KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2590 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. július 4.

Ár:   2590 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Friss zselé állagának köszönhetően könnyedén eltávolít minden sminket és szennyeződést. Az eredmény tiszta és bársonyos arcbőr.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

noemikanyo

2018. július 4.

Egyszerűen tökéletes a bőrömnek. Nem habzik, szépen és kíméletesen tisztitja az arcomat. Az eddig használt Khiel’s arctisztítómat is felülmúlja.

noemikanyo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

glau17

2018. július 4.

Először az ára miatt nem akartam megvenni, de 40%-os kuponnal teljesen megérte. Nagyon sokáig elég, mindennapos 1-2-szeri használattal is.
Az érzékeny bőrömet sem csípi, nem lesz tőle vörös az arcom, pedig eddig minden hasonlóval így jártam.
Nagyon jól tisztít, mindent lemost, tiszta érzést ad.
Én abszolút csak ajánlani tudom. :)

glau17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Nagyon jól tisztít, mindent lemost, tiszta érzést ad.
Én abszolút csak ajánlani tudom. :)

jakabsara

2018. június 26.

én nagyon szeretem. elsőre egy kis flakonost vettem utána pedig a nagyot.
szuper tiszta arcbőrt ad, és nem csípi az amúgy is érzékeny bőröm.

jakabsara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

én nagyon szeretem. elsőre egy kis flakonost vettem utána pedig a nagyot.
szuper tiszta arcbőrt ad, és nem csípi az amúgy is érzékeny bőröm.

CeCeDrake

2018. június 5.

Jól tisztít, de nem tökéletesen, viszont legalább nem szárít.
Elhasználom, de nem lett a kedvencem. Átlagos. Mintha bármelyik másik zselés vagy géles arclemosót használnám. Igazából ezt a Balea Med is tudja 😃

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Jól tisztít, de nem tökéletesen, viszont legalább nem szárít.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol