KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

A málna finoman savanykás ízjegyével és a lágy textúrájával enyhén rózsaszínűvé varázsolja ajkait.

kepszakadas

2018. november 28.

Kint vettem Párizsban, de szinte vadászni kellett rá, mert olyan régi ez a termék és azóta már sok új ajakápolójuk van. Mégis megérte, mert jó rég óta szinte csak ezt használom és egyszerűen imádom az illatát. Nagyon jól kenhető az állaga is. Aki nem annyira szereti, ha kicsit zsíros érzete van egy ajakápolónak, annak semmiképp se ajánlom.

kepszakadas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

EBoglarka

2018. november 13.

Az egyetlen illat, ami bejött az yves rocher ajakápolói közül, mindnek nagyon mű illata van, viszont ez málnás cukorkára emlékeztet és szép színt ad a számnak. Az ára jelenleg 690. Létezik ezeknél jobb ajakbalzsam, gyengén hidratál.

EBoglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

szabs

2018. augusztus 18.

Nekem nem hidratált, inkább zsírosította az ajkaimat, viszont az illata kellemes és szép színt ad az ajkaknak.

szabs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

BlackVelvet

2018. június 4.

Nagyon száraz ajkakra a gyógyszertári ajakápolót ajánlom, viszont szimplán minden napos használatra szerintem nagyon jó. Isteni az illata, enyhe színt is ad, nem rosszabb, mint az "agyonsztárolt" drogériás társai.

BlackVelvet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

wildrose

2018. május 31.

Csodálatos málna illatú, enyhén rózsaszínes ajakápoló, könnyű állaga van, tökéletesen hidratál. Az egyik legjobb a márkától.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

csajreni

2018. május 25.

Hidratálásra nekem nem vált be. Viszont mivel az illata és a színe nagyon tetszik, ezért egy másik ajakápolóval előtte hidratálom a számat és csak utána teszem rá ezt.
Emlékszem, októberben kórházban voltam és nagyon cserepes volt a szám a stressz miatt. Akkor kaptam nővéremtől ezt az ajakápolót, szörnyen nézett ki a repedezett számon :) Viszont az illata, színe miatt én megadom neki a 4 csillagot.

csajreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

zsalexa

2018. március 24.

A hidratálása valóban nem az igazi, de az illata isteni, és van egy üde, visszafogott színezete is az ajkakon.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

andreab97

2018. február 27.

Picit hidratál, de nem mondanám csodaszernek, viszont szép színt ad a számnak ami miatt plusz pontot adok neki.

andreab97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

novakagie

2018. február 24.

Többi ajakápolóhoz hasonlóan, amit a márka forgalmaz, ezt is nagyon szeretem, ajánlom.

novakagie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Ticsinky

2018. február 18.

Remek málnás illata van, szépen és diszkréten színezi az ajkakat.
Hideg-téli időszakban nekem nem elég az a hidratálás amit nyújt, de ezt leszámítva szeretem.

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Remek málnás illata van, szépen és diszkréten színezi az ajkakat.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.