KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: evettke7, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fényvédők

Már az első használattól kezdve védi a bőrt. Az arcbőr megtisztul, regenerálódik, erősebbé és ragyogóvá válik.

A krém nem alkalmas a napvédő készítmények helyettesítésére. Megvédi a bőrt az UV-sugárzástól és a légszennyezettségtől, a nők 95%-nak csökkenti ráncait.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Dancyy

2018. július 19.

Nagyon kellemes illatú lágy állagú primer és eskü szebb a bőröm tőle :)
Pixiboxban jutottam hozzá, de 6000 ft-ert nem venném újra:(

Dancyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Nagyon kellemes illatú lágy állagú primer és eskü szebb a bőröm tőle :)
Pixiboxban jutottam hozzá, de 6000 ft-ert nem venném újra:(

danyadi77

2018. július 3.

Fényvédőnek vettem, de most olvasom, hogy arra nem alkalmas..hmm...valóban egy picit megpirnyadtam a strandon, de nem vészes. Alapvetően utolsó lépésként viszem fel a reggeli rutinban. Tetszik, hogy nem az a nagyon zsíros állaga van, munt a fényvédőknek, ugyanakkor nem is az a túl könnyed formula, időnként magában is elmegy. (Kivéve a strandon, ugye). Kizárólag vagy 40% kedvezménnyel, mert amúgy soknak tartom az árát. Szokásos YR túlárazás. Egyébként könnyedén el lehet oszlatni, rajtam nem fehér, viszonylag gyorsan beszívódik.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Vigike

2018. július 1.

Egy boxban jutottam hozzá ehhez a termékhez, azóta a hétköznapokban csak ezt használom. Az, hogy nem alkalmas napvédő termék helyettesítésére, gondolom arra vonatkozik, hogy ne ezzel menjünk már a strandra, hogy védjük a bőrünk az egész napos sugárzás ellen... Nekem pozitív csalódás, az illata is; szuper: friss, üde, engem is ubira emlékeztető. Nyáron szerintem nagyon praktikus. Strandra maradok az Eucerin napozó gelnél. Az kifejezetten erre van és 50+ faktoros. 4*-ot azért kap, mert kicsit túlárazottnak gondolom. Max a szokásos 40%-os kuponnal venném újra.

Vigike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

CeCeDrake

2018. június 5.

Fényvédő, ami nem fényvédő? Átverés szaga van. Főleg hogy az üzletben ezt ajánlotta az eladó 😃 Fényvédőnek!
Negatív, hogy fehér lesz. Pozitív, hogy rosszat nem csinál, de jót sem. Olyan kis felesleges termék.
Szóval maradok az Image fényvédőnél, ezt meg elkenegetem.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Szóval maradok az Image fényvédőnél, ezt meg elkenegetem.

csikosmatyas

2018. április 21.

Alapvetően olyan, mint a tégelyes verzió, csak persze a fényvédővel kiegészítve. Tetszik a táskabarát csomagolása.
Napozáshoz - csakúgy mint a többi fényvédős arckrém - nyilvánvalóan nem alkalmas, de a hétköznapi utcán szaladgálós védelemre megfelelő.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

M.toth.linda

2018. március 28.

Fényvédőnek vettem, mivel használom a The Ordinary Granactive Retinoid 2%-os emulzióját, és ahhoz minimum 30 faktoros fényvédő kell. Csak otthon vettem észre hogy rá van írva: nem helyettesíti a fényvédőt, ezért kicsit tanácstalan vagyok.
Állaga és felszívódása 5 csillagot adok, kellemes uborka illatú, ahogy az Elixir -ek többsége az Yves Rocher-nál. Felvitelekor fehér, mint a legtöbb fényvédő krém, de nekem 2 perc sem kellett és beszívta a bőröm. Nincs ragacsos érzés az arcomon. Kíváncsi vagyok meddig elég, nem spórolok vele, mivel a fényvédőknek az a lényegük, hogy mindenhol egyenletesen a bőrfelületen legyen.

M.toth.linda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.