KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Timitami, az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2018. február 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regenerálja a bőrt és véd a külső káros hatások ellen. A bőr azonnal fellélegzik, felfrissül és ragyogóvá válik. 1 hónapos használat után a ráncok halványodnak. A bőr megerősödik és regenerálódik.

• Matt hatású, hidratáló, zselés textúra.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.
  • Több mint 93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Természetes úton kinyert, ultrakoncentrált aphloia kivonattal, melyet könnyen beszív a bőr.
  • Ásványi olaj, szilikon-, színezék- és parabénmentes.
  • Újrahasznosítható üvegből készült tégely és felelős erdőgazdálkodásból származó karton csomagolás.
  • A hatóanyagot Madagaszkáron termelik környezetbarát körülmények között.

Ár: 3000 Ft, csere nem érdekel , Eladó: boneboglarka
Állapot: 2* próbált, Helyszín: Isaszeg/Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta - az ár a postaköltséget nem tartalmazza
Ár: 4500 , Eladó: Evolintentz
Állapot: új, fóliázott dobozban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, postázás, foxpost előre utalás esetén

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

burkifli

2018. július 17.

Egyet fizet kettőt kap akcióban vettem meg a nappali és az éjszakai krémet, így elfogadható volt az ára. Egy ajándék keretein beül hozzájutottam még a regeneráló szérumhoz és a golyós szemkörnyék ápolójához is. Egyébként elég drága termékek. Lassan elfogy a tégely, így merek véleményt mondani róla. Az állaga lágy, hamar beszívódik a bőrbe, de nem szabad nagyon sokat kenni belőle, mert akkor ragacsos. Az illatát imádom! A bőröm feszesebb lett, amióta használom ezt a termék családot. Előtte megvettem az anti age global termékcsaládot, de az túl sok volt, sűrű és nem szívta be a bőröm.

burkifli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Anita77

2018. június 24.

4 hónapja használom a szettet (éjszakai, nappali krém, szérum), de csak mert még nem fogyott el. Bíztam benne, hogy csak idő kell neki, de azt hiszem ennyi idő után kijelenthetem, hogy nem sokat ér. Nekem nem szívódik be, csak ha legalább 5 percig masszírozom, de még akkor is ragad egy kicsit. Hatása semmi. Abszolút semmi. Se a ráncokra, se a szem alatti karikákra, se a fakó bőrre, se a tág pórusokra vagy a fényesedésre. Az illata elég borzasztó, de megszokható. Amint megérkezik az új krémem, a kukában fogja végezni.

Anita77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Moni86

2018. június 18.

1 hónapja használom. Szérumával és az éjszakaijával együtt. Jó kritikák miatt vettem meg... illata előszörre túl férfias és sok nekem. De megszoktam.
Állaga jó.
De a beszívódása csak 1 csiilagot érdemel sajnos. Ha rendesen bekenem, olyan ragacsos marad a bőröm hogy hihetetlen. Ha meg csak annyit teszek az arcomra hogy hogy ne legyen ragacsos, akkor kb 6 hónap mire elhasználom. Ekkor azért mindenki gondolhatja hogy semmit nem ér.
De ha a ragacsosságon túllépek, akkor az ígért dolgokat teljesíti: karikákat eltünteti, üde, puha, szép lett az arcom. Ha mind a 3 terméket használom.
Viszont ránctalanításra ez szerintem kevés. Elhasználom. De megvettem az anti age global termékcsaládot. Arról is írok majd.
Ennek az ára ha szettbe veszem teljesen jó. Szinte baráti.
Ha most 25 lennék szerintem tökéletes lenne a ragadósságon kívül. Viszont 30 felett szerintem már inkább ránctalanító kell...

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Állaga jó.
Ennek az ára ha szettbe veszem teljesen jó. Szinte baráti.

Massacre

2018. június 6.

Egy kis mintát kaptam belőle, utazós arckrémnek használom amikor éppen nincs kedvem nagyobb tégelyeket magammal vinni. Egyébként nagyon szeretem, nem szárad ki a bőröm tőle, jó az állaga, könnyed és kellemes (nem erős, inkább természetes) illatú. Nem hinném, hogy teljes kiszerelést fogok belőle vásárolni, nekem ahhoz borsos az ára, de így kipróbálni megéri.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Niki1991

2018. május 28.

Kellemes illatú, hamar beszívódik.

Niki1991
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Kellemes illatú, hamar beszívódik.

wildrose

2018. május 17.

Kellemes, enyhe, friss illatú, könnyű állagú krém, gyorsan felszívódik és nagyon jól hidratál.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

Burya

2018. május 16.

Ajándékba kaptam belőle rendelés mellé egy kis mintát, rögtön ki is próbáltam, mert már egy ideje szemeztem vele, de eddig a Sebo Vegetal volt a befutó a vízhiányos, zsíros bőrömre. Tartottam tőle, hogy esetleg ez kicsit zsírosabb lesz, mint ami nekem kéne, de meglepően gyorsan beszívódott, és ahhoz képest, hogy nem kifejezetten zsíros bőrre való, nem is hagyott maga után ragacsos érzetet. Az egyetlen, ami picit zavar benne, hogy elég erős illata van, ebből a szempontból a Sebo Vegetal könnyű, uborkás illatát részesítem előnyben, ez nekem kicsit sok és édesebb is, mint ami jólesne. Az 5 csillagot megkapja, mert teszi a dolgát, de nem hiszem, hogy váltok erre, hatásában nekem ugyanaz, mint a SV, csak annak az illatát is szeretem és még olcsóbb is.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Leonella

2018. május 5.

Két hónapja használom, bőröm észrevehetően puhább és szebb lett, a szem alatti karikák szinte eltűntek.
Hamar beszívódik. Kellemes illat, ideális állag.
Bátran ajánlom!

Leonella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Hamar beszívódik. Kellemes illat, ideális állag.
Bátran ajánlom!

dododo

2018. április 24.

Egy hete használom a micellás lemosójával együtt, idáig nagyon imádom. Hamar beszívódik, egyből friss érzést ad. Puha és üde tőle az arcom, egyenletesebb a tónusa. A karikákat talán minimálisan halványította...még hátha tovább halványítja. :)

dododo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

manobeka

2018. április 12.

Hihetetlen, hogy az Yves Rocher ilyet is tud. Kiváló termék. Jó illatú, nincs az a szokásos büdös Yves Rocher utóillata, frissit, könnyű, jó érzés viselni is. Egy csepp ebből a krémből és még egy csepp az Helia D Hidratáló koncentrátumából és szétrobban a frissességtől a bőr reggel. fantasztikus! Igen, ezt várom egy ilyen áru terméktől végre!!

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak