KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: daisydream, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnal táplálja a bőrt, így az visszanyeri komfortérzetét és 48 órán át folyamatosan hidratált marad. Az eredmény friss és ragyogó arcbőr reggeltől estig.

jakabsara

2018. április 10.

Sziasztok!
Én tegnap vásároltam meg, mert nagyon kiszáradt a bőröm. Eddig 2szer használtam és érezhetően segített az arcom szárazságán. Nagyon kevés kell belőle és szépen megszívja a krémet a bőröm. Eddig csak ajánlani tudom! Updatelem majd nektek!

jakabsara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Sziasztok!