KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: póniló, Módosítva: 2012. január 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Zabtejjel dúsítva.

Krémmánia Kedvencek a -től
EviKicsi

2016. május 12.

Nagyon gazdaságos, derékig ér a hajam, megis sokáig elég egy dobozzal. Könnyen kimosható, kellemes illatú. Puha tapintású lesz a hajam tőle

EviKicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

jakobs

2013. április 10.

A sampon még elmegy ,bár az se valami,de a balzsamot nemtudom hasznalni ,olyan ragadosnak erzem utána a hajam,az illata se valami olyan szappan szag.

jakobs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

zengőalicia

2013. március 22.

Az itteni vélemények alapján félve vettem meg ezt a sampont, de egyáltalán nem bántam meg. Az én hajamra egy főnyeremény. Puha és illatos lesz tőle, és sokszor még balzsamot se kell használnom utána, mert nem lesznek tőle gubancaim. Remekül tisztít és kíméletes, s ez nálam az egyik fő szempont volt a gyakori mosások miatt. Biztosan újra fogom venni.

zengőalicia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 22.

Dynu

2013. március 21.

Akárhányszor próbáltam nem bírtam kimosni a ragacsos érzést a hajamból, de az illata tényleg nagyon kellemes.

Dynu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

pöttömpanni

2013. február 6.

Isteni finom az illata és kb. 3 napig érzi is az ember. Nagyon puha lesz tőle a haj, jól tisztít!

pöttömpanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Halfway

2012. november 18.

Tökéletes!
Jól tisztít, habzik rendesen. Hosszú a hajam, már majdnem a derekamig ér, de nem vettem észre, hogy gyorsan fogyna. Göndör hajra szerintem egy próbát megér :)
Biztos,hogy újra megveszem!

Halfway
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 18.

Tökéletes!
Biztos,hogy újra megveszem!

nafnaf

2012. október 26.

Barátom mutatta meg nekem. Már az első alkalommal megnyugtatta a fejbőrömet. Egy másik samponnal keverem- így simán kibír 5 napot a hajam. Mi akció keretén belül szoktunk feltankolni 2-3 üveggel.

nafnaf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

oaxaca

2012. október 1.

Nekem is összeállt tőle a hajam nagyon. :/ A mellig érő dús hajamat négyszer mostam meg vele és már a fele el is fogyott, szóval nem valami gazdaságos...

oaxaca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 1.

póniló

2012. július 2.

Tényleg nagyon összeáll tőle a haj, abszolút nem érzem tisztának utána sem a hajamat, sem a fejbőrömet. Viszont az illata nagyon kellemes.

póniló
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

pofi89

2012. június 4.

Sajnos semmi kulonos, az illata kellemes, de a hatás elmarad, szárítja is a hajam.

pofi89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.