KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 7.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2017-es limitált karácsonyi kiadás

Ajakápoló édes vanília illattal, shea vajjal és mandulaolajjal, mely gondoskodik az ajkak megfelelő védelméért a hidegben.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mreni876

2018. február 16.

Mivel hideg munkahelyen dolgozom és nekem sajnos minden nap tél van, igényli az ajkam a hidratálást. Az illata tetszik és valóban jól kis ajakápoló.

mreni876
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Pocok96

2018. február 11.

Báratnőmtől kaptam és nagyon szeretem. Ez is mindennap a táskámban van, ha úgy érzem kéne egy kis hidratálás, vagy csak úgy jól esne az illata/íze akkor előkapom és bekenem vele a számat. (Ennek az illata amúgy szimpibb nekem, mint az erdei gyümisé.)

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

aalexaa

2018. január 7.

Finom illatú (és ízű), kellemes állagú, jól hidratál és iszonyú cuki a csomagolása. Tud mindent, amit kell. Ajándékba kaptam, de ha úgy adódna, szívesen újravenném.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Nicolett022

2017. december 21.

Nagyon szeretem az illatát,az ápoló hatása meg ugyan olyan jó, mint az összes többi yves rochernek

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 21.

ami2015

2017. november 18.

Hozza a szokásos minőséget, mellé nagyon finom az illata, de a másiknak, a gyümölcsös karácsonyinak még ettől is jobb illata van. :)

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.