KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: evettke7, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fényvédők

Már az első használattól kezdve védi a bőrt. Az arcbőr megtisztul, regenerálódik, erősebbé és ragyogóvá válik.

A krém nem alkalmas a napvédő készítmények helyettesítésére. Megvédi a bőrt az UV-sugárzástól és a légszennyezettségtől, a nők 95%-nak csökkenti ráncait.

Ár: 3500 Ft , Eladó: bokri28
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, fóliás, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)

Erina

2018. december 13.

Na ez nagyon nem sikerült jóra. Alig használtam valamennyit, a bőröm mégse szívta be, mintha fulladt volna alatta. Sajnos nagyon neeeeeem....... Pedig imádom a márkát, és a termékeiket, de ez miez????

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

PerfumePippi

2018. november 21.

Nagyon szeretem a márka környezeti hatások ellen védő termékeit - a szérumot és az arckrémeket is - kipróbáltam a mikroszemcsés tisztítót, valamint az arcmaszkot is.
Arcápolókról általában nem szoktam egy-két felkenés után nyilatkozni, mert szerintem csak a huzamosabb használatból derül ki, mi az, amit a bőröm elfogad és szeret, és mi az, amit nem.
Ezzel a termékkel kapcsolatban különösen magasak voltak az elvárásaim, mivel megfigyeléseim szerint nagyjából a 20-as faktorig bezárólag tudják "élvezhető" módon belepakolni a fényvédőt a napi krémekbe, a magasabb faktorszámoknál fényes, levegőt át nem eresztő réteg képződik a bőrömön.. . Az YR-nél sok krémjükbe nem is teszik bele a fényvédőt - fogalmam sincsen, hogy a fényvédő mint adalék amúgy befolyásolja-e egy krém hatóanyagainak hasznosulását, vagy mi az oka ennek. A mai világban nappali krém fényvédő nélkül...hm.
Mindenesetre pontosan a fenti okfejtés miatt nem terveztem, hogy majd ez az egyetlen krém kiválthatja a szérumot vagy a hidratálót, így gondosan rétegezve kezdtem el használni (szérum, hirdatáló, majd ez)...ÚGY szörnyű! Fényes, zacskószerű maszk, maga az anyag tényleg naptejszerűen olajos és kifejezetten nehezen lehet vele dolgozni...ha hozzáteszem, hogy e fölé kellene kerülnie egy alapozónak is, akkor már látom lelki szemeimmel a szakavatott kartársnők bólogatását, hogy a fényfoltok eltüntetése ennyi réteg fölött bizony herkulesi munka lenne a legjobb úriházból való alapozónak is.
A termék egyetlen előnye a 30-as faktorszám - ezzel húztam ki a nyarat, többnyire alapozók és BB krémek nélkül.
A mai napon kipróbáltam simán szérum fölé, de még így sem akart rendesen beszívódni - az állaga viszont jobb lett és feltettem fölé az YR kőpúderét, amit az egyik legjobbnak tartok. Szép, egyenletes bőrtónust lehetett vele kidolgozni, leszámítva azt az "aprócska" korrekciót, amit az alapozóréteg jelenthetett volna...
Nekem ez a "fényvédő pajzs" egy "jobb híján" termék; kuponnal kedvező áron beszerezhető, a szokásos hidratálókat és ápolókat nem tudja kiváltani.

PerfumePippi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

kati545

2018. november 18.

Elég érdekes termék, mert elvileg véd a napsugárzástól (a neve alapján), közben meg mégsem? Olyan mintha naptejet kennék az arcomra. Pixiboxban volt, elhasználom (még egy kevés van benne), de nem fogom megvenni. Vannak ennél sokkal jobb (gyógyszertári) fényvédők.

kati545
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

csokidrazse

2018. október 14.

Borzalmas. A normál nappali krémjét imádom, de amikor bejött ez a fényvédős változat, gondoltam kipróbálom. Kuponnal vettem jó nagy kedvezménnyel, de never ever... apró betűvel rajta van, hogy a napsugázrás ellen nem véd (what the F?). Sűrű, szinte naptejes állaga van, nehezen szívódik be, filmet réteget hagy, ahh, szóval nem egy jól sikerült alkotás.

csokidrazse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

karaibrahimgil

2018. október 3.

Nesze semmi, fogd meg jól: fényvédő pajzs, amely nem alkalmas a napvédő készítmények helyettesítésére. Nem ilyesmivel foglalkozom, így nem tudom, hivatalosan mit írhatnak rá a kozmetikumok csomagolására, de eléggé furcsa olyan nevet adni valaminek, amit - vagy aminek egy részét - a termék leírása cáfolja.
Ezen túllendülve kezdtem el használni a terméket, mint egy normál arckrémet - az alapozók nagy részében már amúgy is van fényvédő. Nem égtem le, hidratált lett az arcbőröm (ránctalanító hatásnak nyoma sincs, de szerencsére még nem is szorulok rá), bár kissé zsírosabb is. És pont ez az, ami miatt nem elsősorban nyáron használnám, hanem tavasszal vagy ősszel. A t-zónám mindentől átfénylik, ezért most még biztosan nincs rá szükségem, de pár hét múlva adok még esélyt neki, mert nem tűnik rossz készítménynek - tetszik az állaga, illata, kiszerelése, és nem okoz irritációt.

Update: hűvösebb időben szereti a bőröm, míg a nyáron használt Uriage éjszakai maszk és a Vichy booster mintha semmit nem érne már.
Reggel és este is használom, és kicsit feltöltődik tőle az arcom; mintha szomjazott volna rá a bőröm.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Timi2424

2018. augusztus 27.

Diszkógömb, ez nálam is jó szó arra, ahogyan kinézek, ha kimegyek vele a napra vagy ha picit melegebb van itthon. Nagyon nem szerettem. Bár irritációt nem okozott, hidratálása nyárra elég, de kellemetlen viselet számomra az tuti.

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

dettusbettus

2018. augusztus 9.

A kombinált bőrömön igazi diszkógömb-hatást ér el és nyáron izzad tőle az arcom, nem tud rendesen lélegezni alatta a bőröm. Egyik reggel picit többet kentem fel, és patakokban folyt az arcomom a veríték, elég kellemetlen volt. Lehet, télen jobb lenne, de hidratálni még nyáron sem hidratál igazán, nem javult a bőröm állapota, a pici ráncok sem lettek halványabbak (kb. 1 hónapja használom), így nem valószínű, hogy újraveszem.

dettusbettus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

mujerconfused

2018. július 28.

Zsírosabb bőrre nem a legjobb, én már megszoktam a matt fényvédőket úgyhogy ettől zavaróan fényesnek találom a fejem. Az illata kicsit furi és mínusz pont az alkohol miatt. Irritációt egyébként nem okoz de ránccsökkenést se :D ha fényvédőt keresnék, biztos nem ezt venném újra - Pixis dobozból van.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Andi92

2018. július 24.

Szeretem, de nem az igazi. Kicsit zsírosabb állagú (bár ez szinte mindegyik fényvédős krémről elmondható), látszatra könnyen felszívódik, viszont nagy melegben ha izzadok érzem hogy törölgetem magamról a krémet.

Andi92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Dancyy

2018. július 19.

Nagyon kellemes illatú lágy állagú primer és eskü szebb a bőröm tőle :)
Pixiboxban jutottam hozzá, de 6000 ft-ert nem venném újra:(

Dancyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Nagyon kellemes illatú lágy állagú primer és eskü szebb a bőröm tőle :)
Pixiboxban jutottam hozzá, de 6000 ft-ert nem venném újra:(

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.