KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babyface, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az agávé nedv hidratálja a bőrt, míg a konjak-gumi bársonyossá varázsolja bőrét. Növényi összetevők: bio mezőgazdaságból származó szezám olaj és kék agávé nedv, konjak-gumi, madagaszkári mangiferin.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gina19

2016. január 19.

Nagy általánosságban elég lesújtó tapasztalataim vannak erről a márkáról, nem is szívesen vásárolok ott. Ezt a hidratálót ajándékba kaptam. Először is, az illata borzalom, és túl erős, nagyon sokáig érződik a felkenés után. :S Este, tusolás után szoktam testápolózni, ennek az illatát pedig még elalváskor is érzem, és baromi zavaró. A hatása elég jó, a nagy hideg miatt kiszáradt, irritált bőrömet elég jól megnyugtatta, és mindenképp előny, hogy vizes állagának köszönhetően hamar beszívódik. Az összetevők? Borzalom! Miért kell a sok értékes összetevőt elrontani a szilikonnal és a parabénekkel? Ezt sose fogom megérteni.. mindezt majdnem 2000 forintért... botrány.. ez, illetve a kellemetlen szaga annyira felidegesít, hogy még a viszonylag jó hatása miatt sem adok 2 csillagnál többet.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Luxuryhair

2015. november 23.

A kiszerelés és ár arány lehetne jobb, de csodás a hatása, azonnal új életre kel tőle a bőr. Hihetetlenül feltölti nedvességgel.

Luxuryhair
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Sophie92

2015. július 28.

A Garnier oil beauty testápoló mellett ezt az egyet tűröm meg. Nem a kedvencem, de felüdülés volt először olyan testápolót használni, ami után nem ragadtam. Teljesen víz alapú, így nekem hamar beszívódott, viszont nem hidratált. Az illata borzalmasan erős, szeretem is,meg nem is. Nagyon kevés használatra volt elég, így szerintem egyáltalán nem érte meg.

Sophie92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

katalinmyy

2014. április 16.

Uh, de utaltam az illatat :( de ez az en hibam, tudtam mit veszek. Edesanyamnak adtam, o nagyon szereti!

katalinmyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

umpalumpa

2013. december 27.

Akciósan vettem régebben 2-t egy áráért. Én hülye nem próbáltam ki, csak az illata csábított el. Rajtam borzalmasan ragad. Utálom az állagát. Hol van a bársonyosság? Csak az undokságot érzem. Nagyon csalódott vagyok :( Az egyiket el tudtam ajándékozni, a másikat még mindig kenem, mert eleinte teljes testre, később csak a talpamra kentem.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

boglarka88849

2013. augusztus 14.

Szeretem ezt a termeket, mert egyreszt a kulleme nagyon mutatos, másreszt pedig a hatása miatt. Normal borom van, nem száraz, de hajlamos kiszáradni; ez a krem pont jo ra. Az illatat sokaig erezni, par ora elteltevel is. Az Alverdenel ez nincs igy. Viszont a parabeneknek nem orulok.

boglarka88849
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

rekag

2013. március 29.

Az illata számomra enyhén jácintos, nekem nagyon tetszik. Könnyű állagú, gyorsan felszívódik és jól is hidratál. Én vettem hozzá pumpát is, mert könnyebb vele adagolni. Puha, bársonyos bőrt hagy maga után.

rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

pöttömpanni

2013. február 6.

Nagyon finom az illata, könnyű szerkezetű, hamar beszívódik, nem ragad tőle a bőr! Csak ajánlani tudom! :)

pöttömpanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

svivko

2012. július 30.

Nem rég lettünk jóban, egyenlőre csak jó tudok mondani (leszámítva az összetevő hibáit), nagyon finom illata van - mint egy természetes virágos öblítő, tényleg ápol, nem úgy mint málnás kishúga, és finom puhává teszi a bőrt, plusz ez a lágy illat úgy tűnik nem hajlandó olyan gyorsan elillanni a bőrömről, mint sok parfüm. :)

MEGVAN! Az illata, olyan, mint a gyöngyvirágé! Amit imádok, és ez tök jó, és most nagyon örülök neki, hogy rátaláltam! :D

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 30.

babyface

2012. március 15.

szintén nagy kedvencem volt, de le kell mondanom róla a parabének miatt. finom, természetes illata van, nagyon könnyen beszívódik és jól hidratál! akit nem zavar az összetétel annak egy nagyon jó kis nyári testápoló lehet! :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.