KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timitami, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regenerálja a bőrt és véd a külső káros hatások ellen. Csökkenti a fáradtság jeleit. Az első éjszaka után: a bőr kisimul, feszessé válik, visszanyeri természetes ragyogását. Napról napra: a ráncok halványodnak, a bőr regenerálódik. A bőr már az első használat után fellélegzik.

• Innovatív zselés textúra, mely kiválóan hidratálja a bőrt.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.
  • Több mint 91%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Természetes úton kinyert, ultrakoncentrált aphloia kivonattal, melyet könnyen beszív a bőr.
  • Ásványi olaj, szilikon-, színezék- és parabénmentes.
  • Újrahasznosítható üvegből készült tégely és felelős erdőgazdálkodásból származó karton csomagolás.
  • A hatóanyagot Madagaszkáron termelik környezetbarát körülmények között.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

natasa

2017. november 1.

Az én bőröm sajnos nem szereti. Szérummal együtt pláne nem. Elnehezít, mintha lezárná a bőr felszínét, nekem nem jó érzés használni. Valamelyik anyag ellen védekezhet a bőröm, mert kis pattanások jelentek meg reggelre. Többször is próbálkoztam vele, de nem szerettem meg. A mű zöldillat sem tetszik. Kézkrémként, esetleg nyak-dekoltázskrémként végzi.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Sakura81

2017. október 24.

Csatlakoznom kell az előttem szólóhoz. Ez a krém hihetetlen! Évek óta nem használtam már ennek a márkának semmilyen termékét, mert nem jött be, túl 'szagos' volt minden. De mikor megláttam h szilikon mentes, rögtön érdekelni kezdett. Plusz nagyon 'zöld' volt és engem azzal meg lehet venni nagyon :) akcióban meg is vettem a krémet és a szérumot, és már egészen biztos hogy újra fogom venni. Kb 3 hete használom és bár a bőrömmel előtte sem volt gond, ezzel a krémmel szintet léptem. Koreai rétegzős rutinom van már évek óta és most ebbe illszettem be ezeket. A szérum is jó, de ez a krém utolsó lépésként úgy simul az arcomra mint egy balzsam. Pillanatok alatt beszívódik és fantasztikus az illata, talán körtére emlékeztet, és vmi zöldre. Isteni. Sosem gondoltam volna h pont egy Yves rocher terméktől fogom eldobni az agyam, de ezt nagyon eltalálták! Csak ajánlani tudom!

Sakura81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Timitami

2017. október 15.

Egy csoda ez a krém! Még szeptemberben kaptam egy minitubussal belőle az egyik márkaüzletben. Azt elhasználtam. Mindig gyönyörű volt reggelre az arcom, matt, egészséges, táplált. Nem is volt kérdés, hogy megveszem, a szérumjával együtt volt nagyon pöpec akcióban. Azóta a szérummal együtt használom, és nem győzök gyönyörködni az arcomban reggelente. Ráadásul a homlokomon lévő ránc feltűnően sokat halványodott, ilyen változást eddig semmi nem okozott az arcbőrömön! Illetve az ugyancsak Elixir, de 7.9 krém volt még nagyon erősen ható a bőrömre, de azzal a ráncommal nem tudott az se mit kezdeni. Ettől egészen feltöltött a bőröm, mint a babapopsi, olyan tapintásra, feszes, de puha. Egyszerűen szép tőle az arcom. Állaga: ez egy híg krém, ennél fogva gyorsan kell kenni, mert könnyen beszívódik. Én viszonylag sokat teszek fel az arcomra, éjszakai krémeknél szeretem, ha picit vastagabban kenem fel azokat. Illata zöldnövényes, csak nyomokban hasonlít elődjére, a 7.9-re, de mintha ennek az illatnak gyógyító hatása is lenne. Rajtam nem szívódik be annyira nagyon gyorsan, ez egyrészt annak is köszönhető, vastagon kenem, de reggelre tökéletesen beszívja a bőröm, és hát az eredmény... Nem is kérdés, hogy újraveszem, ha majd elfogy. Ami még plusz: úgy regenerálja a bőrt, hogy az tartós eredményt hoz, nemcsak addig szép tőle a bőr, míg le nem mosom, hanem utána is. Folyamatosan használva pedig mesés az eredmény.

Kb. 3 hete használom, és ami nagyon meglepett, hogy idővel, rendszeres használat során összehúzza a pórusokat. Mondhati: nagyítóval se látszanak. (Mondjuk nekem voltak tágak a pórusaim, akinek tágak, lehet valamivel hosszabb idő kell ehhez az eredményhez.) Rendkívül nagy változás állt be mindössze 3 hét használat után az arcbőrömön, írtó fiatalos és egészséges a bőröm, jó a színe is, szép egyenletes, világos (de nem sápadtan világos). Mióta használom, egyetlen pattanás se keletkezett az arcomon, pedig 1-2 hetente azért egy apró pattanás elő szokott bukkanni. Mitesszerem sincs, persze hol is lenne, ha összehúzodtak a pórusaim. Úgyhogy ha lehetne, 7 pontot adnék rá.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin