KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CatLynn, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

A bio mezőgazdaságból származó galagonyával gazdagított sampon táplálja az igénybevett hajszálakat és védi a festett hajszínt a fakulástól. Haja szépségtől ragyogó lesz, a festett szín tovább maad szép! Parabén-, szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel. 96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Növényi eredetű összetevők: bio galagonyavirág-kivonat, növényi lemosó alap.

Kiszerelés: 300 ml

fanniblue

2017. április 24.

Nagyon szeretem ezt a sampont. :) Csodás az illata, direkt sokáig hagyom fenn, had illatozza körbe a fürdőt x3
Sajnos egy sampon sem kíméletes a hajszínezőkkel, ezért oly mindegy, hogy ez sem :D Azért választottam, hogy véletlen se legyen olyan ami direkt oldja a színezőt. A balzsamjával együtt használom, nekem puhi lesz tőle a hajam, pedig amúgy egy szőkített, festett, töredezett izé :D Újra fogom venni.

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

viraaag

2017. április 17.

Nekem nagyon nem valt be. Szaraz, nyulos lett tole a hajam raadasul alig habzott. :( hiaba barati az ara ha semmire nem jo

viraaag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

hena

2017. március 29.

A balzsamjával együtt használom, most kezdem a második flakont. Az illatát én nagyon szeretem, 3 napot bőven kibír vele a hajam, ez nekem így szuper, ennél többet egyik termékkel sem szokott.
A színt is szépen tartja , nekem nem is szárít, nagyon finom puha lesz tőle a hajam.

hena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

juditka70

2017. február 26.

Egyszer vásároltam a balzsamjával együtt,kellemes az illata,de számomra jelentéktelen hatással bír! Nagyon silány a minősége,alig habzik,tisztitó hatása is egy jó indulattal 3 csillag!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

raveny91

2017. február 16.

A hajszínem valóban nem fakult tőle annyit, mint más samponoktól, viszont az amúgy is zsírosodásra hajlamos hajam még hamarabb lett vállalhatatlan, ráadásul még korpásodni is kezdett. Sajnálom, mert a célnak megfelelt, csak a "mellékhatásai" ne lennének...

raveny91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

MsWatson

2017. február 10.

Rengeteg sampont kipróbáltam már, egyik-másik számomra "kritikán aluli" kategória, mentek szépen a polcra, majd ha nem lesz más, fogy belőle.
Ez a termék viszont a kukában landolt, miután az elpasszolós körkérdésemre "nem" volt a válasz, elajándékozni meg nem volt pofám egy olyan valamit, amiről tudom,hogy bűnrossz.
Egyszer használtam csak, illetve félszer, mert a hajmosást a régi flakon alján árválkodó sampon felvizezésével fejeztem be.
Kiszárította a hajam, de ez a kifejezés nem adja vissza a valóságot, amint eloszlattam a hajamon, olyan érzésem támadt, mintha a hajam átváltozott volna egy cirokseprűvé. Nem tudom, mihez hasonlítsam, talán mint a régi nagy kiszerelésű WU2 (iszonyúan szárította a hajam), csak szorozzátok meg tízzel.
Nem tudom, a többi YR sampon milyen, de nem fogom kipróbálni őket.

MsWatson
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Nem tudom, a többi YR sampon milyen, de nem fogom kipróbálni őket.

Diaven

2017. január 13.

Szinte minden Yves Rocher sampont szerettem, ez azonban kivétel. Semmilyen színvédő funkcióval nem bír és borzalmasan büdös. Hajmosást követően pedig száraz és kezelhetetlen volt a hajam. :(

Diaven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Masnilány

2017. január 11.

Ezeknél a hajszínvédő samponoknál az a sanda gyanúm, hogy olyanok, mint a narancsbőr elleni krémek: nem használnak, de ennek ellenére van belőle egy csomó féle.
Jó sampon, jól tisztít, jó illat, nem szárítja a hajvéget, minden szép és jó, de a hajszínem ugyanúgy kopik.

Masnilány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Dhewilgirl

2017. január 3.

Nagyon jó sampon, imádom az illatát is, és szerencsére abszolút nem zsírosít, 4 napot is simán bír vele a hajam (3 az átlagos). A vörös színt persze nem tartja, ezt annyira nem is vártam, de mint egy normál hajra való sampon, úgy hibátlan lenne.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

stefi90

2016. december 4.

Nagyon nem vált be. Azt már megszoktam, hogy egyik színvédő sampon se tartja meg a vörös színt a hajamba, így olyan hú, de nagy csodát nem vártam ezzel kapcsolatba. De iszonyatosan kiszárította a hajam, és gyorsabban zsírosodott. Elhasználom még ezt a picit ami van, de soha többet.

stefi90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.