KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. július 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lábápolók

12 órán át dezodoráló hatású bio levendula illóolajban és frissitő borsmenta illóolajban gazdag lábkrém, hogy lába egész napon át védve legyen a kellemetlen szagoktól és száraz maradjon.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MrsBean

2017. augusztus 1.

Imádom a levendulát, az Yves Rocher az egyik kedvenc márkám, de ez a krém sajnos nagy csalódás... Nagyon kellemes az illata, de nekem egyáltalán nem dezodorálta a lábam, az eredmény nap végére levendula és lábszag keveréke volt, ami annyira nem jött be. 😃 Nagyon szomorú voltam, mert a felkenve hintőporos érzet miatt azt gondoltam, tökéletes lesz, nagyon-nagyon sokat vártam tőle, tekintve h ez a picike tubus ennyire drága. Szerencsére akciósan vettem. Az illata miatt adok neki pontot, meg a márkába vetett hitem miatt. Ezenkívül, lehet h én vagyok a béna, de nekem nagyon megfogja a lábam, papucsos viselethez egyáltalán nem szép látvány.

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

kova

2017. január 11.

Véletlenül vettem meg, egy másik lábápolót szerettem volna, de végül ezt tettem a kosárba, ezzel pedig csak otthon szembesültem. De nem baj, mert ilyen jó lábápolóm még nem volt. Nagyon szeretem használni, teljesen babatalp az eredmény, száraz és selymes egyben. Kicsit drágállom, szóval max akcióban veszem újra.

kova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

RitaL

2016. július 19.

Mikor megszűnt a Scholl lábgél (az egyetlen, ami nekem használt), mindenfélét kipróbáltam, és még ez vált be a legjobban. A Schollhoz persze nem tud felnőni, de jobb, mint a versenytársai, ajánlom izzadósaknak is.

RitaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Alex0920

2016. június 1.

Akciósan vettem, de nem igazán segített. Az illata kellemes, felkenés után rögtön száraz érzetet kelt, ami nálam pozitív mert sajnos izzadós a lábam, azonban fehéren megfogja a zoknit még akkor is ha várok pár percet. Nem igazán csodaszer mert talán még 1 órára sem állítja meg az izzadást, de a levendula biztos jót tesz a lábnak.

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

lumiukko

2014. augusztus 3.

Nem csodaszer kategória, de nem is totál haszontalan. Az illatáért nem vagyok oda, szerintem nagyon dominál benne a mentol. Én nem tapasztaltam a fehér réteget, nekem hamar beszívódik. 1-1 borsószemnyit szoktam használni lábanként, de mivel 50 ml-es csak a tubus, így meglehetősen gyorsan fogy. Azért ha egy jó kis meleg nyári napon egész nap zárt cipőben vagyunk, akkor nem sokat ér, de pár órácskára még hatásos, vagy ha nem zárt cipőben van az ember. Az árát ezért a tudásért és mennyiségért sokallom, nem tarom kihagyhatatlannak.

lumiukko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

huncutka

2013. november 18.

Szerintem igazán hatékony termék. Határozott levendula illattal. Fehér réteget képez a bőrön.

huncutka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

rekag

2013. július 11.

Férjem használja, mert elég izzadós a lába. Nagyon elégedett vele, kb. 1 hónapja vásároltuk és még félig van a kis tubus, úgyhogy az 50 ml-es kiszerelés 2 hónapra elegendő. 2250 ft, de akcióban 1575 ft-ért vettük.

rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-75

Oleth-20 ti I eu 1 0

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.