KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melinger, az összetevőket feltöltötte: FReka, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A tápláló olajokkal gazdagított krém minden bőrtípusról hatékonyan távolítja el a sminket és a szennyeződéseket.

Szulfátmentes, nem habzó, olajokkal gazdagított krém textúra.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

melinger

2018. október 4.

Erre mondhatom azt hogy IGEN, szerelem első használatra :) nagyon kellemes, puha és hidratált marad utána a bőröm. Nállam csillagos 5

melinger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.