KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

A málna finoman savanykás ízjegyével és a lágy textúrájával enyhén rózsaszínűvé varázsolja ajkait.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vexi

2017. november 14.

Nagyon kellemes az illata, imádom a málnát, ezért nem tudtam otthagyni az üzletben. Viszont a vörös hajamhoz sajnos nem illik ez a hideg árnyalatú pink szín, és nem is táplálja be kellően a kiszáradt ajkakat. :( Ezek miatt inkább csak otthon használom, éjszakára.

Vexi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Lettiyy

2017. november 13.

Nagyon kellemes illata van, viszont nekem sajnos jobban kiszárad tőle a szám. Nem valószínű, hogy újraveszem.

Lettiyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

AppleMaple

2017. november 2.

Fincsi az illata/íze, tetszik a szine és valamennyire hidratál . Szerintem ki fogom próbálni a cseresznyés és az epres társát is.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

rose98

2017. október 11.

Imádom, kb 3 éve vettem az elsőt, azóta nem is használok mást. A színe pont olyan, amilyen nekem kell és nagyon jól hidratál, tökéletes.

rose98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Abi04

2017. szeptember 28.

Nagyon szeretem, mindennap használom. Nagyon jól hidratálja az ajkaimat. Télre mindennapi termék nálam.

Abi04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

ladywonderful

2017. június 25.

Nagyon szeretem az ízét és az illatát. Annak ellenére, hogy a színtelen ajakápolókat preferálom, ezt is örömmel elhasználgatom már csak a tökéletes hidratáló hatása miatt is.

ladywonderful
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

sdorka

2017. június 20.

A nagyon száraz ajkaimat azonnal hidratálja.Kellemes illata van és enyhén színezi is az ajkakat.Nagy kedvencem lett ez az ajakápoló. :)

sdorka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Mhajni

2017. március 23.

Sokáig kitart, mondjuk nem vagyok "szájzsírfüggő", naponta egy-két alakalommal használom, így is már több mint fél éve tart. A vaníliás társával együtt a telet is szépen át lehetett vészelni, és pont annyira színezi az ajkat amennyire kell, az illata pedig szuper. Újravevős lesz ha elfogy egyszer :)

Mhajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

coffelover

2017. március 12.

Kellemes az illata, szépen, diszkréten színezi az ajkakat. Megfelelően hidratál is. Nekem bejött.

coffelover
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

shimmerlove

2017. február 22.

Sajnos nem hidratál megfelelően. :-( Tetszik, hogy szép színt ad az ajkaimnak. Színe miatt elhasználom, de egyébként...
A felvitellel vigyázni kell, én elsőre Joker szájat csináltam magamnak, még szerencse, hogy a biztonság kedvéért megnéztem magam a kis tükrömben. :-D

shimmerlove
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.