KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Több mint 97%-ban termèszetes összetevőket tartalmaz. Növènyi eredetű összetevők: kaliforniai mandula kivonat ès bioszezámmag olaj. Parabènmentes.

kisritus

2017. január 18.

Tavaly tavasszal vettem mandulásat, de nem tudom, hogy ez volt-e az, mert annak kicsit másmilyen a matricája, és azóta sem láttam sehol.
Mindenesetre Isteni, még mindig van belőle, mert annyira szeretem, hogy spórolok vele :)
Tusfürdőként semmi extra, de egy tusfürdőtől nem is szoktam nagy csodát várni, viszont az illata zseniális, imádom. Ha lenne belőle testápoló, bekerülne a toplistámba.

kisritus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

pilleriin

2017. január 14.

Csodás volt. Ha lenne, többször újravenném.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Csodás volt. Ha lenne, többször újravenném.

senskin

2016. szeptember 20.

Mű mandula. Illatfelhő. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Mű mandula. Illatfelhő. :)

kova

2016. július 25.

Igazán finom marcipánillata van, és nagyon finom, lágy habja, ami nem szárít, sőt:)

kova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Elkofen

2016. június 15.

Ez egy fincsi, nagyon különleges illatú tusfürdő, amit még egyetlen más tusinál sem éreztem. A sorozatból ez a legjobb, legkiemelkedőbb a szagélmény alapján. Szerintem nem túl tömény az illata és nyárra is megfelel. Kellemesen fanyar érdekes illat, ami reggelente inkább felélénkít, felébreszt. Nem szárit és gusztusos a csomagolása.
(2-őt fizet 3-mat kap) akcióban vettem, így kb 400 Ft-ra jön ki az ára. A többi YR tusfürdő illata nem kiemelkedő és semmi különleges. A kávé illatú még említésre méltó, de a többi szerintem felejtős 600 Ft-ért.
Sajnos gyorsan fogy és nem láttam a múltkor az Yves Rocher boltban belőle. Sajnálnám, ha végleg kivonnák, mert ez egy szupi termékük. Max ritkábban fogok akkor vásárolni tőlük.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

kisenikoke

2016. április 30.

Nem nagy szám. Se illatra, se állagra se semmire.

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Nem nagy szám. Se illatra, se állagra se semmire.

EvaCs

2016. április 18.

Barátnőm imádja ezeket a tusfürdőket úgyhogy kiváncsi voltam nekem is bejön-e. Ez a mandulás nagyon jó illatú és krémesen habzik, sok habbal. Elég gyorsan fogy igaz reggel-este is fürdök.. A bőrömet nem szárítja és felválva használom a l'occitane mandulás olajos tusfürdőjével, azt reggel ezt este így alig használok testápolót. Az ára teljesen jó, tudom drágább mint a balea de az nekem nem annyira krémes mint ez. Engem meggyőzött, biztosan kipróbálok más illatokat is ebből a családból.

EvaCs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

dorcus89

2016. február 28.

Már egy ideje a polcon pihent, de most előszedtem, tavasszal-nyáron már nem szeretem a tömény illatokat, de így még télvégén pont jó. Nagyon tetszik, nagyon jól habzik és az illata is isteni, csak nagyon gyorsan fogy. Az ára elég húzós a kis kiszerelés miatt, de megéri mert kárpótol az élmény, illetve nagyon jó akciókat lehet kifogni amikor abszolút megéri az árát.

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

fairynorah

2016. február 19.

Nagy kedvenceim az édeskés illatú tusfürdők ezekben a hideg napokban, ennek az illata is nagyon tetszik :) Nem túl erős, és nem olyan tartós szerintem,mint mondjuk a makadámdiós,de nem tudok nem 5 csillagot adni neki :)

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

jrenata

2015. december 3.

A legjobb tusfürdőjük szerintem. Nagyon jó illata van, ami sokáig tart és nagyon jó krémes az állaga. Nem is kell belőle sokat használni.

jrenata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin