KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 21.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2017-es karácsonyi limitált kiadás

Ajakápoló a bogyós gyümölcsök illatával, shea vajjal és mandulaolajjal, mely gondoskodik az ajkak megfelelő védelméért a hidegben.

Jujuci

2018. december 17.

Oké, az én ajkaim extraszárazak, szóval sok reményt nem fűztem. Viszont, én is úgy látom, mint az előttem írók, hogy inkább még szárazabbá teszi, mint alapból..

Jujuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Yeliz

2018. június 26.

A szokásos YR minőséghez képest egy nulla. Ha lehetne 0 pontot adni, akkor azt adnám. Nem hogy hidratál, még szárít is. 2 óra elteltével kiszárad a szám és a rúzs beül a redőkbe, ha reggel ezt kenem fel. Ennyi pénzért óriási csalódás. A tavalyi, meg előtte lévő karácsonyi kiadásokat imádtam, ez ahhoz képest NULLA!!!

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

renitrk

2018. január 18.

Az illata isteni, de 15 percenként kéne kenegetni ahhoz, hogy hidratált legyen a szám.

renitrk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Dhewilgirl

2018. január 2.

Nagyon finom az íze és az illata, de a hidratálóképessége nagyjából a nullával egyenlő :( Elkenegetem azért, mert a semminél jobb, de sokadszorra is megfogadom, hogy akármilyen jó is az illatuk, nem veszek YR ajak"ápolót".

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

bohub

2017. december 31.

Nekem ez kevés. Igaz kellemes az illata, de szinte semmit sem hidratál. Akik a könnyebb formulát kedvelik és nem cserepesedik az ajkuk, azoknak végül is beválhat.

bohub
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Manitabarbara

2017. december 28.

Nem rossz, de nem is a legjobb ajakápoló.Kellemes illata van, az íze sem zavaró.Közepesen hidratálja az ajkaimat. Megfelelően zsíros, hamar beszívódik.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

Nicolett022

2017. december 21.

Nekem ez is nagyon bejött, mint a vaníliás társa, bár annak talán kicsit jobban tetszik az illata.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 21.

wildrose

2017. december 14.

Cuki csomagolása van, viszonylag enyhe, gyümölcsös illatú, talán ez a legkevésbé mű illat a termékcsaládból, viszont tápláló hatása nem túl erős.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 14.

p.bettina

2017. december 12.

Pár hete vásároltam, elkezdtem használni, de nekem nem hogy hidratálta, kiszárította a számat. Sajnos megy is a kukába. Nagy csalódás.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Antonietta

2017. december 12.

Első yves rocher karácsonyi ajándékcsomagomat múlthéten kaptam meg, aminek a része ez az ajakbalzsam is. Így télen nekem nagyon száraz a szám sajnos és gondoltam pont jókor jött. Egy hete használom minden nap és nekem bevált. Nagyon jól hidratált és a fincsi illatáért plusz pont a terméknek. :)

Antonietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.