KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Timitami, az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regenerálja a bőrt és véd a külső káros hatások ellen. A bőr azonnal fellélegzik, felfrissül és ragyogóvá válik. 1 hónapos használat után a ráncok halványodnak. A bőr megerősödik és regenerálódik.

• Matt hatású, hidratáló, zselés textúra.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.
  • Több mint 93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Természetes úton kinyert, ultrakoncentrált aphloia kivonattal, melyet könnyen beszív a bőr.
  • Ásványi olaj, szilikon-, színezék- és parabénmentes.
  • Újrahasznosítható üvegből készült tégely és felelős erdőgazdálkodásból származó karton csomagolás.
  • A hatóanyagot Madagaszkáron termelik környezetbarát körülmények között.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

lupiusz

2017. október 15.

Mintát kaptam belőle, így 3 használat alapján tudok nyilatkozni. Rendkívül könnyed textúrájú krém, egy erősebb, aftershave jellegű illattal. Felkenés után egy kissé húzódó, "valami van az arcomon" érzetet hagy maga után, ami idővel enyhül, könnyen szívódik. Pozitívum, hogy az illatanyag nem irritálja a bőröm, pedig ez nagy szó. Nem gondolom, hogy annyira erős hidratáló és regeneráló hatása lenne, mint ahogy hirdetik, de egy könnyed, frissítő, tavaszi-nyári kencének valószínűleg elmegy. Amennyiben pár napon belül mégis pizzává változik az arcom, updatelek. ;)

lupiusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.