KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mdalma46, Módosítva: 2017. november 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2017-es karácsonyi limitált kiadás

Kézkrém bogyós gyümölcs illattal, makadámiaolajjal és shea vajjal - a puha kezekért.

Yves Rocher Meseerdő Gyümölcsei Kézápoló Krém termékminta mix
Ár: 400Ft/1db 700Ft/2db 1000Ft/3db , Eladó: daisydream
Állapot: mindegyik új és bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten megbeszélés szerint személyes átvétel / utalás után postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Liza29

2018. április 9.

Erős gyümölcsös illata van, szerintem nem kifejezetten karácsonyi, de kellemes. Nem akkor használtam, amikor nagyon ki volt száradva a kezem, akkor nem lett volna elegendő a hidratásása. Ajándékba kaptam, elhasználom, de a jó illata mellett nem sok más hatása van.

Liza29
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Beya93

2018. március 25.

Karácsonyi csomagban kaptam, az illata nagyon szuper, könnyen beszívódik és nem hagy zsíros ragacsos érzést, de ennyi. Semmit nem hidratál sajnos. Ugyanolyan száraz maradt a kezem :/ még van benne, elkenegetem mert irritációt nem okozott, de felesleges egyébként. Annak jó akinek nem száraz a keze és csak az érzés meg az illat kell :)

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Dephiinia

2018. március 6.

Én az illatát imádtam, annak ellenére, hogy semmi karácsonyit nem találtam benne. Ajándék volt vásárlás mellé. Nem sokmindenre jó, nem igazán hidratál, nekem beszívódás után olyan érzésem lett, mintha izzadt lenne a kezem (pedig száraz kezem van kb sose izzad a tenyerem) Csak az illata az amiért odáig voltam, de sose venném újra.

Dephiinia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

rtteszvesz

2018. február 23.

Kicsit erős nekem az illata, gyorsan felszívódik, puha lesz tőle a bőr rövid időre, viszont alig hidratál. Kiszáradt kezekre szerintem nagyon kevés! Ajándékba kaptam, megvenni nem venném.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Zsókus

2018. február 16.

Nagyon szeretem az illatát, gyorsan beszívódik. Sajnos télen nagyon kiszárad a kezem, de ez a krém sokat segített rajta.

Zsókus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Banana

2018. február 7.

Az üzletben kaptam ajándékba. Az illata jó, de azon kívül nem nagyon használható semmire. Pozitívum, hogy nem hagy ragacsos érzetet maga után. Hozzátartozik a történethez az, hogy nekem annyira száraz a kezem, hogy gyakorta már vérzik annyira kireped. Eddig még nem sikerült megtalálnom a számomra legmegfelelőbb kézkrémet, de azt határozottan tudom, hogy ez nem az.

Banana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Lunalaluna

2018. január 24.

Kicsi kiszerelést használtam, amit ajándékba kaptam. A kellemes télies illatán kívül más haszna nem nagyon volt. Nem volt a kezem lestrapálva, de még azt sem tudta megfelelelően hidratálni, úgyhogy más krémmel ki kellet egészítenem. Pár alkalom és elfogy szerencsére. A felszívódásával nem volt gond.

Lunalaluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

dunaimano

2018. január 20.

Kellemes illata van, gyorsan felszívódik, puha lesz tőle a bőr rövid időre, viszont alig hidratál. Kiszáradt kezekre egyáltalán nem ajánlom!

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

kzsofi96

2018. január 20.

Ajándékba kaptam egy kis csomagolást, de nagyon kellemes az illata, inkább frissítő hatása van.

kzsofi96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 20.

treni91

2018. január 18.

Az illata miatt vettem meg. Nagyon szuper gyümölcsös, gyorsan beszívódik. Sajnos nekem télre nem elég a száraz kézfejemre, de ettől függetlenül újra venném.

treni91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak