KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Timitami, az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regenerálja a bőrt és véd a külső káros hatások ellen. A bőr azonnal fellélegzik, felfrissül és ragyogóvá válik. 1 hónapos használat után a ráncok halványodnak. A bőr megerősödik és regenerálódik.

• Matt hatású, hidratáló, zselés textúra.
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.
  • Több mint 93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Természetes úton kinyert, ultrakoncentrált aphloia kivonattal, melyet könnyen beszív a bőr.
  • Ásványi olaj, szilikon-, színezék- és parabénmentes.
  • Újrahasznosítható üvegből készült tégely és felelős erdőgazdálkodásból származó karton csomagolás.
  • A hatóanyagot Madagaszkáron termelik környezetbarát körülmények között.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

nikol

2017. december 14.

Nagyon jó kis krém. Valóban nem nehéz, de ennek ellenére elég jól hidratál, maradó ragacsos érzés nélkül.Én az Anti Age globál szérummal használom együtt, és hatásos.Biztos továbbra is ezt fogom használni, bár az ára elég húzós, ha éppen nem akciós.

nikol
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 14.

nicolekitti

2017. november 12.

Mintát kaptam belőle, a második használat után este észrevettem, hogy szépen eltünt az egyik karika a szemem alól. Ma megint bekentem vele és megjegyezték a családban hogy látják, hogy valami más az arcomon, de nem tudják, hogy mi. Állandóan nyúzott a rossz alvásminőségem miatt az arcom, ez szépen simít.
Mikor az üzletben próbáltam, nagyon tetszett, hogy egyből beszívja a bőröm, könnyű krém.
Vettem egyet hazafelé, mert engem meggyőzött!

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Vettem egyet hazafelé, mert engem meggyőzött!

Vicus7

2017. november 1.

Könnyű krém. Mivel kombinált a bőröm nekem csak a hűvösebb időkben jó nyáron kifényesedett tőle a bőröm, de tényleg puhává és egyenletessé teszi. Mivel ajándékba kaptam így elhasználom, de nem venném meg még egyszer.

Vicus7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

csikosmatyas

2017. október 28.

Nekem már nem újdonság, hogy az YR termékek azt tudják ami rájuk van írva, így ahhoz hozzátenni nincs is mit. Max. annyi plussz, hogy nagyon kellemes, levél illatú.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

lupiusz

2017. október 15.

Mintát kaptam belőle, így 3 használat alapján tudok nyilatkozni. Rendkívül könnyed textúrájú krém, egy erősebb, aftershave jellegű illattal. Felkenés után egy kissé húzódó, "valami van az arcomon" érzetet hagy maga után, ami idővel enyhül, könnyen szívódik. Pozitívum, hogy az illatanyag nem irritálja a bőröm, pedig ez nagy szó. Nem gondolom, hogy annyira erős hidratáló és regeneráló hatása lenne, mint ahogy hirdetik, de egy könnyed, frissítő, tavaszi-nyári kencének valószínűleg elmegy. Amennyiben pár napon belül mégis pizzává változik az arcom, updatelek. ;)

lupiusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.