KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, Módosítva: 2018. április 13.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Szemceruzaként és szemhéjfestékként is használható, gyapotolajjal gazdagított, praktikus szemceruza. Hosszan tartó, vízálló összetételének köszönhetően a smink reggeltől estig tart, nincs szükség javításokra. A színek tartósak maradnak és még sportolás közben sem mosódnak el.

10 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mreni876

2018. április 14.

Nekem a 02-es árnyalatbam van meg. Egyszerűen mesés. Valóban tartós, a helyén marad egész nap. Gyönyörű színekben kapható. A 02-es egy csillámos pezsgős szín. A csillámok nem potyognak, pigmentált. Annak ellenére, hogy ez egy vastag szemceruza, szép "tusvonalat" is lehet vele húzni. Én nagyon szeretem az Yves Rocher szemceruzákat. Nagyon fel lehet dobni a megjelenésünket egy kis színnel. Engem mindig megdicsérnek. Nagyon ajánlom.

mreni876
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.