KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, Módosítva: 2018. április 13.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Szemceruzaként és szemhéjfestékként is használható, gyapotolajjal gazdagított, praktikus szemceruza. Hosszan tartó, vízálló összetételének köszönhetően a smink reggeltől estig tart, nincs szükség javításokra. A színek tartósak maradnak és még sportolás közben sem mosódnak el.

10 árnyalatban kapható

Yves Rocher Lifeproof Többhatású Szemceruza - brun mat
Ár: 1200 Ft , Eladó: Lucy4
Állapot: bontatlan, még rajta a fólia, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétellel vagy utalást követően postázom, ennek ára 300 Ft

KovacsDora

2018. október 16.

Nekem a 2-es van meg, teljesen meg vagyok elégedve vele. Jól felvihetõ, szépen mutat és még este tízkor is fent van, csak sminklemosóval jön le. Tökéletes.

KovacsDora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

Zsaklin09

2018. október 15.

Nekem nagyon bevált, a "02 Or" árnyalatból használom már a harmadikat! Szemhéjpúder alá használom, önmagában ilyen krémes állagot nem szeretek, mert pár órán belül összegyűlik a szemhéj redőiben. Szemhéjpúder alá (tehát gyakorlatilag szemhéjalapként használva) viszont tökéletes, mert egyrészt egymást tartósítják a szemhéjpúderrel, másrészt pedig a szemhéjpúder színe is sokkal intenzívebb lesz ezáltal a szemhéjon. A 02-es egy semleges, világos, gyöngyházasan csillogó árnyalat, ami az összes szemhéjpúderem alá passzol. 40%-os kedvezménnyel szoktam venni, kb 3 hónapra elegendő mennyiség, szerintem nagyon megéri! :)

Zsaklin09
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Agnes09

2018. július 28.

03 Bronz árnyalatot használom. Tőkéletes . Reggel felteszem és estig úgy marad. Szépen feltehető. Nem mázgálódik el, nem ül a ráncokba. A melegnek, nedvességnek is ellenáll, tényleg vízálló. Bírja a nyári meleget, párát, nedvességet. Én teszek alá szemhéj alapot bázist, Rimmelnek a szemhéj alapozóját szoktam a RIMMEL MAGNIF'EYES EYE PRIMER -t. Így együtt tökéletes.

Agnes09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Andi92

2018. július 24.

08-as árnyalat van meg, önmagában borzasztó, beleül a ráncokba és hamar kopik. Viszont kipróbáltam krémes szemhéjpúder alá alapnak, úgy kiválóan működött, a krémes szemfesték meg sem moccant egész nap.

Andi92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Bugár

2018. június 26.

Nekem a 01-es nude matt árnyalat volt meg ma reggelig. Többször próbálkoztam vele, de nekem semmi nem látszódott belőle a szemhéjamon. Gondoltam elhasználom szemhéjalapnak, de arra sem felelt meg. Fura tapasztalat volt, nem tudom jobban megfogalmazni, de olyan gumis jellege volt miközben próbáltam felkenni. Néhány helyen lemorzsolódott darabokat hagyott. Kukában végezte.

Bugár
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

mreni876

2018. április 14.

Nekem a 02-es árnyalatbam van meg. Egyszerűen mesés. Valóban tartós, a helyén marad egész nap. Gyönyörű színekben kapható. A 02-es egy csillámos pezsgős szín. A csillámok nem potyognak, pigmentált. Annak ellenére, hogy ez egy vastag szemceruza, szép "tusvonalat" is lehet vele húzni. Én nagyon szeretem az Yves Rocher szemceruzákat. Nagyon fel lehet dobni a megjelenésünket egy kis színnel. Engem mindig megdicsérnek. Nagyon ajánlom.

mreni876
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.