KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Passzé, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Krémes tápláló sampon zabtejjel, száraz hajra.

Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Anitamakeup
Állapot: Teljesen új , bontatlan, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Banki előre utalás vagy személyes átvétel Kaposváron

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Timitami

2017. december 15.

A férjem száraz, hullámos hajára vettük, és nagyon kellemesen puha tapintású lesz tőle a haja. Én is kipróbáltam a festett, de nem száraz hajamra. Tényleg selymes, puha lesz a hajam tőle, ami vállig ér, és a tarkómnak jó érzés, ahogy a lágy hajzuhatag hozzáér. Csak nekem picit tapadós, értem, nem annyira lazák a hajszálak. De amire való, arra tökéletes. Nem a sampon baja, hogy az én hajam enyhén tapadósabb tőle, elvégre nem az én normál hajamra van kifejlesztve. Annyira azért nem vészes ez a tapadósság, mert már harmadszor mostam meg ezzel a hajam :-)

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 15.

beautycare

2017. november 23.

Nagyon szuper! Ez tényleg bevált nálam, száraz hajvégeim vannak, a hajam pedig hajlamos a zsírosodásra. Azt kell, mondjam pozitívan csalódtam.
Alapból nem szeretem az Yves Rocher-t, mert ugyan nagyon pozitívan indultam neki a márkának, nagyon silány termékeik vannak, de ez azért megéri.

beautycare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Jucsi10

2017. november 18.

Nekem nem lett kedvencem ez a sampon, pedig nagyon elégedett vagyok minden Yves Rocher termékkel.
Ez a sampon szárította a hajam, a fejbőröm, balzsamozás nélkül nem is mertem befejezni a hajmosást.
Már lassan fél éve, hogy ajándékba kaptam a vásárlásom mellé, de még azóta is szinte tele van. Nem venném újra.

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

csudex

2017. július 20.

Nagyon szeretem ezt a termeket az YR-nek. En nem tudok kulonbseget tenni a samponjai kozt. Ez is bevalt. Csodat nem kell varni tole, a tordezett hajvegeket nem ragasztja ossze. Osszessegeben szerettem.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

szabah17

2017. június 7.

Elég nehezen habzik, de annyira jól táplál hogy semmilyen balzsamot vagy olajat nem igényel az egyébként száraz hajam. Az illata egy kicsit erős nekem, de megbarátkozom vele :)

szabah17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Helfra

2017. június 4.

Nem vágtam hanyatt magam tőle, szárította a hajam, és fénytelen is volt a használata után. Annyira nem vált be a hajamra, hogy végül habfürdő lett belőle, mert szuper mennyiségű habot lehetett vele elérni.

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

tesszahavas

2017. március 13.

Fél évig csak ezt használtam a balzsamjával együtt, de nekem annyira nem vált be.

tesszahavas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Diaven

2017. január 13.

Az egyik legjobb Yves Rocher sampon. Isteni illata van, hajmosást követően pedig ápolt, fényes és nagyon puha a hajam (balzsam nélkül is). Ahogy klmnvktr is írta, egyszerűen nincs negatívum. Csak azért szoktam 3-4 havonta váltani, mert megunom. Megy az 5 csillag!

Diaven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

klmnvktr

2017. január 7.

Selymes érzetet nyújt, nagyon finom az illata, igazából semmi negatívumot nem tudok felhozni.

klmnvktr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

fairynorah

2016. december 18.

Nagyon jól hidratálja a hajam, már-már zsirosítja is,pontosan ezért csak száraz hajúaknak ajánlanám, normál-zsíros hajon lehet nem lenne jó...A fejbőröm viszket tőle,és mintha nem tisztítana olyan jól,mint más samponom (lehet ezért a viszketés is), szóval mindenképpen más samponnal tudom csak (el)használni. De a hidratáló hatása miatt még így is megéri használnom,végre nem szalma,hanem haj van a fejemen :D

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Felületaktív anyag és tartósítószer.