KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: mdalma46, Módosítva: 2017. november 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2017-es karácsonyi limitált kiadás

Kézkrém bogyós gyümölcs illattal, makadámiaolajjal és shea vajjal - a puha kezekért.

Yves Rocher Meseerdő Gyümölcsei csomag
Ár: Megegyezés szerint/Csere , Eladó: kolozsve
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen
Ár: 400 Ft , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után Foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dunaimano

2018. január 20.

Kellemes illata van, gyorsan felszívódik, puha lesz tőle a bőr rövid időre, viszont alig hidratál. Kiszáradt kezekre egyáltalán nem ajánlom!

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

kzsofi96

2018. január 20.

Ajándékba kaptam egy kis csomagolást, de nagyon kellemes az illata, inkább frissítő hatása van.

kzsofi96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 20.

treni91

2018. január 18.

Az illata miatt vettem meg. Nagyon szuper gyümölcsös, gyorsan beszívódik. Sajnos nekem télre nem elég a száraz kézfejemre, de ettől függetlenül újra venném.

treni91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Roxxy

2018. január 15.

Maradéktalanul meg vagyok elégedve vele.Jó illata van,kellően ápol :)

Roxxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Maradéktalanul meg vagyok elégedve vele.Jó illata van,kellően ápol :)

Shauna

2018. január 13.

30 ml-s kiszerelésben vettem, leginkább az illata miatt.
Igazából nem csalódtam benne, mert jól beszívódik, nagyon kellemes az illata és egy rövid időre selymes is lesz tőle a bőröm.
Viszont nekem nagyon száraz a kézbőröm, így én a hidratáló hatását nem igazán érzem, de ettől még nem rossz készítmény, csak nagyon száraz bőrűeknek nem ajánlom.
Az illata tényleg mesés, ezért picit fáj a szívem, hogy nem fogom újravásárolni.

Shauna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

30 ml-s kiszerelésben vettem, leginkább az illata miatt.

Theodora

2018. január 8.

Én szeretem ezt a krémet, gyorsan beszívódik, jó az illata. Nem tart túl hosszan a hidratáló hatása, de azért ha nem mosok kezet, sokáig érezni, hogy puha a kezem.

Theodora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Antonietta

2018. január 6.

Ajándékcsomagom tagja volt ez a kézkrém is. Meg kell mondjam, hogy én az illatát nagyon imádom, csak sajnos nem tart sokáig. Kissé vizes, könnyen kenhető, nekem másodpercek alatt beszívódik és mégis jól hidratál :)

Antonietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

ReiraShiver

2018. január 2.

Nem volt drága, gyorsan felszívódik, kellemes az illata, csak hamar elillan. Azért a body shopos kézkrémemhez képest gyorsna múlik a hatása. Árkategóriához képest azért nem rossz :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

sdorka

2017. december 28.

A nagyon száraz kezeimmel csodákat művel, Jól hidratál, viszonylag gyorsan felszívódik,puha lesz tőle a kezem és az illata is elég kellemes .

sdorka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

DoraTresChic

2017. december 27.

Nem ápol kellően jól. Felkenve nem túl kellemes az illatta. Szerintem drága ahhoz képest amit tud. Vannak ennél sokkal jobb krémek ebben az árkategóriában de az alacsonyabbakban is.

DoraTresChic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak