KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: Noncs, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

2018-as nyári limitált kiadás

Élénkít és hidratál a marakuja és a gyömbér trópusi illatával.

lildiko

2018. október 30.

Én nem is értem mit vártam tőle. :D Második helyen egy jó kis alkohol, dehááát nagyon tetszett a koncepció, hogy zselés. Nyárra pedig tök jól el tudta képzelni, hogy ez működhet, és valószínűleg kevésbé kényes bőrűeknek működhet is, de nekem nem. Az én bőrömet sajnos minden tusfürdő, minden szappan, tényleg MINDEN szárítja, és extra ápolás kell neki. Szóval nekem semmit nem ér, de amúgy nyáron napközben párszor bekentem a karom, hogy érezzem az illatát, mert az csodálatos! ♥ De én azért nem adok neki kettőnél többet, mert hát hiába isteni az illata, ha amúgy nem felel meg a célnak (számomra).
Amúgy tényleg eléggé ragad eleinte, de ez nekem annyira nem zavaró.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Amúgy tényleg eléggé ragad eleinte, de ez nekem annyira nem zavaró.

papeerzsepi18

2018. július 31.

Tetszett az illata és nem volt még gél állagú testápolóm. Az illata továbbra is tetszik, viszont mikor bekenem vele magam szószerint ragadok.Várnom kell kicsit míg beivódik és addig nem tudok felöltözni sem.

papeerzsepi18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

buba83

2018. július 24.

Nekem nagyon bejött! Először a tusfürdőt vettem meg az illata miatt, aztán legutóbb abból már nem kaptam, így gondoltam még egy ilyen jöhet - úgyis félig tele még a tusi, legalább intenzívebb lesz az illata. Így nyáron a melegben, kifejezetten imádom ezt a zselés állagát, ami valóban picit ragacsos pár percig, de nekem kellemesen hűsítő. Hidratálás terén pont ennyit vártam, ez a márka amúgy sem erős ilyen tekintetben, de most nekem ez pont elég is. Szerintem én még fogok venni belőle egyet, mielőtt megszűnik.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

CeCeDrake

2018. június 5.

Most ismerkedem jobban a márkával, jól bevásároltam náluk.
Eddig nem estem hasra egyik terméküktől sem.
Ebben az tetszett meg, hogy géles és a trópusi illat megvett kilóra.
Nos, gélesnek géles, de ragadok utána, mint a légyfogó csapda és az illatában is van valami zavaró.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Most ismerkedem jobban a márkával, jól bevásároltam náluk.
Eddig nem estem hasra egyik terméküktől sem.
Ebben az tetszett meg, hogy géles és a trópusi illat megvett kilóra.

kingadorgai

2018. május 13.

Az illata miatt vettem meg, illetve mert nyáron nem szeretem, amikor percekig sétálgathatok a lakásban, várva, hogy beszívódjon a melegben a testápoló... :D Nekem nagyon tetszik, kellemesen hűsít, elsőre picit ragacsos érzetet hagy, de kb. 10 perc múlva már semmit sem érzek belőle, csak a puhaságot :) Persze azért nem hidratál annyira, mint pl. egy testvaj, ezért a -1*, de amit ígér, azt hozza.

kingadorgai
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 13.

dorottya96

2018. május 10.

Hogy ezt minek vettem meg.. igazából tudom. Megtetszett a 'testápoló zselé', és mint újdonság meg impulzus jött is velem. Az illata tetszett. Egészen addig, míg a kezembe nem nyomtam. Valami nagyon kellemetlen benne. De sebaj, gondoltam bőrön majd működni fog. Nem. Dehogy működött. Csupa ragacs vagyok tőle, ez nem hidratál-ez ragaszt. Megbántam, hogy megvettem. Egy forintot nem ér. Persze nyáron elég jó lenne egy ilyen hűsítő testápoló, de ez nem az lesz. Minősíthetetlen.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

pilleriin

2018. április 29.

Kellemetlen, ragacsos állagú, hidratálást nem éreztem. Az illata kellemes, visszafogott.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Metal

2018. április 18.

Mikor megláttam a boltban teljesen elvarázsolt ugyanis még sosem láttam/használtam gél állagú testápolót.Az illata kellemes a bőrömön viszont ragacsos érzetet hagy maga után beszívódás után is amivel nem igazán vagyok kibékülve.

Metal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Oleth-20 ti I eu 1 0

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Színezék. Lilás piros.