KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   670 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. november 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Egész napon át táplálja, ápolja és védi bőrét. Nem tartalmaz parabeneket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tara95

2017. november 14.

Mindig is sokat szemlélték a kezem, mert csupa vonal az egész. Nem ráncos, de a páromnak simább és babapuha...irigylem is érte. Nagyi-kéznek is szoktam/ták hívni de csak félig poén. Na most ez a krém gyönyörűen kisimította, szinte itta magába. Puha lett és pillanatok alatt elnyelte a kezem. Nagyon érdekesnek találtam, a szaga az konkrétan büdös, 4711 parfüm...szerencsére hamar elillan és a hatása szuper. Már a táskában lakik :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Tatinta

2017. november 13.

Nagyon szeretem, évek óta használom. Csupán a rossmann Wellness Beauty Rózsa-Cseresznye kézbalzsamja veri, viszont nem annyival, hogy ne használjam, azzal felváltva veszem.
Kellemes illatú, könnyed és könnyen beszívódó állagú, nem hagy maga után zsíros érzetet, és valóban puhává és selymessé teszi a kezet.

Tatinta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

erika81

2017. március 31.

Vásárláshoz kaptam, de megfogom venni normál áron is.
Visszapattintható a kupakja, amit én kézkrémnél kifejezetten szeretek.
Könnyen beszívódik és habár nincs rossz illata a férjem amikor kivételesen bekente a kezét megdicsérte az illatát. A hidratáló hatásával is megvagyok elégedve pedig ekcémás a kezem!

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Vásárláshoz kaptam, de megfogom venni normál áron is.
Visszapattintható a kupakja, amit én kézkrémnél kifejezetten szeretek.

Puncsos84

2017. március 20.

Nagyon jól hidratáló, gyorsan felszívódó kézkrém.

Puncsos84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Nagyon jól hidratáló, gyorsan felszívódó kézkrém.

Timitami

2017. február 23.

Nagyon jó krém, a leggyorsabban beszívódó azok közül, amiket ezidáig használtam. De tényleg pillanatok alatt beszívódik, és se vizes, se zsíros, se ragacsos érzetet nem hagy se a kézfejen, se a tenyéren. Nekem nagyon tetszik az illata is, finom, szolid, virágosrétre emlékeztető. A hatása is jó, amióta ezt használom, teljesen sima a kézfejemen a bőr, pedig én már 44 elmúltam, szóval már nem babakezem van. De ezzel valahogy fiatalabb lett a kezem, legalábbis fiatalabbnak látszik, finomabb, simább, puhább. Igaz, napjában többször is kenem vele a kezem, de kevés is elég belőle egyszerre, azt is jól el lehet kenni, és így tart már egy jó hónapja, és még van benne. Ha esetleg kézmosás után nem kenem ezzel a kezem, akkor is szép marad a kezemen a bőr. Most az ára is kedvező, 590 ft , ennyi pénzért szerintem bőven megéri. Újravevős. A férjem is megkedvelte, mostanában ő is ezzel kenegeti a kezét, és azt modja, selymesebb lett a kezén a bőr. És tényleg :-) Nem mondom, hogy nincs nála jobb, mert van, egy-kettőről legalábbis tudok, de az egyikhez nem jutok hozzá, mert az ipari, kétkezi munkásoknak gyártják pl. takarítóknak, egyszer botlottam csak bele, a nevét se tudom, a másik pedig elég ismert, a Neutrogena, de most valahogy az Yves Rocherba vitt a lábam és ezt vettem meg. Nem bántam meg egyáltalán.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

mafalda

2017. február 4.

Nagyon jó kézkrém, télen nyáron megfelelően ápolja a kezeket!!

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Nagyon jó kézkrém, télen nyáron megfelelően ápolja a kezeket!!

zdoreebaba

2017. január 31.

Nagyon tartalmas, zsíros kézkrém. Az extra hideg időkre nélkülözhetetlen készítmény. Pontosan erre a hideg időszakra a legeslegjobb. Akinek száraz bőre van annak ez lesz a legjobb választás. Kimondottan tetszik, hogy természetes, növényi eredetű összetevőket tartalmaz: bio mezőgazdaságból származó árnika kivonatot, kókuszolajat, repceolajat, karnaubaviaszt és növényi glicerint, amik ápolják, selymessé és hidratálttá teszik a kéz bőrét. Én ráütésszerűen választottam és jelenleg a kedvencem. Egy baj van vele, hogy mindennapos használat mellett ez a 75 ml-es kiszerelés nekem már kevés. Gyorsan beszívódik, mindemellett leheletnyi könnyű illata van, ami nem irritál és olyan érzést nyújt, mintha egy igazi növényekkel teli kertben üldögélnék.
A krém teljesen olyan mint a képen szerelő, csak a kupakját zöldre változtatták. :) Érdemes egyszer-egyszer ilyenekkel kényeztetni magunkat még akkor is ha drágább termékekről van szó.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

Mandy133

2017. január 20.

Gyorsan beszívódik és a használata után jó puha lesz a bőröm, de azért azt senki ne gondolja hogy ha télen nagyon kiszárad a keze, akkor ez fogja megmenteni. Csúszós az állaga és ragacsos érzést hagy maga után.

Mandy133
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

Bringa11

2016. december 14.

Sajnos nekem nem vált be, túl vizes az állaga és a hidratáló hatása is nagyon csekély. Annak tudnám ajánlani, akinek nincs nagyon kiszáradva a keze vagy esetleg megelőzés céljából használná. Akinek száraz, annak szerintem felejtős.
Az ára a krém feltöltse óta megváltozott 950 Ft, és azóta a design is más (csak nem tudom hogyan lehet módosítani amit más töltött fel.)

Bringa11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

szilvykeee26

2016. december 11.

Szerintem nagyon jó, könnyen beszívódik bár el kell találni a megfelelő mennyiséget!
Az illatába szerettem bele!

szilvykeee26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Az illatába szerettem bele!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.