KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, Módosítva: 2018. április 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fényvédők

Már az első használattól kezdve védi a bőrt. Az arcbőr megtisztul, regenerálódik, erősebbé és ragyogóvá válik.

A krém nem alkalmas a napvédő készítmények helyettesítésére. Megvédi a bőrt az UV-sugárzástól és a légszennyezettségtől, a nők 95%-nak csökkenti ráncait.

Ár: 2800 Ft , Eladó: Lucy4
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy utalást követően postázom. Postaköltség: 800 Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

csikosmatyas

2018. április 21.

Alapvetően olyan, mint a tégelyes verzió, csak persze a fényvédővel kiegészítve. Tetszik a táskabarát csomagolása.
Napozáshoz - csakúgy mint a többi fényvédős arckrém - nyilvánvalóan nem alkalmas, de a hétköznapi utcán szaladgálós védelemre megfelelő.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

M.toth.linda

2018. március 28.

Fényvédőnek vettem, mivel használom a The Ordinary Granactive Retinoid 2%-os emulzióját, és ahhoz minimum 30 faktoros fényvédő kell. Csak otthon vettem észre hogy rá van írva: nem helyettesíti a fényvédőt, ezért kicsit tanácstalan vagyok.
Állaga és felszívódása 5 csillagot adok, kellemes uborka illatú, ahogy az Elixir -ek többsége az Yves Rocher-nál. Felvitelekor fehér, mint a legtöbb fényvédő krém, de nekem 2 perc sem kellett és beszívta a bőröm. Nincs ragacsos érzés az arcomon. Kíváncsi vagyok meddig elég, nem spórolok vele, mivel a fényvédőknek az a lényegük, hogy mindenhol egyenletesen a bőrfelületen legyen.

M.toth.linda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.