KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aphrodite9, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ecsetek

Az egységes arcszínért, a természetes eredményért

A Nude alapozó ecset a folyékony alapozók tökéletes kiegészítője. Két, különböző hosszúságú szálai természetes felvitelt biztosítanak: a hosszabb szálak felveszik az alapozót, a rövidebb szálak pedig természetes módon oszlatják el az arcon. Az eredmény természetes, könnyed smink.

Öko-koncepciós termék. Az ecset nyele telepített erdőgazdálkodásból származó fából készült, feje pedig 100%-ban szintetikus anyagot tartalmaz.

Nutellabella

2018. december 1.

Nagyon szeretek duofibre ecsetet használni alapozáshoz, ez az ecset az eddigi legjobb, amit használtam. A fényesebb finisű alapozókat gyönyörűen dolgozza el, és sokkal kevesebb elég, mint szivaccsal. Nem csak folyékony sminket lehet vele felvinni, a pirosítót is csodásan oszlatja el. A tisztítása kicsit nehézkes, és ez az az ecsettípus, ami nálam a leghamarabb tönkremegy a mosás miatt. Remélem, ezzel a márkával máshogy lesz!

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

aphrodite9

2018. szeptember 10.

LEGJOBB alapozó ecset amit használtam eddig!!!

aphrodite9
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

LEGJOBB alapozó ecset amit használtam eddig!!!