Yves Rocher

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: evettke7, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fényvédők

Már az első használattól kezdve védi a bőrt. Az arcbőr megtisztul, regenerálódik, erősebbé és ragyogóvá válik.

A krém nem alkalmas a napvédő készítmények helyettesítésére. Megvédi a bőrt az UV-sugárzástól és a légszennyezettségtől, a nők 95%-nak csökkenti ráncait.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: párszor használt, kb. az Yves Rocher feliratig lehet benne, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Timi2424

2018. augusztus 27.

Diszkógömb, ez nálam is jó szó arra, ahogyan kinézek, ha kimegyek vele a napra vagy ha picit melegebb van itthon. Nagyon nem szerettem. Bár irritációt nem okozott, hidratálása nyárra elég, de kellemetlen viselet számomra az tuti.

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

karaibrahimgil

2018. augusztus 27.

Nesze semmi, fogd meg jól: fényvédő pajzs, amely nem alkalmas a napvédő készítmények helyettesítésére. Nem ilyesmivel foglalkozom, így nem tudom, hivatalosan mit írhatnak rá a kozmetikumok csomagolására, de eléggé furcsa olyan nevet adni valaminek, amit - vagy aminek egy részét - a termék leírása cáfolja.
Ezen túllendülve kezdtem el használni a terméket, mint egy normál arckrémet - az alapozók nagy részében már amúgy is van fényvédő. Nem égtem le, hidratált lett az arcbőröm (ránctalanító hatásnak nyoma sincs, de szerencsére még nem is szorulok rá), bár kissé zsírosabb is. És pont ez az, ami miatt nem elsősorban nyáron használnám, hanem tavasszal vagy ősszel. A t-zónám mindentől átfénylik, ezért most még biztosan nincs rá szükségem, de pár hét múlva adok még esélyt neki, mert nem tűnik rossz készítménynek - tetszik az állaga, illata, kiszerelése, és nem okoz irritációt.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

dettusbettus

2018. augusztus 9.

A kombinált bőrömön igazi diszkógömb-hatást ér el és nyáron izzad tőle az arcom, nem tud rendesen lélegezni alatta a bőröm. Egyik reggel picit többet kentem fel, és patakokban folyt az arcomom a veríték, elég kellemetlen volt. Lehet, télen jobb lenne, de hidratálni még nyáron sem hidratál igazán, nem javult a bőröm állapota, a pici ráncok sem lettek halványabbak (kb. 1 hónapja használom), így nem valószínű, hogy újraveszem.

dettusbettus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

mujerconfused

2018. július 28.

Zsírosabb bőrre nem a legjobb, én már megszoktam a matt fényvédőket úgyhogy ettől zavaróan fényesnek találom a fejem. Az illata kicsit furi és mínusz pont az alkohol miatt. Irritációt egyébként nem okoz de ránccsökkenést se :D ha fényvédőt keresnék, biztos nem ezt venném újra - Pixis dobozból van.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Andi92

2018. július 24.

Szeretem, de nem az igazi. Kicsit zsírosabb állagú (bár ez szinte mindegyik fényvédős krémről elmondható), látszatra könnyen felszívódik, viszont nagy melegben ha izzadok érzem hogy törölgetem magamról a krémet.

Andi92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Dancyy

2018. július 19.

Nagyon kellemes illatú lágy állagú primer és eskü szebb a bőröm tőle :)
Pixiboxban jutottam hozzá, de 6000 ft-ert nem venném újra:(

Dancyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Nagyon kellemes illatú lágy állagú primer és eskü szebb a bőröm tőle :)
Pixiboxban jutottam hozzá, de 6000 ft-ert nem venném újra:(

danyadi77

2018. július 3.

Fényvédőnek vettem, de most olvasom, hogy arra nem alkalmas..hmm...valóban egy picit megpirnyadtam a strandon, de nem vészes. Alapvetően utolsó lépésként viszem fel a reggeli rutinban. Tetszik, hogy nem az a nagyon zsíros állaga van, munt a fényvédőknek, ugyanakkor nem is az a túl könnyed formula, időnként magában is elmegy. (Kivéve a strandon, ugye). Kizárólag vagy 40% kedvezménnyel, mert amúgy soknak tartom az árát. Szokásos YR túlárazás. Egyébként könnyedén el lehet oszlatni, rajtam nem fehér, viszonylag gyorsan beszívódik.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Vigike

2018. július 1.

Egy boxban jutottam hozzá ehhez a termékhez, azóta a hétköznapokban csak ezt használom. Az, hogy nem alkalmas napvédő termék helyettesítésére, gondolom arra vonatkozik, hogy ne ezzel menjünk már a strandra, hogy védjük a bőrünk az egész napos sugárzás ellen... Nekem pozitív csalódás, az illata is; szuper: friss, üde, engem is ubira emlékeztető. Nyáron szerintem nagyon praktikus. Strandra maradok az Eucerin napozó gelnél. Az kifejezetten erre van és 50+ faktoros. 4*-ot azért kap, mert kicsit túlárazottnak gondolom. Max a szokásos 40%-os kuponnal venném újra.

Vigike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

CeCeDrake

2018. június 5.

Fényvédő, ami nem fényvédő? Átverés szaga van. Főleg hogy az üzletben ezt ajánlotta az eladó 😃 Fényvédőnek!
Negatív, hogy fehér lesz. Pozitív, hogy rosszat nem csinál, de jót sem. Olyan kis felesleges termék.
Szóval maradok az Image fényvédőnél, ezt meg elkenegetem.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Szóval maradok az Image fényvédőnél, ezt meg elkenegetem.

csikosmatyas

2018. április 21.

Alapvetően olyan, mint a tégelyes verzió, csak persze a fényvédővel kiegészítve. Tetszik a táskabarát csomagolása.
Napozáshoz - csakúgy mint a többi fényvédős arckrém - nyilvánvalóan nem alkalmas, de a hétköznapi utcán szaladgálós védelemre megfelelő.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.