KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timitami, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regenerálja a bőrt és véd a külső káros hatások ellen. Csökkenti a fáradtság jeleit. Az első éjszaka után: a bőr kisimul, feszessé válik, visszanyeri természetes ragyogását. Napról napra: a ráncok halványodnak, a bőr regenerálódik. A bőr már az első használat után fellélegzik.

• Innovatív zselés textúra, mely kiválóan hidratálja a bőrt.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.
  • Több mint 91%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Természetes úton kinyert, ultrakoncentrált aphloia kivonattal, melyet könnyen beszív a bőr.
  • Ásványi olaj, szilikon-, színezék- és parabénmentes.
  • Újrahasznosítható üvegből készült tégely és felelős erdőgazdálkodásból származó karton csomagolás.
  • A hatóanyagot Madagaszkáron termelik környezetbarát körülmények között.

Ár: 3500 , Eladó: bakosdo
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyes átvétel, vagy postázás előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

1cukor

2018. június 26.

Az itteni jó kritikák miatt vettem meg őt és a nappali párját + a szérumot is.
Így ezzel a kombóval vártam a hatalmas csodát, de nem érzek semmi változást sajnos, pedig már elég sokat elhasználtam belőlük.
Mint krém és szérum különösebb problémám nincs, csak sajnos a várt hatást nem kaptam meg, ezért lepontozom :(

1cukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Az itteni jó kritikák miatt vettem meg őt és a nappali párját + a szérumot is.

Moni86

2018. június 18.

1 hónapja használom. Szérumával és a nappalijával együtt. Jó kritikák miatt vettem meg... illata előszörre túl férfias és sok nekem. De megszoktam.
Állaga jó.
De a beszívódása csak 1 csiilagot érdemel sajnos. Ha rendesen bekenem, olyan ragacsos marad a bőröm hogy hihetetlen. Ha meg csak annyit teszek az arcomra hogy hogy ne legyen ragacsos, akkor kb 6 hónap mire elhasználom. Ekkor azért mindenki gondolhatja hogy semmit nem ér.
De ha a ragacsosságon túllépek, akkor az ígért dolgokat teljesíti: karikákat eltünteti, üde, puha, szép lett az arcom. Ha mind a 3 terméket használom.
Viszont ránctalanításra ez szerintem kevés. Elhasználom. De megvettem az anti age global termékcsaládot. Arról is írok majd.
Ennek az ára ha szettbe veszem teljesen jó. Szinte baráti.
Ha most 25 lennék szerintem tökéletes lenne a ragadósságon kívül. Viszont 30 felett szerintem már inkább ránctalanító kell...

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Állaga jó.
Ennek az ára ha szettbe veszem teljesen jó. Szinte baráti.

Sheila

2018. június 6.

Itteni pozitív vélemények okén szaladtam megvenni (úgyis épp akciós), hátha végre vmi jó lesz a zsíros bőrömre.
Nos, a csoda elmaradt, nekem még ez is sok, nem szívódik teljesen be, ragacsos marad a bőrömön. :-( De egyelőre emiatt még nem pontozom le, mert reggelre szép sima az arcom tőle, de úgy örülnék végre egy olyan ránctalanító krémnek, ami zsíros bőrre is jó, nem fénylik, nem ragad...:-(

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

lha

2018. június 3.

Csodálkozom a sok pozitív értékelésen, mert én nem érzékelem a “csodát”. Bár nyilván akkor az en bőrömmel nem működik különösebben jól. Valahogy nem tudok elszakadni a márkától, mindig kap egy esélyt, annak ellenére, hogy a kedvenc zabtejes organikus tusfürdőmet megszűntették...
Szóval: az illata kicsit sok. Az állaga kiváló, a zsíros bőrömre általában gél állagú krémeket keresek, még éjszakára is. Ezért örültem meg neki, na meg, hogy fél áron vehettem meg. Nem érzek extra javulást, mióta használom, csak annyi pozitívumot, hogy nem tömíti el a pórusaimat. Teljes árat biztosan nem fogok adni érte.

lha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

manobeka

2018. május 11.

Igaz, ennek már megvan az a jellegzetes Yves Rocher szaga, amit utálok a többi termékében, de annyira jó a krém, hogy elnézem neki..:-D

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

daisydream

2018. március 21.

Így szakdolgozat írás közepette nem sok időm jut az alvásra,elég sokat stresszelek és lényegében kávén élek. Ez azonnal látszott is az arcbőrömön, és elkezdtem olyan hidratáló után kutatni, amitől egy fokkal kevésbé nézek úgy ki, mintha most szabadultam volna a Walking Dead-ből. Szerencsére második nekifutásra rátaláltam erre a krémre, és 50%-os kedvezménnyel be is ruháztam rá. Mikor először felkentem, észrevettem, hogy mennyire csillog, ha nem tapasztaltam volna későbbi jótékony hatását, valószínűleg betudtam volna 7rongyos parasztvakításnak. 1 hét használat után azonban azt vettem észre, hogy a karikák a szemem alatt mintha halványodtak volna, az arcbőrömről kezdtek eltünedezni a mitesszerek, a bőrpír visszahúzódott, és úgy összességében kezdett emberi színem lenni. Az állaga amúgy nagyon jó, örülök, hogy ilyen könnyed és géles, a krémesebb textúra nekem sajnos gyakran kikészíti a T vonalamat pattanásügyileg, mivel kombinált a bőröm. Ez azonban abszolút jó hatással van rá, emellett megfelelően is hidratál. Nagyon eltalálta ezt a kis krémet az Yves Rocher, pedig arcápolásban eddig szerintem nem jeleskedtek.

daisydream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

pappjucko

2018. február 16.

