Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 21.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2017-es karácsonyi limitált kiadás

Ajakápoló a bogyós gyümölcsök illatával, shea vajjal és mandulaolajjal, mely gondoskodik az ajkak megfelelő védelméért a hidegben.

Yeliz

2018. június 26.

A szokásos YR minőséghez képest egy nulla. Ha lehetne 0 pontot adni, akkor azt adnám. Nem hogy hidratál, még szárít is. 2 óra elteltével kiszárad a szám és a rúzs beül a redőkbe, ha reggel ezt kenem fel. Ennyi pénzért óriási csalódás. A tavalyi, meg előtte lévő karácsonyi kiadásokat imádtam, ez ahhoz képest NULLA!!!

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

renitrk

2018. január 18.

Az illata isteni, de 15 percenként kéne kenegetni ahhoz, hogy hidratált legyen a szám.

renitrk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Dhewilgirl

2018. január 2.

Nagyon finom az íze és az illata, de a hidratálóképessége nagyjából a nullával egyenlő :( Elkenegetem azért, mert a semminél jobb, de sokadszorra is megfogadom, hogy akármilyen jó is az illatuk, nem veszek YR ajak"ápolót".

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

bohub

2017. december 31.

Nekem ez kevés. Igaz kellemes az illata, de szinte semmit sem hidratál. Akik a könnyebb formulát kedvelik és nem cserepesedik az ajkuk, azoknak végül is beválhat.

bohub
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Manitabarbara

2017. december 28.

Nem rossz, de nem is a legjobb ajakápoló.Kellemes illata van, az íze sem zavaró.Közepesen hidratálja az ajkaimat. Megfelelően zsíros, hamar beszívódik.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

Nicolett022

2017. december 21.

Nekem ez is nagyon bejött, mint a vaníliás társa, bár annak talán kicsit jobban tetszik az illata.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 21.

wildrose

2017. december 14.

Cuki csomagolása van, viszonylag enyhe, gyümölcsös illatú, talán ez a legkevésbé mű illat a termékcsaládból, viszont tápláló hatása nem túl erős.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 14.

p.bettina

2017. december 12.

Pár hete vásároltam, elkezdtem használni, de nekem nem hogy hidratálta, kiszárította a számat. Sajnos megy is a kukába. Nagy csalódás.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Antonietta

2017. december 12.

Első yves rocher karácsonyi ajándékcsomagomat múlthéten kaptam meg, aminek a része ez az ajakbalzsam is. Így télen nekem nagyon száraz a szám sajnos és gondoltam pont jókor jött. Egy hete használom minden nap és nekem bevált. Nagyon jól hidratált és a fincsi illatáért plusz pont a terméknek. :)

Antonietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Bubus06

2017. november 24.

Csalódott vagyok picit. :/ Nekem gyenge ez is, meg a vaníliás limitált kiadású társa is. Jobban jártak volna ha visszahozzák a tavalyi télieket....

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.