KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, Módosítva: 2018. április 13.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Szemceruzaként és szemhéjfestékként is használható, gyapotolajjal gazdagított, praktikus szemceruza. Hosszan tartó, vízálló összetételének köszönhetően a smink reggeltől estig tart, nincs szükség javításokra. A színek tartósak maradnak és még sportolás közben sem mosódnak el.

10 árnyalatban kapható

Yves Rocher Lifeproof Többhatású Szemceruza - brun mat
Ár: 1200 Ft , Eladó: Lucy4
Állapot: bontatlan, még rajta a fólia, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétellel vagy utalást követően postázom, ennek ára 300 Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bugár

2018. június 26.

Nekem a 01-es nude matt árnyalat volt meg ma reggelig. Többször próbálkoztam vele, de nekem semmi nem látszódott belőle a szemhéjamon. Gondoltam elhasználom szemhéjalapnak, de arra sem felelt meg. Fura tapasztalat volt, nem tudom jobban megfogalmazni, de olyan gumis jellege volt miközben próbáltam felkenni. Néhány helyen lemorzsolódott darabokat hagyott. Kukában végezte.

Bugár
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

mreni876

2018. április 14.

Nekem a 02-es árnyalatbam van meg. Egyszerűen mesés. Valóban tartós, a helyén marad egész nap. Gyönyörű színekben kapható. A 02-es egy csillámos pezsgős szín. A csillámok nem potyognak, pigmentált. Annak ellenére, hogy ez egy vastag szemceruza, szép "tusvonalat" is lehet vele húzni. Én nagyon szeretem az Yves Rocher szemceruzákat. Nagyon fel lehet dobni a megjelenésünket egy kis színnel. Engem mindig megdicsérnek. Nagyon ajánlom.

mreni876
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.