KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Passzé, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Krémes tápláló sampon zabtejjel, száraz hajra.

Moni86

2018. június 18.

Elseve-es voltam. Valami vagy lett az összetétellel vagy az én és a lányom fejbőre lett hirtelen baromi allergiás rá. Sebesre vakartuk a fejbőrünket.
Aztán váltottam erre.
Csodát tett a hosszú és rengeteg és szőkített hajammal. A balzsamával együtt használjuk. Fényes, dús, fésülhető. 1 nappal késöbb kell mosni.
Ezek szilikonmentesek. Én a vizes hajvégeimre szárítás elött egy kicsi szilikonos hajvégápoló olajat teszek még. De csak a végeire. És sose volt még ilyen szép a hajunk

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Aztán váltottam erre.

Vanesszaeszter

2018. június 17.

Tökéletes sampon! Nagyon kellemes hosszantartó illattal. Használata nagyon kellemes, jól habzik, könnyű eloszlatni. Az állaga pont olyan amilyet szeretek, viszonylag tömény krémes, nem folyik szét a tenyeremben. Az első sampon aminél azt tapasztalom, hogy tényleg megkönnyíti a fésülködést és táplálja is a hajat. Engem egyáltalán nem zsírosít, mondjuk nekem egyik sampon sem ért el ilyen hatást, nem tapasztja össze a hajat sem. Szóval egy rossz tulajdonsága sincs:)

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Begyi

2018. június 5.

Ritka büdös, én meg vettem hozzá a pakolást (balzsamot) is és szörnyű szaguk van és a hozzáfűzött reményeket egyáltalán nem hozta. Csalódtam a termékben. :(

Begyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

fdorottya

2018. április 18.

Nekem sajnos nem vált be. Semmit nem táplált, inkább száraz és gubancosabb lett a hajam tőle (balzsamját is használtam), ez mellett pedig nagyon zsíros is. Átadtam anyukámnak, akinek az őszes hajára nagyon jó. Az ő haját kellően táplálja, szép fényes, könnyen kezelhető lesz. Ezek mellett pedig kutyafürdetésre is ajánlom. Mióta ezzel fürdetjük az ebet nem vakarózik.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

ancsika678

2018. április 11.

A samponoknál egy ideje már csak illatra megyek, pedig zsíros a hajam, de úgy vettem észre, hogy a zsíros hajra valók csak még jobban lelapítják a hajam. A vége viszont száraz, így jól esett ezt használnom. Az illata zseni, ezt már újravettem párszor!

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Mesi13

2018. március 11.

Isteni illata van, valóban puhítja a hajat. Már egy ideje használom, viszont már első alkalommal feltűnt, mintha jobban korpásodnék tőle...

Mesi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

pinupnicky

2018. március 11.

Finom illatú és extra selymes lesz a hajam tőle. A balzsamjával együtt használom és abszolút le vagyok nyűgözve. Ár-érték arány tökéletes. Csak ajánlani tudom!

pinupnicky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Chata83

2018. március 8.

Az illata mennyei, selymes hajat varázsol. Az én hajam nem nehezíti el. Imádom.

Chata83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Az illata mennyei, selymes hajat varázsol. Az én hajam nem nehezíti el. Imádom.

Pocok96

2018. február 13.

A hajam tövére én az YR-es csalános sampont használom, a fülem vonalától lefele pedig ezt. Nagyon szeretem, és nekem sokat javított a hajam minőségén! Csak ajánlani tudom!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

helgan

2018. január 30.

Nekem bevált ez a sampon. Nagyon finom az illata, puha, selymes hajat varázsol.

helgan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Nekem bevált ez a sampon. Nagyon finom az illata, puha, selymes hajat varázsol.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Felületaktív anyag és tartósítószer.