KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsi92*, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Puha és ellenállhatatlan kezek. A növényi eredetű bőrradír részecskéknek köszönhetően kezén leradírozza az elhalt bőrréteget és azonnal táplálja bőrét, mely egy perc alatt visszanyeri szépségét és ragyogását.

Parabén és ásványi olaj mentes. Állati eredetű összetevőket nem tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zsófi84

2017. január 29.

Nem vagyok az a kézápolós fajta. Hidratáló este, és ennyi. Aztán elcsábultam, és megvettem ezt, és csak néztem, olyan simák lettek tőle a kezeim, mint még soha. Imádom az állagát meg az illatát. Szuper ki jószág.

zsófi84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

ssara

2016. december 11.

Ez az én kezemmel semmit sem csinált. Mentségére legyen mondva, nincsenek extrémen száraz kezeim. De a használata után ugyan olyan volt a kezem mint előtte. Valószínűleg elhasználom, de újra biztosan nem veszem.

ssara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Vivvancs

2016. október 15.

Ha nedves kézre viszem fel, akkor puhább lesz tőle a bőröm, mintha szárazra. Nagyon aranyosak az epermagok benne, egy élmény vele a krémezés. :) Nem egy nagy csodaszer, de aki szereti magát a kenegetést, mint cselekvést, az ezt a terméket is szeretni fogja. :)

Vivvancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

eniko04

2016. augusztus 3.

Egy kis tubus luxus :) Nem használom rendszeresen, de ha igen az olyan jó érzés és finom puhák lesznek a kezeim tőle, rendbe tette a nagyon kiszáradt kezeim is.

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

briw

2015. december 14.

Akciósan sikerült hozzájutnom, az eladólány ajánlotta. 600 forintért gondoltam kipróbálom, és nagyon megszerettem. Imádom az illatát és tényleg nagyon puha lesz tőle a kezem. Sose gondoltam volna, hogy már kézradír is van, de ez egy nagyon jó kis termék! :)

briw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 14.

tundemaria

2015. november 29.

Kellemes meglepetés volt ez a kézradír. Szépen hidratál és ápol, egyenletesebbé teszi a bőrszínt a kézen. Tartósan nem hidratál, érdemes inkább este használni és reggel egy másik hidratálóval hidratálni. Még nem próbáltam más ilyen jellegű terméket, de ez, úgy tűnik, ez valamennyire beválik.

tundemaria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 29.

nashko77

2015. október 30.

Rendbehozta már a téltől és dehidratáltságtól hámló bőrt az ujjaimon (ami még a gyógyszertári készítményeknek sem sikerült előtte), viszont ahogy írták, picit nedves kézre kell felvinni. De az is jó, ha kézkrémmel összekeverve használják. Én neutrogena nordic berry testápolóval keverve kenem be vele a kezem reggelente, ez az egyveleg elég jól hidratál őszi és téli időszakban is. Enélkül viszont kenhetek akármit a kezemre, nap végére kirepedezik, szóval jár az 5*

nashko77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 30.

ButtercupSnowfly

2015. május 1.

Szeretem, puha lesz tőle a kezem és jól hidratál. Azért a biztonság kedvéért én utána beszoktam kenni valami jó zsíros krémmel, így másnapra tutira szép lesz a kezem.

ButtercupSnowfly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

maladicta

2015. május 1.

Kézmosás után, enyhén nedves bőrön szoktam használni. Megfelelően radíroz, használat után puha lesz tőle a kezem, de egy-két órával később megint száraz a bőröm - hosszú távon nem hidratál.

maladicta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

oorsy

2015. február 17.

Nekem kiütéses lett tőle a kezem, miután ezt használtam.

oorsy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Nekem kiütéses lett tőle a kezem, miután ezt használtam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol