KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azure84, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2013 karácsnyi limitált kiadás

Ínyenc, érzéki élmény a finom kakaó és narancs illatú tusfürdőt használva. A növényi eredetű mosóalap, kakaóbabbal és narancs kivonattal gazdagítva, gyengéden tisztítja a bőrt és selymes, illatos réteget hagy maga után.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabén- és etoxilmentes.

ger.ne

2015. augusztus 25.

Olyan jól nézett ki bolti környezetben, hogy meg kellett vennem. Még otthon is jól nézett ki, de sajnos a csillámokból már semmit nem tapasztaltam zuhanyzáskor. Pedig azt hittem csillámba borulok. :(
A tusfürdő maga szerintem megszokott Yves Rocher minőség. Egy nagy adag illatbomba.
De a csillámokat nagyon sajnálom, ezért legközelebb biztosan nem fogok csak ezért ilyen jellegű tusfürdőt venni.

ger.ne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Sofia1976

2014. október 11.

Szülinapomra kaptam szerencsére karácsonykor van és így mindig jut a karácsonyi promós ajikból nekem... anno örültem neki elhittem, hogy ez már minőség és milyen jó nekem. Éreztem, hogy szárít, hogy húzódik a bőröm, hogy az arcom ami csak a vizes kivonatával érintkezett vörös mint a paradicsom. Ilyen idősen biztos eszembe nem jutni vele fürödni. Egyébként szerintem kommentezni sincs értelme mert már nem is lehet kapni...

Sofia1976
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Luller

2014. szeptember 2.

Karácsonyra katptam én is , és nekem is egy ideig csak díszítette a fürdőszobát . Aztán egy kádban relaxálós este gondoltam egy nagyot, hogy csak letesztelem már, ha már itt van és áhítozik, hogy kinyissam . Hááááát öööö... az illat, amikor kinyitom és a kezembe teszem valóban zselésszaloncukor illat . Mondjuk itt már van az a bibi, hogy nembírom a zselés szalont :), ettől függetlenül kellemes. Node , aztán szépen habzik, remek az állaga, csillámok valóban sehol - bár én nem is gondoltam, hogy csillámos lesz a bőröm tőle - az illat még a fürdésnél is elég kellemetes, aztán ennyi. Fürcsi után nem érezni, egyáltalán és engem eléggé szárított is. Úgyhogy marad a "na ebből egy kicsit, abból egy kicsit estékre". Azt hiszem karácsonykor majd azért újra elkap a varázsa, mert hát kívülről azért valljuk be, elég mutatós. Na emiatt és az állaga miatt 3 csillag. Amúgy szegényem még ennyi sem lenne...

Luller
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

szonnyus

2014. április 3.

Zoldet kaptam meg karacsonyra, szerintem nem sokban ter el a csilllamtalan tusfurdotol, csak a gomb csomagolas kevesbe praktikus. Illata tetszett nagyon

szonnyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

mrs.criss

2014. március 28.

ajándékba kaptam még karácsonyra egy kedves barátnőmtől.március elejéig csak nézegettem h milyen szép is ez az üvegben,csak eztán jött a tesztelés.elsőre fura volt a zselés állag, de már megszoktam.viszont nem tetszik az illata magamon (nem mintha 10 percnél tovább tartana)ami azért is fura mert a kézkrém párjának illatáért odavagyok.ez is fini az üvegben,de aztán...mintha hegesztenének melettem 1 cmre,eskü ilyan illata van!!

mrs.criss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

necra

2013. november 29.

Először is én nem kaptam macit :((( De amúgy ezt választottam, mert ennek tetszett a legjobban az illata, viszont csak dekorációnak használom, mert a tükörvilágításnál csodásan szikráznak a csillámok

Amúgy a Westendben épp tele volt az üzlet dobozzal és a csajok töltögették a polcokat....félévente jutok be, erre tessék..még csak szét se nézhettem rendesen

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

kvitta.girl

2013. november 27.

Én piciben vettem meg,50 ml azt hiszem.
Csillámok tényleg lefolynak a lefolyón olyan kár értük azért elviseltem volna magamon párat :) Vagy elmélkedtem milyen szép lenne ilyen habfürdőbe és a víz arany csillámokkal tele,nos mindegy ez nem ilyen:D Illata nekem pölö csalódás mert szimpla narancsos tic-tac jutott róla eszembe semmi több,de habzása és hidratálása kitünő szerintem,bár karácsonyi hangulatom nem lesz tőle.
Teljes áron nem venném meg.

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Én piciben vettem meg,50 ml azt hiszem.
Teljes áron nem venném meg.

azure84

2013. november 20.

Ma láttam meg mikor betévedtem az Yves Rocherbe. Egyből kiszúrtam magamnak a csillogó gömböt. Három variációban kapható piros, zöld és arany; amit végül meg vettem. Kakaó és narancs illatú, amikor kinyitottam egyből zselés szaloncukor jutott róla eszembe gyerekkoromból.
Teszt: jól habzik, de sajnos egy darab csillámot nem láttam fürdés közben. Lehet, hogy elolvadnak?! :) Szóval nem kell félni, hogy használat után úgy fogunk kinézni mint egy szilveszteri party másnapján. :) Az illata pedig csalódás, fürdés közben még oké, de használat után köze sincs az eredetihez.... :( Nagyon szerettem volna 5 csillagot adni, de így csak 4.

azure84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!