KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Friss zselé állagának köszönhetően könnyedén eltávolítja a sminkmaradványokat, a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. Mélyen tisztít, és felfrissíti a bőrt, így az visszanyeri komfortérzetét és bársonyos tapintását. Használatával a bőr láthatóan tisztább.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt termék.

Ár: 1500 , Eladó: dorottyatth
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Arctisztító Zselé- új csomagolás
Ár: 1300 Ft , Eladó: daisydream
Állapot: vadonatúj,bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten megbezélés szerint személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

wildrose

2018. július 19.

Kellemes, enyhe illatú, zselés állagú habzó arclemosó, jól tisztít, nem szárít és nem csíp.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Nikike05

2018. július 15.

Nagyon jól habzik, jól tisztit a bőröm utána friss ,tiszta és puha hidratalt az összetevők is jók szeretem 😊

Nikike05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Bettii98

2018. június 25.

Friss érzetet hagy az arcon,viszont nem tisztít elég alaposan. Miután áttörlöm az arcom vattakoronggal és külön arctisztítóval, után még alapozós marad a vattakorong. Pedig én aztán nagyon alaposan tisztítom az arcom.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

kalmaniki

2018. június 22.

Pixibox által jutottam hozzá. Jó kis arctisztító, elégedett vagyok vele. A zselé állagát nagyon szeretem, jól habzik. Alaposan megtisztítja az arcom, a sminkkel (csak szempillaspirált használok általában ebben a melegben) viszont elég nehézkesen birkózik meg.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

dynah13

2018. június 18.

Sokfele arctisztitot es arclemosot kiprobaltam mar a vizhianyos arcboromre, de ez eddig az egyik legjobb! En ezzel kezdem este az arclemosast, a hetkoznapi sminkem nagy reszet le is szedi, micellas vizzel vagy lemoso kendovel pedig lemosom a tobbit. Jo illata van, kellemes erzes, pihutja, nyugtatja es apolja egyszerre az arcborom. Keves kell belole, es nagyon jol habzik. Imadom! *

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

angelcare

2018. május 8.

Sok-sok arclemosót hasznàltam már de talán ő az egyetlen ami után nem húzódik a bőröm.A bb krém+púder kombóval megbírkózik és az illata is szuper.Marad.

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

PViv95

2018. április 18.

Pár napja használom, eddig nagyon bejön. :)
Tisztítja az arcom, remek illata van!

PViv95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Pár napja használom, eddig nagyon bejön. :)
Tisztítja az arcom, remek illata van!

cserepeskaktusz

2018. március 25.

Teljesen el vagyok tőle ájulva! Minden arctisztító után amit vizzel kell használni húzódott a bőröm, ez viszont mindent szépen leszed, és nem húzódik semmi.

cserepeskaktusz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 25.

zdoreebaba

2018. február 2.

Már rengeteg arctisztítót, arclemosót használtam. Gondoltam kipróbálok újabb márkákat, így az Yves Rocher márka sem maradhatott le a listámról. Mivel a bőröm nagyon problémás, a T-vonal zsíros, pattanásos, az orcáim pedig inkább normál-enyhén szárazak, így a Hydra Végétal termékcsaládot választottam ki. Az arctisztító zseléje számomra a megszokott állagoktól hígabb, bár vizes arcra felvíve jól habzik, szépen eltávolítja a sminkmaradványokat és precízen előkészíti a bőrt az arckezelés további fázisaira. Jól láthatóan tisztítja, puhítja, mattítja és frissíti a bőrt. Jól elbánik a pattanásokkal is. Télen nyáron jó választás. Az illata kellemes, természetes, nem tartalmaz irritatív anyagokat. 125 ml-es kiszerelése lehetővé teszi, hogy sokáig boldogítsuk vele magunkat. Heti egyszeri, de mindennapos használatra is ideális termék. Megszerettem!

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Genevive

2017. november 5.

A sminket szépen leviszi és nem szárítja a bőröm, viszont a smink eltávolításán kívül nem érzem azt, hogy magával a bőrömmel olyan sokat csinálna. Ezért "csak" 4 csillag. Viszont a porral együtt hibátlan.

Genevive
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

Vitaminok: Panthenol