Yves Rocher

Ár:   2590 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. július 4.

Ár:   2590 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Friss zselé állagának köszönhetően könnyedén eltávolít minden sminket és szennyeződést. Az eredmény tiszta és bársonyos arcbőr.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

poisonvert

2018. augusztus 22.

Már két éve használom, a mindennapos reggeli és esti rutinomban is helyet kap. Nagyon jól felfrissíti az arcomat, miután lemosom a sminkemet, valamint nyáron, a nagy melegben is kiváló társ. Érzékeny bőrömet nem szárítja, piros pöttyöket sem okozott - pedig arra sok termék hajlamos nálam -.
Kiemelném, hogy sminklemosásra nem alkamas, valamint ha smink után használjuk érdemes még tonikkal áttörölni az arcunkat. A tonikos vatta nem fog fehér maradni. Ennek ellenére nagyon szeretem!

poisonvert
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Dodo2017

2018. augusztus 2.

Kellemes az állaga és az illata is és tényleg nem húzódik a bőr utána. Amúgy semmi különös, teljes árban kicsit drága.

Dodo2017
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

CeCeDrake

2018. augusztus 2.

Jól tisztít, de nem tökéletesen, viszont legalább nem szárít.
Elhasználom, de nem lett a kedvencem. Átlagos.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Jól tisztít, de nem tökéletesen, viszont legalább nem szárít.
Elhasználom, de nem lett a kedvencem. Átlagos.

Zituska77

2018. július 23.

Nagyon szeretem, tökéletesen tisztít, nem csípi a szememet, nem szárítja a bőrömet. Előtte a Sebo Vegetalt használtam, attól eléggé húzódott a bőröm, ez viszont tökéletes. A micellás vizével együtt használom, a nagy kiszerelést szoktam megvenni mindig valami akció keretén belül, nagyon-nagyon megéri, mert hihetetlen sokáig elég mindennapos használat mellett.

Zituska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

noemikanyo

2018. július 4.

Egyszerűen tökéletes a bőrömnek. Nem habzik, szépen és kíméletesen tisztitja az arcomat. Az eddig használt Khiel’s arctisztítómat is felülmúlja.

noemikanyo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

glau17

2018. július 4.

Először az ára miatt nem akartam megvenni, de 40%-os kuponnal teljesen megérte. Nagyon sokáig elég, mindennapos 1-2-szeri használattal is.
Az érzékeny bőrömet sem csípi, nem lesz tőle vörös az arcom, pedig eddig minden hasonlóval így jártam.
Nagyon jól tisztít, mindent lemost, tiszta érzést ad.
Én abszolút csak ajánlani tudom. :)

glau17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Nagyon jól tisztít, mindent lemost, tiszta érzést ad.
Én abszolút csak ajánlani tudom. :)

jakabsara

2018. június 26.

én nagyon szeretem. elsőre egy kis flakonost vettem utána pedig a nagyot.
szuper tiszta arcbőrt ad, és nem csípi az amúgy is érzékeny bőröm.

jakabsara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

én nagyon szeretem. elsőre egy kis flakonost vettem utána pedig a nagyot.
szuper tiszta arcbőrt ad, és nem csípi az amúgy is érzékeny bőröm.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol