvétel

Nitus90

2018. július 19.

Remekül hidratál és imádom az illatát :) Többször újravettem már.

Nitus90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Remekül hidratál és imádom az illatát :) Többször újravettem már.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Egy impulzusvásárlást követtem el ennél a terméknél, de nem bántam meg. Hidratál, teszi a dolgát. Illatát szeretem. További Yves Rocher ajakápoló vásárlására ösztönzött.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

BlackVelvet

2018. június 4.

Nagyon száraz ajkakra nem ajánlom, de egyébként tökéletes. Finom az illata, kellemes a viselése. 3 féle van belőle, mindhármat szeretem.

BlackVelvet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

manobeka

2018. május 19.

Az összes közül ez a legrosszabb nekem. Semmit sem hidratál, sokszor még jobban szárad a szám tőle.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 19.

Mesi13

2018. március 11.

Tél végére teljesen kicserepesedett a szám, de ez az ajakbalzsam szépen helyrehozta, azóta is használom, mert jó érzés viselni. Emellett egy kis fényt ad az ajkaknak.

Mesi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Aryaa

2018. január 13.

Nem tudom, milyen a karitévaj illata, de ez nekem inkább vaniliás, édeskés illat. Mindenesetre ez a kedvenc ajakbalzsam cimet elnyerte. Tudni kell rólam, hogy sosem olyan extrém száraz az ajkam, hogy ne lehetne mondjuk egy labellóval megoldani, viszont ezt sokkal jobban kedvelem. Az állaga puha, könnyen kenhető, és teszi a dolgát. Ugyan van ajabalzsam érzet az ajkakon használat után, de ez relativ gyorsan beszivódik, és utána mesésen puhaa a szám. Szeretem.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Tatinta

2017. november 13.

Néha ezt veszem, kellemes az illata, jó az állaga. Csodát ne várjon tőle az ember, de amire való, azt teljesíti.

Tatinta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

ancsi97

2017. augusztus 21.

Én nekem új ez a karité vaj fogalom,de örülök,hogy megismerkedtem vele . Az illata nekem új,finom édeskés. A hatása az elég közepes. Gyorsan fogy,sokat kell kenni és még a kisebb kiszáradást sem birja,nem hogy az extrém száradást. Azért remélem még fog nekem bizonyitani..

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

mekhrba

2017. június 28.

Nem rossz ajakápoló, de a nagyon cserepes ajkakat szerintem nem hidratálja jól. Napközben újrakenéshez megfelelő, bár lehetne benne spf is. Nálam hamar fogy, sokszor kell újrakenni.

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

laszti

2017. június 5.

Téli időszakban intenzív ápolásra szorulnak az ajkaim. Ez a termék megfelelően vizsgázott, zsírozott. Nem hidratál, zsíroz!

laszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!