KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   950 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karli, Módosítva: 2011. augusztus 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A hamamélis jótékony nyugtató hatása egy egészen lágy lemosó alapban. Érzékeny bőrre az egész családnak.

szilva82

2017. augusztus 11.

Ismét a húgy szag....ennyi, többet nem kísérletezem ív rózsival..... :(
Lemosás után isteni.....de addig.....mintha ló pisiben fürdenék....:(

szilva82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Ismét a húgy szag....ennyi, többet nem kísérletezem ív rózsival..... :(
Lemosás után isteni.....de addig.....mintha ló pisiben fürdenék....:(

fdorottya

2017. július 24.

Nagyon jó. Kellemes, friss illat, ami nem tolakodó. Kevés is elég belőle. Jól habzik. Nem szárítja a bőröm. Nem okoz irritációt! Újravevős.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

csudex

2017. július 20.

Nagyon jo hasznalni. Friss es finom illata van. Szepen habzik, nyaron egy tokeletes tusfurdo.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Nap

2017. július 14.

Elég érzékeny a bőröm, ezért zuhanyzáshoz általában babamosakodókat használok. Ez a tusfürdő egyike azon keveseknek, ami annak ellenére sem irritálja a bőrömet, hogy van benne illatanyag. Kellemes, diszkrét illata van, amely zuhanyzás után hamar elillan, de cserébe legalább kíméletes a bőrhöz. Nem szükséges utána testápolót használni, nem szárít.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

zdoreebaba

2017. június 28.

Kellemes használni, felfrissíti, ápolja a bőrt. Az állaga géles, jól felhabosodik és szépen tisztítja a bőrt. Egyáltalán nem kell belőle sokat nyomni a tenyérbe, kevés adaggal is megoldható a zuhanyzás. Az illata olyan tiszta, friss, zöld növényi, bio illat. Legjobban az Avonos intim lemosókhoz tudom hasonlítani ezt a terméket. Télen nem hinném hogy jó választás, de a tavasztól nyár végégig tartó időszakban a legeslegjobb választás lehet a felfrissülni vágyóknak.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

szilfid

2017. június 12.

Szeretem használni, kellemes zselés állagú, friss illatú, jól tisztít, nem sok szükséges belőle. Szerintem tavasztól őszig érdemes használni, télen én is a fürdőolajokat preferálom.
Akcióban vettem, így elég kedvező az ára.

szilfid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Akcióban vettem, így elég kedvező az ára.

Helfra

2017. június 4.

YR. minden Hamamélis termékét imádtam, amikor ezeket vettem. A tusolóból kb. 8-10x vettem újra. A szolid habzását is szerettem, az illatát is, ami tusolás után sokáig megmaradt a bőrömön. Gondolkozom mostanában, hogy újraveszem.

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Okoska

2017. április 15.

Nagyon kellemes, nem szárít, friss illatú. Egy szóval: remek! Az egész család ezzel fürdőzik.

Okoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Anada

2017. április 12.

Jól tisztít, finom illat, puha bőr :) újravevős, főleg, hogy után lehet tölteni, nagyon tetszik :)

Anada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Demonshadow

2017. április 5.

Először másnak vettem ajándékba, de aztán megtetszett anyunak a zöld illata, és vettem magunknak is. Igazából semmi extra, állagra elég folyékony, áttetsző, natúr, olyan, mintha egy aloé verát vágtam volna fel, csak nem olyan zselészerű. Engem nem szárít, a folyósságából kifolyólag sokáig elég, bár az ára annyira nem kedvező, mint nevesebb társai esetében. Igazából még ki is békülnék vele, de hosszútávon eléggé meg lehet unni, így más tusfürdőkkel szoktam váltogatni, hogy amikor sok az édeskés szag, akkor jöjjön valami semleges, kellemes, relaxáló.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid