KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   850 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   850 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel, mimóza illóolajjal és gyapotvirág kivonattal gazdagított tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja és kellemes illatúvá varázsolja a bőrt, valamint segít ellazulni egy fárasztó nap után.

olvaso

2018. július 8.

Ritkán használok Yves Rocher terméket, de kivételesen vettem magamnak egy ilyen gyapotvirág-mimóza tusfürdőt. Már használom úgy három hete és sajnos azt kell mondjam, hogy bár nekem nem száraz és nem érzékeny a bőröm, ez mégis valamiképp irritálja, mert a két felkarom mindig viszket tőle zuhanyzás után. Úgy tűnik ez a kis rész az egyetlen igazán érzékeny bőrfelület a testemen, mert néhány évvel ezelőtt egy Baba tusfürdőnél vettem észre ugyanezt. Azóta nem vettem Baba tusfürdőt, pedig közben már gyermekem is született és ezt az Yves Rocher tusfürdőt sem fogom újra venni. Elhasználom, mert az illata egyébként kellemes, az állaga is megfelelő nekem, szeretem az ilyen krémes, mégsem túl sűrű tusfürdőket, de hiába a pozitívum, ha irritálja a bőröm.

olvaso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Asztraia

2018. július 7.

Kellemes kis illata van, az állaga krémes, jól habzik.
És szárít :(

Asztraia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Kellemes kis illata van, az állaga krémes, jól habzik.
És szárít :(

LittleSpark

2018. április 19.

Annyira imádom az illatát! Az újonnan megjelent tusijaik közül ez a kedvencem. Krémes, nem túl sűrű jól habzik. Én fürdés után is érzem magamon, bár nem túl erősen. Nem szárítja a bőrömet. A levendulás-szedres illatt mellet ez a másik újravevős illat :)

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Makk Zsuzsó

2018. április 16.

Update: Sajnos mégsem tolerálja az ekcémás bőröm, egyre több viszkető foltom van. Érzékeny, száraz bőrűek kerüljék!

2018. március 30. Nagyon enyhe, egyáltalán nem tartód, de kellemes illatú, meglepően krémes, nagyon jól habzó tusfürdő. Nem irritál, nincs vele semmi gond, de inkább az "egynek jó" típus. Ha az illata intenzívebb lenne és nem illanna el már fürdés közben, jobb lenne.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

vajdalilla22

2018. március 17.

Imádom! A testápolójával együtt egyszerűen illatozva és ápoltam fekszem le. Csak ajánlani tudom

vajdalilla22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

dandelion

2018. február 2.

Kellemes, krémes állagú tusfürdő. Az illata nagyon hasonlít a már megszűnt Jardins Du Monde Indiai Gyapotvirág tusfürdőre, ami nagy kedvencem volt. Ez nem teljesen olyan illatú, és az állaga is talán egy picikét hígabb, de talán pótolni tudja a gyapotvirág után maradt űrt. Krémesen hidratál, az illata nem marad meg túl sokáig, de addig is nagyon kellemes.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!