KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   850 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   850 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel és kávékivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és léleknek Gyengéden tisztítja és érzéki illatba burkolja a bőrt. Az Yves Rocher szakértői gazdag aromája miatt választották a kávét, melynek ismerős illata felébreszti érzékeinket és elröpít a trópusi kávécserjék buja világába.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő - 200 ml
Ár: 500 Ft , Eladó: daisydream
Állapot: új,bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten megbeszélés szerint személyes átvétel / foxpost
Yves Rocher kávébab tusfürdő ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp vagy előreutalás

pont

2018. november 14.

elsősorban az illata maitt vettem meg én is, mint kb mindenki. az tényleg fantasztikus, de sajnos abszolút nem tartós, ezen kívül pedig egy átlagos (nem rossz, de semmi extra) tusfürdő.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

pandarin

2018. november 12.

szeretem a kávé illatát, de ez ilyen gejl, torzult kávéparfüm illat volt nekem és hányingerem lett egy idő után. pedig nagyon örültem neki, mikor megkaptam.

pandarin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Anheszenamon

2018. október 27.

Nagyon különleges illat, legalábbis tusfürdőnél nem megszokott. Beleszippantva teljesen olyan mint amikor kibontok egy csomag szemes kávét és megcsap az isteni kávéaroma. Krémesen habzik, tényleg jó vele a tusolás. Egyetlen dolog amiért le kell vonnom egy csillagot és ezt fájó szívvel teszem: érzek benne egy kellemetlen mellékzöngét. A bőrömön olyan illatot vélek felfedezni mint a fodrászatban a hajfesték szúrós szaga. Vettem egy másik illatú Yves Rocher tusfürdőt és annál is ugyanezt a mesterséges szagot (direkt nem illatot írok) érzem. Ráadásul nagyon tartós, jópár óra múlva is ott van a bőrömön. Nem tudom ez mi, de ahogy olvasom nem vagyok egyedül ezzel az észrevétellel. Kár, és nagyon sajnálom, mert egyébként zuhanyzás közben meg annyira finom kávé illat lengi be a fürdőszobát, csak ez hajfesték szag ne lenne... Engem egyébként nem szárít, bár az is igaz, hogy nem minden nap használom egymás után mert szeretem váltogatni az illatokat nap nap után.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Vanília

2018. október 20.

Alapvetően nem vagyok nagy tusfürdő-mániás, de a kávét annál inkább szeretem, így arra gondoltam, a koránkelős napokon turbózni tudom magam vele - hát, bejött:) Irtó finom illata van és nálam olyan az érzés, mintha belekortyolnék a második kávémba, amikor használom. Sajnos hozzátartozik, hogy gyorsan el is illan a finom kávés felhő, később a bőrömön semmit nem érzek belőle - de akkor is klassz érzés:)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

niki123

2018. október 16.

Nagyon finom, igazi kávébab illata van, igazán különleges :) Féltem, hogy szárítani fog, de nem és nem is érzek, semmilyen irritáló hatást. Rólam pikk-pakk elillan az illata, pedig el tudnám viselni hosszabb távon. Nem nagy kiszerelés, hamar el fog fogyni, főleg, hogy azért nem habzik fel annyira nagyon. Egyszer érdemes kipróbálni.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

FReka

2018. október 14.

Szerelmes vagyok az illatába,kávémániásoknak tökéletes választás,igazi édes tejeskávé illata van. Csak reggelente szoktam használni,a kàvé után még egy plusz ébresztő ezzel tusolni. Egyébként teljesen jó maga a tusfürdő is,nem szárít,nem viszketek tőle.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

googles

2018. október 6.

A Palmolive kávés tusfürdővel ellentétben nekem ez a finom kávés illat. Ez egy tejszínes, sok tejes latte, cukor nélkül. Rendben van!

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

Nayame

2018. szeptember 29.

Nagyon klassz illata van, hűvösebb reggeleken egy jó kávé után szeretek ezzel zuhanyozni, de az 5*-ot valahogy mégsem erdemli ki nálam. Nekem kicsit sűrű az állaga, cserébe lassan fogy, ezért az árát nekem megeri. A bőrömet nem szárítja, bar az is igaz, hogy nem ezt használom minden zuhanyzashoz. Az osszetevoi között lehetne kevesebb 'narancssárga', ezért csak 4*-ot érdemel tőlem.

Nayame
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

viki0722

2018. szeptember 24.

Aki szereti a kávénak a krémes illatát az mindenképpen próbálja ki, mert nem fog csalódni.

viki0722
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Chananita

2018. szeptember 22.

Reggeli ébredős tusolások kihagyhatatlan kelléke. Imádom.

Chananita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Reggeli ébredős tusolások kihagyhatatlan kelléke. Imádom.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Színezék. Lilás piros.