KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2850 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2015. november 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Az Yves Rocher folyamatos újításokra törekszik. Ezúttal a koreai nők szépség titkaiból merített ihletet legújabb terméke megalkotásához, létrehozva ezáltal egy új generációs, az eddigieknél még hatékonyabb öregedés elleni maszkot. A krém állagú és a textil maszkok után, fedezze fel a hártya jellegű maszk előnyeit! Tökéletesen simul az arcbőrre, így a hatóanyagok könnyebben szívódnak fel! A ráncok napról napra halványodnak, a bőr hidratált és élettel teli lesz, valamint visszanyeri egészséges ragyogását. "

Több, mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

0bikbik0

2017. június 24.

A maszk két darabból álló nyálkás műanyag. Gyakorlott maszkhasználó vagyok, de ez ennek a felrakása extra ügyességet igényelt.
Jó alaposan át van itatva az anyaggal, ez igaz, de ebben a formában ez teljes pazarlás. Mindenhova folyik, csúszik, az anyag fele kárbavész.
Hidratálni hidratál, de nálam max. 1 nap volt a látható hatás: feltöltődtek az apróbb pici ráncaim, teltebb lett az arcom. Naponta használva biztosan még látványosabb a hatás, de a napi használathoz viszont még akciósan igencsak borsos az ára szerintem, és macerás a feltétele.
Nem tudom, hogyan értékeljem. Maga a termék okés, van is nyoma, hogy használtam, de se nem tartós, se nem megfizethető a napi használata, és még nehézkes is.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 24.

Rendoca

2017. március 12.

Már régóta nézegettem ezt a terméket... csak picit drágának gondoltam érte a közel 3000 Ft-ot. Egy akció keretében sikerült hozzájutnom. Nagyon gazdag termék, zselés, hűsítő arcmaszk. Szépen hidratál. Kellemes érzést nyújtott a bőrömön... amolyan luxus érzetet. :)
Az eredeti árán semmiképpen sem vásárolnám meg, mert azt gondolom, hogy az olcsóbb arcmaszkok is közel elérik ugyanezt a hatást... de mindenesetre öröm volt kipróbálni. :)

Rendoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Virvatuli

2016. szeptember 30.

Életemben először használtam sheet maskot, vicces élmény volt. Amikor kivettem a tasakból, először is azzal szembesültem, hogy a cucc csúszik, mint az olajozott angolna, és minden irányba csöpög belőle az anyag. Pechemre a szobában próbáltam ki a fürdő helyett, ezt rögtön meg is bántam, mert ahova csöppent, ott elég ronda foltokat hagyott, szóval mindenképp mosható és nem túl érzékeny felületen érdemes akciózni vele. Az alsó felét minden gond nélkül fel tudtam helyezni, a felsővel már megküzdöttem, amíg mind a két szemnyílás a helyére került. 20 percig hagytam fent az ajánlott 15 helyett, mert jólesett a bőrömnek.
A csomagolás azt ígéri, hogy csökkenti a ráncokat, hidratál, feltölti a bőrt, kúraszerűen használva pedig meg is fiatalítja. A ráncokról nem tudok beszámolni, mert nekem nem nagyon vannak, de gondolom, itt a szárazság okozta apró ráncokról lehet szó, mert hidratálni tényleg remekül hidratál. Mostanában eléggé ki voltam száradva, azért is kellett egy kis kényeztetés, és úgy érzem, a maszk ezt pikk-pakk helyretette, megszűnt a kellemetlen érzés. Szívesen használnám rendszeresen is, de ahhoz sajnos drága. Amikor megérkezett, őszintén meglepődtem, mert azt hittem, ennyi pénzért legalább 5 darab van benne.
Szóval nem csodaszer, legalábbis így egyszeri használat után biztos nem, de nagyon kellemes termék, kár, hogy túl van árazva.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.