KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   750 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2017. június 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

"Idén nyáron ébressze fel elegánsan bohém jellemét! Citrusok és nyári gyümölcsök pezsgő koktélja a menta frissességével megbolondítva egy gyengéden habzó könnyed tusfürdőben."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tokmag

2017. augusztus 29.

Amikor bementem vásárolni eszembe jutott, hogy sokan a törökfürdőiket nagyon dicsérik így úgy voltam vele kipróbálok egyet. Akciósan jutottam hozzá. Nagyon tetszik az illata és az állaga igazán a nyarat juttatja eszembe. A nagy melegben jó választás. :)

tokmag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

mse02

2017. július 27.

Nagyon csalódott vagyok, a kis füzeten amit kapni szoktam nagyon finom illata volt, ezért rendeltem meg.
De megkapva és használva sajnos teljesen más az ígéretéhez képest!
Leginkább sima citromlére emlékeztet.
Gyenge és erőtlen, igazán kár volt érte pénzt kiadnom. :(

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

De megkapva és használva sajnos teljesen más az ígéretéhez képest!
Leginkább sima citromlére emlékeztet.
Gyenge és erőtlen, igazán kár volt érte pénzt kiadnom. :(

LittleSpark

2017. június 5.

Nagyon jó nyárias friss illata van. Elég tartós, nem szárít. Igazából egy tusfürdőről mást nem igazán lehet mondani :D Nekem mindenesetre nagyon bevált :)

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

buba83

2017. június 2.

Szerintem az illata kifejezetten kellemes, citrusos, nyárias és nem túl intenzív- nekem nagyon tetszik! A többi tusfürdőhöz hasonlóan valamennyire szárít, úgyhogy a testápoló nélkülözhetetlen utána. Nem is értem, hogy a többi illathoz haosnlóan, ebből miért nem gyártottak testápolót is, mert azzal együtt működne a legjobban, legalábbis nekem.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

szeliger

2017. május 19.

A fele igaz, gyengéden habzó, könnyed tusfürdő. Olyan kis semmilyen. Ha valamire, akkor inkább teára emlékeztet engem az illata, de annyira szolid, hogy alig érezni. Próbálom a jó oldalát nézni, legalább minden parfümmel összepasszol így. Van egy kis szárító hatása, testápolót kíván maga után.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid