KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. május 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

xadriennx

2017. február 16.

Én nem sminklemosónak használtam, hanem krémként :)
Könnyű, isteni, tiszta illata van és nagyon könnyen lehet vele bánni. Egy cseppel kentem be esténként a már megtisztított arcomat, szépen bemasszírozva és reggel bababőrrel ébredtem. Nem volt zsíros csillogás reggelre, sem pattanások, egyszerűen csak felüdült tőle a bőröm.
Sajnos a minap mondták a boltban, hogy nem kapható már csak webshop-ban (ha még kapható) - nagyon elszomorodtam, mert ezzel a használattal egy nagy csomó ideig elég, az ára is jó és úgy egyáltalán: nekem nagyon bevált és szeretem.
Számomra 5*

xadriennx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Én nem sminklemosónak használtam, hanem krémként :)
Számomra 5*

Zoe444

2017. február 10.

Egyedül az illata jó, ezért kap 2 csillagot. Amúgy borzalmas, nagyon nehezen jött le vele a tus és a szempillaspirál, ráadásul másnapra hatalmasra dagadtak a szemeim és viszkettek, kb. 1 hét alatt múlt csak el. Reménykedtem, hogy nem ez a lemosó a hibás, ezért később kipróbáltam megint, de megint megtörtént, úgyhogy sajnos kukában végezte.

Zoe444
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

netka

2016. november 26.

Imádom, teljesen jól végzi a dolgát...de az a fránya propylparabén :/

netka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Imádom, teljesen jól végzi a dolgát...de az a fránya propylparabén :/

madarka

2016. február 3.

imádom az illatát, jól tisztít, jó az állaga, nem szárít, hidratálja a bőröm

madarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

imádom az illatát, jól tisztít, jó az állaga, nem szárít, hidratálja a bőröm

kimiszandy

2015. december 9.

Habár vízálló sminket nem használok, azért vannak olyan sminkek, amelyeket nehéz leszedni. Régóta kerestem ilyen krémes állagú sminklemosót. Nekem nagyon bevált. Egy cseppnyi elég egy kis vattára szemenként, tökéletesen leszedni, legalábbis nekem, pedig használok ám mindent: szemceruza, szemhéjpúder, fekete tus, fekete spirál. A krémes állaga kellemes érzést is nyújt utána a szememnek. Kár, hogy a karikákat nem tünteti el. :P Akkor lenne nálam csodaszer kategória. Arra figyelni kell, hogy szembe ne menjen bele, mert nagyon csíp. :D

kimiszandy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

DIza

2015. november 22.

Csodálkozva olvastam a rossz véleményeket erről a termékről :)
Nálam abszolút bevált , csak természetes anyagokat tartalmaz , az illata mesés , állaga kellően vizes és krémes , a sminket is nagyon szépen leszedi :)

DIza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

Csodálkozva olvastam a rossz véleményeket erről a termékről :)

eperke26

2015. április 10.

Az illata nagyon kellemes,nekem a sminket is leszedte viszont nekem másnap reggel hatalmasra dagadt/duzzadt tőle a szemem környékén a bőr. Legközelebbi alkalommal is kipróbáltam hátha nem ettől van mert az illata tényleg nagyon finom az állaga is jó de sajnos ugyan úgy irritációt okozott a szemem környékèn :/

eperke26
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 10.

Kiddo

2015. április 9.

Nem rossz az illata... de nem sokat ér... Csak dörzsölve szedi le a sminket és nekem is néha csípi a szemem környékén a bőrt!

Kiddo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Kata lizator

2014. május 18.

Nekem egyáltalán nem vált be, mert nagy, csúnya, kinyomhatatlan aknékat okozott. De még a nyakam alján is, ahol nagyon ritkán szokott ilyesmi előjönni. Ezért nem is merem tusfürdőnek elhasználni...
Egyébként nem tudom, melyik összetevő válthatta ki ezt a hatást, mert szépek az összetevői...

Kata lizator
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

szanaci

2013. november 17.

Borzalmas. Nehezen szedi le a sminket, és csípi a szememet.

szanaci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Borzalmas. Nehezen szedi le a sminket, és csípi a szememet.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.