KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2014. december 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Egzotikus illat, ami a kék lagunák illatát idézi elő a Tiaré virág. Csukd be a szemed, végy egy mély lélegzetet - és élvezze a kis "Csendes-óceánodat" otthon"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Chrissy

2017. szeptember 14.

Régebben volt az YR Monoi családjából testápoló olajam és imádtam, szerettem volna a parfümöt is megszagolni, de már csak nehezen elérhető, így nem volt rá lehetőségem, egészen tegnapig, amikor is egy KM-es csere során a nagyon kedves cserepartnerem elhozta a saját példányát és kipróbálhattam (ezúton is köszönöm Julcsi!).
Amire számítottam: egy egzotikus, virágos, naptejes, kókuszos, tengerparti napfény és napsütötte homok illatát árasztó parfümre.
Amit tapasztaltam: ütős, erős, elsőre borzasztóan szintetikus, kicsit kókuszos és vaníliás Wunderbaumos taxiszagú katyvasz, jázminnal és monoi virággal megspékelve. Semmi lágy naptejesség, semmi napfény, homok meg tengerillat.
Persze a városban, hideg szélben, felhősödő ég alatt ment a tesztelés, ez nyilván nehezítő tényező, ha ezt az ember a pálmafák árnyékában a fehér homokban mezítláb szagolja, a tenger morajától kísérve, sunshine-holiday feelinggel a szívében, akkor biztos vagyok benne, hogy másképpen veszi ki magát. (Julcsi, legközelebb a Bahamákon találkozzunk, vagy Irma miatt legyen inkább Bali).
Szóval, ha nem ismered ezt az illatot, akkor ne hidd, hogy ez egy minden nap használható parfüm, vagy olyan illat, amit hangulatodtól függően akár mínusz tizenötben is viselni tudsz és elhozza Neked a nyarat. Szerintem ez nem így működik ennél az illatnál. Ez strand illat, amit a strandon kell használni, ahová nem a Chanel number valamennyit fújod nyilván. Ott viszont megállja a helyét és elhozza azt az egzotikus feelinget, ami a nyár tetején a diadém.
Intenzív illat és tartós is, hazafelé a kocsiban teljesen átjárta a légteret, a férjem ki akart rakni rögvest, neki ez sok volt.
De igen kellemes illat lett belőle. Becsukott szemmel, visszaemlékezve 1-1 egzotikus helyre, ahol jártam valóban kellemes illatnak éreztem a végére, nagyon szépen kijött a monoi sajátos illata. Ha nem áll módodban ezt a parfümöt tesztelni keress monoi olajat vagy kivonatot és szagold meg, mert leginkább ezt érezni 10 perc után ebből a parfümből. A monoinak nagyon különleges illata van, egzotikus, édes, kicsit fullasztó. Ha ezt nem bírod, akkor ez a parfüm sem fog tetszeni.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

zita.czinege

2016. szeptember 20.

A vélemények, a reklám alapján nagy reményekkel vettem meg látatlanul. Napfény, sunsine, holiday hajrá! - gondoltam. Hát nekem jó nagy csalódás volt. Imádom az édes-kókuszos-vaníliás illatokat, de ez nem igazán olyan. Még csak egy fincsi naptejre sem emlékeztet. Van benne valamilyen zavaró mellékzönge, kifejezetten olcsó kommersz érzetet kelt. Talán tusfürdő illatnak mondanám, abból is a mű mangó-papaya-beach vonalra emlékeztet.

zita.czinege
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

klau810614

2016. június 15.

Ő is közelit a fincsi naptej illat felé de nekem nagyon tömény .Viszont brutál tartós! :)

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

astarta

2015. december 30.

Hát szóval el se tudom képzelni a mindennapokra. Viszont mivel sokan írták, hogy nyaralás illata van, az egyik tengerparti nyaralásunkhoz annó beszereztem az egész családot. Ott jó volt, müködött, napsütésben, melegben tényleg kellemes az illata.

astarta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

zserbó88

2015. november 17.

Nagy reményeket fűztem ehhez a parfümhöz, de nagyon nem én vagyok. Nem tudom mihez hasonlítani ezt az illatot. A párom pedig lemosatta velem...hát ilyen sem volt még. :D Feltettem a shopba, valaki szabadítson meg tőle. :)

zserbó88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

bellehercegno

2015. október 1.

Jöttem megint ünneprontónak,de sebaj,itt is bátran vállalom ezt a posztot :) Borzasztóan szintetikus..És itt elfogytak a gondolataim.Részemről értékelhetetlen.

bellehercegno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 1.

strangé

2015. június 28.

Nemreg rendeltem meg a csalad osszes tagjaval egyetemben,imadom ezt az illatot,igazi nyari,holiday in the bottle parfum:)a csillamos szarazolaja is csodas!EL bronze goddess nalam meg mindig mindent visz de ez a monoi parfum joval olcsobb alternativa lehet mindennapos hasznalatra:)

strangé
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

aemit

2015. április 30.

Nagyon szeretem!
Mivel külföldön élek, így nem gond a beszerzése.
Megvan a tusfürdője, az olaja és a kék színű testpermet is.
Magával ragadó az illata :)

aemit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

Nagyon szeretem!
Mivel külföldön élek, így nem gond a beszerzése.
Megvan a tusfürdője, az olaja és a kék színű testpermet is.
Magával ragadó az illata :)

Barbuska90

2015. április 26.

A tengerpartok, nyaralás, gondtalanság parfümje :-)
Több YR terméknél is olvastam, hogy otthon nem lehet kapni, amit sokan sajnálnak, mert szeretnének pl. ilyen parfümöt.
Én Franciaországban élek, évente többször is megyek haza. Ha valakinek kell bármi, otthon nem kapható YR termék, nagyon szívesen viszek/küldök neki haza, természetesen ugyanannyiért, amennyiért veszem + pkt, ha postázni kell.
www.yves-rocher.fr
Itt fent van az összes termék árral ( az akciók néha csak a webre vonatkoznak ).
Ha valaki szeretne valamit, írjon :-)
A saját véleményed nem jelölheted hasznosnak!

Barbuska90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

A tengerpartok, nyaralás, gondtalanság parfümje :-)
www.yves-rocher.fr
Ha valaki szeretne valamit, írjon :-)
A saját véleményed nem jelölheted hasznosnak!

kixinagy

2014. június 24.

Tényleg fantasztikus nyári illat! Én is az ebayről rendeltem a tusfürdőjével együtt, de szerintem is felháborító, hogy Magyarországon nem lehet kapni.

kixinagy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 24.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Narancssárga.