Nagyon jó kis krém. Reggelente szép kisimult arcbőrrel ébredek, amióta használom. Az illata tetszik, friss, kicsit nehezen szívódik be és ragacsos is a bőröm addig, de elég vastagon kenem, úgyhogy ezt nem tudom felróni hibájának. És különben is, jól teljesít, úgyhogy ezt el is nézem. Teljes áron nem hiszem, hogy megvenném, de úgyis mindig van valami akció.

pappjucko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Timitami

2018. január 19.

Egy csoda ez a krém! Még szeptemberben kaptam egy minitubussal belőle az egyik márkaüzletben. Azt elhasználtam. Mindig gyönyörű volt reggelre az arcom, matt, egészséges, táplált. Nem is volt kérdés, hogy megveszem, a szérumjával együtt volt nagyon pöpec akcióban. Azóta a szérummal együtt használom, és nem győzök gyönyörködni az arcomban reggelente. Ráadásul a homlokomon lévő ránc feltűnően sokat halványodott, ilyen változást eddig semmi nem okozott az arcbőrömön! Illetve az ugyancsak Elixir, de 7.9 krém volt még nagyon erősen ható a bőrömre, de azzal a ráncommal nem tudott az se mit kezdeni. Ettől egészen feltöltött a bőröm, mint a babapopsi, olyan tapintásra, feszes, de puha. Egyszerűen szép tőle az arcom. Állaga: ez egy híg krém, ennél fogva gyorsan kell kenni, mert könnyen beszívódik. Én viszonylag sokat teszek fel az arcomra, éjszakai krémeknél szeretem, ha picit vastagabban kenem fel azokat. Illata zöldnövényes, csak nyomokban hasonlít elődjére, a 7.9-re, de mintha ennek az illatnak gyógyító hatása is lenne. Rajtam nem szívódik be annyira nagyon gyorsan, ez egyrészt annak is köszönhető, vastagon kenem, de reggelre tökéletesen beszívja a bőröm, és hát az eredmény... Nem is kérdés, hogy újraveszem, ha majd elfogy. Ami még plusz: úgy regenerálja a bőrt, hogy az tartós eredményt hoz, nemcsak addig szép tőle a bőr, míg le nem mosom, hanem utána is. Folyamatosan használva pedig mesés az eredmény.

Kb. 3 hete használom, és ami nagyon meglepett, hogy idővel, rendszeres használat során összehúzza a pórusokat. Mondhati: nagyítóval se látszanak. (Mondjuk nekem voltak tágak a pórusaim, akinek tágak, lehet valamivel hosszabb idő kell ehhez az eredményhez.) Rendkívül nagy változás állt be mindössze 3 hét használat után az arcbőrömön, írtó fiatalos és egészséges a bőröm, jó a színe is, szép egyenletes, világos (de nem sápadtan világos). Mióta használom, egyetlen pattanás se keletkezett az arcomon, pedig 1-2 hetente azért egy apró pattanás elő szokott bukkanni. Mitesszerem sincs, persze hol is lenne, ha összehúzodtak a pórusaim. Úgyhogy ha lehetne, 7 pontot adnék rá. 2017. okt. 15.

Update: újravettem :-) Az első tégely 3 hónapig tartott, de én szeretem viszonylag vastagon felkenni az éjszakai krémeket. És úgy igazán hatásos. Törzsvásárlóként YR képeslap kedvezményekkel nagyon kedvező az ára is. Míg használtam, egyetlen egy pattanás sem jött ki rajtam, mitesszer se keletkezett. Kizárólag a szérumjával használtam, így vagyok nagyon elégedett. Hogy önmagában mit tud ez a krém, azt nem tudom. A szérumját is újravettem, párban mesés az eredmény.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.

natasa

2017. november 1.

Az én bőröm sajnos nem szereti. Szérummal együtt pláne nem. Elnehezít, mintha lezárná a bőr felszínét, nekem nem jó érzés használni. Valamelyik anyag ellen védekezhet a bőröm, mert kis pattanások jelentek meg reggelre. Többször is próbálkoztam vele, de nem szerettem meg. A mű zöldillat sem tetszik. Kézkrémként, esetleg nyak-dekoltázskrémként végzi.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Sakura81

2017. október 24.

Csatlakoznom kell az előttem szólóhoz. Ez a krém hihetetlen! Évek óta nem használtam már ennek a márkának semmilyen termékét, mert nem jött be, túl 'szagos' volt minden. De mikor megláttam h szilikon mentes, rögtön érdekelni kezdett. Plusz nagyon 'zöld' volt és engem azzal meg lehet venni nagyon :) akcióban meg is vettem a krémet és a szérumot, és már egészen biztos hogy újra fogom venni. Kb 3 hete használom és bár a bőrömmel előtte sem volt gond, ezzel a krémmel szintet léptem. Koreai rétegzős rutinom van már évek óta és most ebbe illszettem be ezeket. A szérum is jó, de ez a krém utolsó lépésként úgy simul az arcomra mint egy balzsam. Pillanatok alatt beszívódik és fantasztikus az illata, talán körtére emlékeztet, és vmi zöldre. Isteni. Sosem gondoltam volna h pont egy Yves rocher terméktől fogom eldobni az agyam, de ezt nagyon eltalálták! Csak ajánlani tudom!

Sakura81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin