KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   850 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   850 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel és kávékivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és léleknek Gyengéden tisztítja és érzéki illatba burkolja a bőrt. Az Yves Rocher szakértői gazdag aromája miatt választották a kávét, melynek ismerős illata felébreszti érzékeinket és elröpít a trópusi kávécserjék buja világába.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Easy Come Easy Go

2018. február 15.

A héten beugrottam az Yves Rocher üzletbe, ahol kerestem a régi csomagolásban lévő változatát, és először azt hittem, teljesen megszüntették. Majd az eladó mutatta meg, hogy mostmár új csomagolásban van, így meg is vettem. Szerintem sokkal intenzívebb kávéillatot is kapott, egyszerűen mennyei, reggelente ezzel fürödni olyan, mintha meginnék 3 csésze kávét! 😂 Isteni, és egyáltalán nem szárítja a bőrömet sem. 5* természetesen.

Easy Come Easy Go
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.