KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jesuisunchat, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   300ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A hozzáadott körömvirág ápoló tulajdonságának köszönhetően haja visszanyeri természetes fényét, lágyságát és újra megtelik élettel. Parabén-, szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel. 98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Növényi eredetű összetevők: bio körömvirág-kivonat, növényi lemosó alap.

Yves Rocher Brillance Shine Sampon
Ár: 600 Ft , Eladó: kaméliáshölgy
Állapot: Új, egyszer próbált, emiatt szinte teli van, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés átutalással, személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Diaven

2017. január 13.

Érdekes ez a sok negatív vélemény. Bár én a balzsamjával együtt használom,számomra csodaszer! 2013-tól csak Yves Rocher termékeket használtam. De! Két hónapja L'oreal Profassional Absolut Repair Lipidium sampont vásároltam, aminek töredezett, hulló és korpás haj lett a vége...
Ezt a sampont használom jelenleg, és minden problémám kezd elmúlni. Tökéletesen tisztít, miközben ápol, gyönyörű fényt ad, a töredezettséget csökkenti, a hajhullást minimumra redukálta és még a korpa is eltűnt. :o Az illata pedig olyan intenzív, hogy mosást követő 3-4 napig is érzem :)

Diaven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

anastasia

2017. január 9.

Ajándék volt. Nem vettem észre jelentős változást a hajam állapotában. Kellően tisztít és kifésülhetővé teszi a hajat, nincs említésre méltó hatása. A habzása enyhébb, mint más samponoké. Intenzív gyógynövényes illata van.

anastasia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Sipor

2016. december 24.

A hozzászólások alapján nemcsak nekem nem válik be. Nagyon gyorsan zsírosodott utána a hajam, de legalább nem szárította úgy ki, mint az YR csalános samponja.
Egy napig szép volt, utána moshattam újra.

Sipor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Egy napig szép volt, utána moshattam újra.

bviki93

2016. október 21.

Tényleg nem jó ez a sampon. Hajmosás után olyan, mintha nem is lett volna megmosva a hajam, már 1 nap után zsírosnak, összeesettnek érzem. Olyan, mintha nem is tisztítana igazán, nem habzik, furcsa. Az összetevői szépsége ellenére így használhatatlannak tartom, bár nekem alapból elég macerás a hajam. Soha többé nem fogom újravenni, az tuti. Fájó szívvel, de pénzkidobásnak titulálom, pedig az YR nagy kedvencem.

bviki93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

Tundi94

2016. október 9.

Ez egy borzalom...Nem érzem tisztának a hajam, a szép göndöröshullámos fürtjeim kiegyenesíti,és a balzsammal együtt sem jó a kifésülés...Sajnos nem csak ebben, de az Yves Rocher többi termékében is egyre nagyobbakat csalódom.

Tundi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

nezili

2016. szeptember 18.

Szerintem is nagyon rossz, egy nap alatt bezsirositotta a hajam, es iszonyatos kocok lettek benne. De telleg, mintha mez ragadt volna bele. Ilyen kusza szerintem 10 evesen volt utoljara a hajam, amikor sieleskor azt gondoltam nem kell fesulkodni, es pacolodtam a bukosisak alatt. Egyebkent a habzasa meglepoen jo, akkor azt gondoltam nem lesz ez rossz. De tevedtem. Szarit, zsirosit es nincs is meg a tiszta erzete a hajamnak. Talan wcpucolasra elmegy, de mondjuk ennel meg az is jobbat erdemel...:D

nezili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

AcsAgnes

2016. augusztus 22.

A legrosszabb sampon amit az Yves Rocherben vettem. Körülbelül háromszor használtam, utána megbánás nélkül dobtam ki. Miután megmostam vele a hajam és megszárítottam, olyan érzésem volt, mintha nem tudtam volna normálisan kimosni. Ragadós lett tőle a hajam és már másnapra elkezdett bezsírosodni. Először azt hittem én hibáztam, de mikor a harmadik alkalom után is változatlan volt a helyzet (pedig majd 15 percen keresztül öblítettem ki a hajamból) feladtam a próbálkozást. Nem ajánlom.

AcsAgnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Lujza1104

2016. május 31.

Akkor volt utoljára ilyen rossz samponom, mikor vmi samponszappant használtam. Azért adok két csillagot, mert a szappan még ennél is rosszabb volt, de ennél a samponnál majdnem minden csak jobb lehetett.
Mi a probléma? Minden! Legalább kétszer akkora mennyiséget kell használjak, mint bármi másból, ami azért is furs, mert sokáig csak szulfát mentes termékeket használtam, azóta is főként általam készített samponokat, csak vizsgaidőszakban sajnos erre nincs időm, ezért vettem boltit. Minden más jobban habzott, mint ez. Mosást követően a hajamnak furcsa, ragacsos tapintata van, ami száradást követően is érezhető. A hajkefémen vmi fehér, krétaszerű maradék látható, mióta ezt a sqmpont használom, hiába tisztítom ki, újra ott lesz. Ezenkívül a ragacsos érzet miatt tele van szöszmöszökkel a hajam, ez is meglátszik a hajkefén. Plusz, logikusan következik, hogy maguka hajszálim is összeragadnak, néha annyira, hogy kifésülni sem lehet. Nagyot csalódtam.
UPDATE
Amúgy a kukában végezte, nem lehetett elhasználni. Tegnap már annyira össze volt ragadva a hajam, hogy kifésülni sem lehetett. És biztos nem velem van a baj, mert párom és lakótársam is szólt, hogy a hajam tele van szöszökkel és olyan, mintha nem mostam volna meg. Botrány, mégiscsak egy csillag, még az is ajándék

Lujza1104
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

UPDATE

csikosmatyas

2016. május 29.

Nem szeretem. A derékig érő hajamra kb. 6 alkalomra elég és nem érzem hogy tiszta lenne.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

dorcmorc

2016. április 28.

A márkának a samponjait szeretem leginkább :)
kb 2015 őszén kezdtem el használni, azóta is csak ezt és társait használom (mikor éppen melyikhez van kedvem). Jól tisztít és valóban fényes utána a hajam, az illata is kellemes, megfelelően habzik is és természetes, hogy újra veszem, az összeset kipróbálom ( már, ami a hajamnál szóba jöhet :) )

dorcmorc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 28.

A márkának a samponjait szeretem leginkább :)

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.