KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Friss zselé állagának köszönhetően könnyedén eltávolítja a sminkmaradványokat, a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. Mélyen tisztít, és felfrissíti a bőrt, így az visszanyeri komfortérzetét és bársonyos tapintását. Használatával a bőr láthatóan tisztább.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt termék.

Noncs

2017. október 16.

Nagyon jó kis arclemosó. A sminkmaradványokat szépen eltávolítja, és egyáltalán nem szárít.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Nussh

2017. október 13.

Nagyon szeretem! Felváltva használom az egyik radírozó kistestvérével és így nem is fogy olyan gyorsan. Kellemes az illata, számomra megfelelően tisztít. Újravevős!

Nussh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Illa

2017. október 6.

A radírozó porhoz vettem, azzal együtt nagyon szeretem használni. Önmagában amolyan semmi extra lemosónak érzem, nincs a használat után "wow! " érzés. Biztosan teszi a dolgat, de tagadhatatlan, hogy leteznek olyan arclemosók is, amelyek hatekonyabban ápolják az arcbőrt.

Illa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

mafalda

2017. október 4.

Nagyon klassz, tisztít, frissít, nem szárít, puha matt bőrt eredményez! 😊

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Nagyon klassz, tisztít, frissít, nem szárít, puha matt bőrt eredményez! 😊

Vanie

2017. augusztus 28.

A radírozó porral tökéletes kombináció.

Vanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

A radírozó porral tökéletes kombináció.

pisonce

2017. augusztus 13.

Fincsi arclemosó, tökéletesen tisztít, csak nagyon drága és gyorsan fogy. :(

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Fincsi arclemosó, tökéletesen tisztít, csak nagyon drága és gyorsan fogy. :(