KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   850 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   850 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel és kávékivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és léleknek Gyengéden tisztítja és érzéki illatba burkolja a bőrt. Az Yves Rocher szakértői gazdag aromája miatt választották a kávét, melynek ismerős illata felébreszti érzékeinket és elröpít a trópusi kávécserjék buja világába.

Valentine

2018. augusztus 1.

Mivel a "Jardins du monde" már nem kapható, ezért kipróbáltam ezt. Kicsit kevésbé folyós az állaga. A bőrömet egyelőre nem szárította. Hidratáló hatása elegendő volt. Persze használok testápolót is.
Ami számomra nagyon szembetűnő, hogy nincs az az igazi friss, finom, kicsit kesernyés kávé illata. Reggelente egy igazi ébresztő volt. Ennek is kellemes az illata, de érzek benne valami mesterségeset. Nem ugyan az, sajnos.
A másik ami zavar ezekben az új kiszerelésekben, hogy a kupak iszonyatosan nehezen nyílik.
Ezek miatt 1* mínusz.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Ezek miatt 1* mínusz.

vrgdo1991

2018. június 9.

A kedvenc tusfürdőm volt régen, amikor még nem ebben az új külsőben lehetett megtalálni. Tusolás közben intenzív kávé illata volt, egyszerűen fenséges, majd pár óra elteltével az én bőrömön vaníliássá alakult. Viszont mondták, hogy az a fajta megszűnt, viszont ez ugyanaz ebben az új csomagolásban. Hát számomra sajnos nem. Sem illatban, sem hatásban. Nem annyira krémes és hidratáló, az illata sem marad meg. Nagyon sajnálom, hogy így "elrontották" az én kedvencemet.

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Lithviel

2018. május 30.

Nekem konkrétan a 40 fokos melegben 1-1,5 órára kinn felejtett jeges kávéra emlékeztet... Egyáltalán nem tetszik. Nem újravevős.

Lithviel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Csepi

2018. április 22.

Nagyon finom illata van, tényleg olyan igazi kávés. Az én bőrömet egyáltalán nem szárította ki. Nekem ez az egyik kedvencem.

Csepi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Pötty

2018. április 10.

update: Sajnos le kell vonnom még egy csillagot. A rendszeres használat mellett annyira kiszárította a hónom alatt a bőrt, hogy fehéren repedezik és piros. Először nem tudtam mihez kötni, de miután néhány nap szünet után újra használtam és rosszabbodott a bőröm, így egyértelműen ő az oka :( Kézmosáshoz elhasználom, de így sajnos felejtős.

A tubusban szagolva nagyon tetszik, tényleg jegeskávé illata van, de használat közben érződik valami fura utóillat, amit minden YR tusfürdőnél és testápolónál érzek :(

Pötty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

szivecske

2018. április 3.

Utóillat érzés mellett még egy pont, én is érzem, ami eléggé zavar az YR tusiknál, kivéve 1-2 illatot pl kókusz... szerintem ezt a fajtát nem veszem újra, pedig kellemes is darab, de nekem fura ez a kávéillat :D

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Pocok96

2018. március 13.

Naaagyon furi az illata! De persze jó értelemben! :D Nekem konkrétan a dobozos jeges kávéra hasonlít az illata. Fürdés közben nagy jól eső érzésem lett tőle. Azt hittem, higy majd tuti felpörget...de nem így lett. Ellazított teljesen. Aki szereti a kávét, annak kötelező kipróbálnia!
Ui.: Nekem sem ez, sem másik YR-es tusfürdő nem szárítja a bőrömet, pedig érzékeny vagyok sokmindenre.

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

PaNel95

2018. március 10.

A tubusba beleszagolva számomra olyan, mintha frissen pörkölt kávét szagolnék. Van benne egy kis enyhe keserű illat. Fürdés közben viszont inkább kávés töltelékkel töltött cukorkára emlékeztet.
Nagyon kellemesen indult vele a "kapcsolatom". Azonban kb. 2 hét használat után iszonyatosan kiszárította a bőröm annak ellenére, hogy rendszeresen használok testápolót. A vállaimon, az alkaromon (főleg a könyökömnél), a kézfejem oldalán és az ujjaimon a bőröm felső hámrétegét úgy kiszárította, hogy hámlott. A vállaim nekem kényes pontnak számítanak, az van, hogy fürdés után húzódik, de a bőröm többi része abszolút nem érzékeny. Még sosem jártam így, hogy hámlósra száradjon ki. Pár napig csináltam azt, hogy napi 2-3x bekentem magam testápolóval, a kezeim akár többször is, de feladtam, mert ennek így semmi értelme. A könyököm környékén a háromszori kenegetés sem segített.
És tuti ez volt a ludas, mert most másik tusfürdőt használok, és a vállaim szárazsága elmúlt, valamint a karjaimon is kezd végre helyrejönni a bőröm.
Még szerencse, hogy a kisebbik kiszerelést vásároltam meg! Nem tudom mire tudom elhasználni, de elajándékozni nem fogom. Nem akarom, hogy más is hasonlóan járjon.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Easy Come Easy Go

2018. február 15.

A héten beugrottam az Yves Rocher üzletbe, ahol kerestem a régi csomagolásban lévő változatát, és először azt hittem, teljesen megszüntették. Majd az eladó mutatta meg, hogy mostmár új csomagolásban van, így meg is vettem. Szerintem sokkal intenzívebb kávéillatot is kapott, egyszerűen mennyei, reggelente ezzel fürödni olyan, mintha meginnék 3 csésze kávét! 😂 Isteni, és egyáltalán nem szárítja a bőrömet sem. 5* természetesen.

Easy Come Easy Go
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Színezék. Lilás piros.