KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CatLynn, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

A bio mezőgazdaságból származó galagonyával gazdagított sampon táplálja az igénybevett hajszálakat és védi a festett hajszínt a fakulástól. Haja szépségtől ragyogó lesz, a festett szín tovább maad szép! Parabén-, szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel. 96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Növényi eredetű összetevők: bio galagonyavirág-kivonat, növényi lemosó alap.

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pbiankoc

2018. július 9.

Soha nem volt problémám a drogériás samponok használatától, így nem ilyen megfontolásból vettem meg ezt a terméket. De gondoltam ha már bio hajfestéket használok,legjobb lesz, ha hasonló kategóriájú színvédőt választok. Az illata jó, de nem vagyok meggyőződve róla, hogy ezen kívül valóban bármi pluszt nyújtana. Színvédő nélkül szerintem kb ugyanennyire kopott volna le a hajfestékem, és hamar zsírosodik is tőle hajam. Tartaléknak jó lesz, de a következő festés után új színvédő után nézek.

pbiankoc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

kakonyiflora

2018. július 1.

Sok színvédő sampon után próbáltam ki. Nálam bevált, az YR színvédő balzsammal együtt használom. 2. mosásra habosodik igazán, az illata kezdetben fura volt, de mára már a kedvencem lett. A hajam szebb és tényleg tartósabb a színe mióta ezt használom. 4 napokat simán kibír vele a hajam.

kakonyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

lilladarai

2018. március 27.

Nemrég ekcémás lett a fejbőröm és minden létezhető sampontól nonstop viszketett a fejem. Ez az a sampon, amit ha használok, szinte nem is vakarózom. Más szilikonmentes samponoktól, amiket eddig használtam, borzasztó állagú lett a hajam, de ennél egyáltalán nem tapasztaltam ilyen negatívumot, sőt, pihe-puha és könnyed állagú. Nekem az illata is tetszik, felüdülés, hogy végre nem az a tipikus sampon illat.

lilladarai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Black Fairy

2018. március 1.

Ajándékba kaptam, az illata kellemes, bár nem igazán az én ízlésem.
A színvédő hatását nem igazán vettem észre, de nem bántja a festéket. A hajvégeim, mióta ezt használom, iszonyatosan szárazak, nehéz kifésülni őket - és ezen még a csoda kondícionálóm se segít. A fejbőrömet nem szárítja, nem zsírosítja.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

Ajándékba kaptam, az illata kellemes, bár nem igazán az én ízlésem.

exhocmomento

2018. február 11.

A valaha volt legjobb samponom. Nagyon szeretem az illatát, jól habzik, és brutál jól tisztít. Ilyen mértékű tisztítást más samponnál nem tapasztaltam még, csak úgy "csikorog" a hajam, mikor kifelé öblítem. Úgy veszem észre a színvédő funkciója is működik, legalábbis nem látom, hogy annyira engedné a festett vörös hajam a színét, mint előtte. Nekem egyáltalán nem zsírosít.

exhocmomento
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

renitrk

2018. február 6.

Gyönyörű tőle a hajam. A balzsammal együtt nagyon jó munkát végez. :)

renitrk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Gyönyörű tőle a hajam. A balzsammal együtt nagyon jó munkát végez. :)

Azaleeh

2018. január 4.

Nagyon szeretem, nekem tartósítja a festett színt!! :) a balzsammal együtt használom, teljesen elégedett vagyok vele. Bár alapból zsíros a hajam, nem tapasztalom, hogy ettől jobban zsírosodna.

Azaleeh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

nellory816

2017. december 14.

Szeretem. Az összes samponjukat. Főleg az illata az amitől odáig vagyok. Fényes és puha lesz tőle a hajam. Hajmosás után egy picit nehezebb kifésülni (szárazon és vizesen is) a hajat, meg gubancosnak érződik hajmosáskor, de megszárítod, kifésülöd, és csodás az eredmény. Sok flakonnal fogyott már belőle, a balzsammal együtt, és fog is még. Ár-érték arány is megfelel nekem.

nellory816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

nicolekitti

2017. november 5.

Szettben vettem meg a balzsammal. Hát nem igen voltam elájulva tőle. Nem veszem újra.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

loretta9797

2017. október 31.

Sajnos nem vagyok vele megelégedve. A hajam hamar zsírosodik tőle, és mosás után sincs meg az a 'húha' érzés. Ezt a flakont még valahogy elhasználom, de biztos, hogy nem veszem meg többet. (Egyébként a balzsamával együtt használom, de úgy sem jó:)

loretta9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.