KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csankaa, az összetevőket feltöltötte: Mici néni, Módosítva: 2015. június 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2015-ös nyári limitált kiadás

Kókusz és sárgabarackmag szemcsékkel dúsított radírozó hatású tusfürdő citrom- és bazsalikomolajjal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Amadea

2016. augusztus 26.

Elmentem az Árkádba cipőt venni, megláttam a kirakatban, megszagoltam, megvettem. Ennyit erről. (Cipőt is vettem.)
Nagyon szeretem az illatát, nem brutálisan radíroz, de ezt nem is bánom.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Nagyon szeretem az illatát, nem brutálisan radíroz, de ezt nem is bánom.

szakszil

2016. április 30.

fantasztikus csak az ára borsos, de tényleg nagyon szuper!

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

fantasztikus csak az ára borsos, de tényleg nagyon szuper!

samelike

2015. szeptember 1.

Szeretem a fanyarságot, hogy végre egy igazán felfrissítő illatú nyalánkság, amit nem nyomtak tele édeskés mellék illattal. Valamiért én is a reggeli rutinomba raktam bele, nem radíroz túl jól, viszont kellemesen ápol és az illata is egész sokáig megmarad. Nyáron tökéletes volt a kánikulában!

samelike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

fdorottya

2015. augusztus 26.

Hát nem vagyok eldőlve tőle. Jó, jó, de mégsem az igazi. Az illata így nyáron kellemes. Radírozó hatása szerintem nem a legjobb. Egynek elmegy.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

babyface

2015. július 22.

nagyon jó kis reggeli frissítő, vagy ha csak nem akarod szertartásosan leradírozni a bőröd. ő épp megfelelően radíroz, az illata hasonlóan isteni mint a tusfürdő verziója, de ez sokkal jobban habzik, az illata is tovább tart és nekem sokkal szerethetőbb! :) nyáron tökéletes!

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

liljaa

2015. július 17.

Egy élmény használni, edzés után felfrissít. :) Nem szárít, a radírozó hatása pont jó, nem fogy túl gyorsan, igazándiból nem tudok belekötni. :)

liljaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Pillamilla

2015. július 7.

Valóban frissítő az illata, nagyon jó vele zuhanyozni, nyáron nagyon jól esik a fanyarsága, ezért is választottam őt. Viszont nekem szárította a bőröm, amin csodálkoztam is, ezért mostanában kerülöm szegénykét, így csak négy csillagot kap tőlem.

Pillamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

Zatanii

2015. június 25.

Igazán jó ötlet volt ezt a két illatot kombinálni, nagyon finom, "kesernyés", szinte már férfias illata van, így páromnak is megtetszett. Nagyon kellemes vele fürdeni, a radírozó szemcsék is jobban teljesítenek benne, mint például a málnás verzióban.

Zatanii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Skiiin

2015. június 17.

Elégedett vagyok vele, nyárára pont ideális a valódi citromos-bazsalikomos illatával!:) Frissítő hatású, tikkasztó kánikulában egy frissítő zuhanyhoz vagy egy napindító tusoláshoz szerintem megfelelő!:) Nagyon minimálisan hámlaszt (bár mindennapi használathoz nem szükséges a dúrva radírozóhatás), picit habzik, szárítóhatást nem vettem nála észre.:)
Ár-érték arányban szerintem 5 :)

Skiiin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Ár-érték arányban szerintem 5 :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid