KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   950 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karli, Módosítva: 2011. augusztus 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A hamamélis jótékony nyugtató hatása egy egészen lágy lemosó alapban. Érzékeny bőrre az egész családnak.

Ár: 800 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: teljesen uj, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen
Ár: 500 Ft , Eladó: hdia
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

biankab

2017. november 6.

Szuper akció keretében vásároltam meg.Az illata elsőre szokatlan volt,de megszerettem.Használat után finom puha lett a bőröm.

biankab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

natasa

2017. október 14.

Nagyon tetszik ez a tusfürdő. Az illata igazi frissességet, tisztaságot áraszt. Kellemesen habzik, kevés elég belőle. S bár géles/zselés állagú, nem ragad a bőrre, szépen eloszlik, felhabzik, szóval nagyon jó használni.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

csikosmatyas

2017. szeptember 17.

Igazi családi alapdarab. Szeretem, hogy zselé állagú és nagyon tisztának érzem magam utána, a friss falevél illat csak ráerősít erre.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

szilva82

2017. augusztus 11.

Ismét a húgy szag....ennyi, többet nem kísérletezem ív rózsival..... :(
Lemosás után isteni.....de addig.....mintha ló pisiben fürdenék....:(

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Ismét a húgy szag....ennyi, többet nem kísérletezem ív rózsival..... :(
Lemosás után isteni.....de addig.....mintha ló pisiben fürdenék....:(

fdorottya

2017. július 24.

Nagyon jó. Kellemes, friss illat, ami nem tolakodó. Kevés is elég belőle. Jól habzik. Nem szárítja a bőröm. Nem okoz irritációt! Újravevős.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

csudex

2017. július 20.

Nagyon jo hasznalni. Friss es finom illata van. Szepen habzik, nyaron egy tokeletes tusfurdo.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Nap

2017. július 14.

Elég érzékeny a bőröm, ezért zuhanyzáshoz általában babamosakodókat használok. Ez a tusfürdő egyike azon keveseknek, ami annak ellenére sem irritálja a bőrömet, hogy van benne illatanyag. Kellemes, diszkrét illata van, amely zuhanyzás után hamar elillan, de cserébe legalább kíméletes a bőrhöz. Nem szükséges utána testápolót használni, nem szárít.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

zdoreebaba

2017. június 28.

Kellemes használni, felfrissíti, ápolja a bőrt. Az állaga géles, jól felhabosodik és szépen tisztítja a bőrt. Egyáltalán nem kell belőle sokat nyomni a tenyérbe, kevés adaggal is megoldható a zuhanyzás. Az illata olyan tiszta, friss, zöld növényi, bio illat. Legjobban az Avonos intim lemosókhoz tudom hasonlítani ezt a terméket. Télen nem hinném hogy jó választás, de a tavasztól nyár végégig tartó időszakban a legeslegjobb választás lehet a felfrissülni vágyóknak.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

szilfid

2017. június 12.

Szeretem használni, kellemes zselés állagú, friss illatú, jól tisztít, nem sok szükséges belőle. Szerintem tavasztól őszig érdemes használni, télen én is a fürdőolajokat preferálom.
Akcióban vettem, így elég kedvező az ára.

szilfid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Akcióban vettem, így elég kedvező az ára.

Helfra

2017. június 4.

YR. minden Hamamélis termékét imádtam, amikor ezeket vettem. A tusolóból kb. 8-10x vettem újra. A szolid habzását is szerettem, az illatát is, ami tusolás után sokáig megmaradt a bőrömön. Gondolkozom mostanában, hogy újraveszem.

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid