KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   850 Ft és 1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandelion, az összetevőket feltöltötte: MlleLevent, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   850 Ft és 1390 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel, magnólia illóolajjal és fehér tea kivonattal gazdagított tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja és kellemes illatúvá varázsolja a bőrt, valamint segít ellazulni egy fárasztó nap után.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Szerintem is szuper illata van, bár a családban senkinek sem tetszik. 😅 Nem hogy szárítaná a bőröm, hanem még puhábbá is teszi! Jól habzik, szerintem ár-érték arányban a legjobb tusi. 😊

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Nicolett022

2018. május 8.

Tetszik az illata, olyan igazi virágos, ami ráadásul sokáig érződik. Nem szárítja a bőröm, ár-érték arányban jó.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Elkofen

2018. április 29.

Kellemes, tavaszias, nőiesség virágillat. Persze nagyon hasonlít az előző magnóliás tusihoz, amit már kivontak a forgalomból. Szerintem igazán természetes magnólia aromája van. Tartós illat és engem nem szárít különösebben. A tusfürdő gélek mindig jobban kiszárítják a bőröm. A csomagolása is visszafogott, nőies. Tavaszra és kora nyárra ez tökéletes lesz számomra.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Fruzsi06

2018. április 26.

Szeretem a márka tusfürdőit, szinte mindegyiket kipróbáltam már, így mikor megláttam ezt az illatot, azonnal beleszerettem, és meg is vettem a nagy kiszerelést,
Viszont első használat után másnap reggelre az egész karom tele lett apró kiütésekkel, amik csak hetek múltán tüntek el teljesen...
Egy darabig nem fogok vásárolni tőlük sajnos, pedig még nem volt ilyen rossz élményem a márkával.

Fruzsi06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

csillsze

2018. április 19.

Nagyon finom parfümös illata van, ami a tusolás után a bőrön is érződik. Egyik kedvenc Yves Rocher illat!

csillsze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

manobeka

2018. április 15.

Megint ez a jellegzetes Yves Roche utószag..nem tudom, melyik összetevő okozza, ezt érzem a testápolóinál is, először finom az illat, utána megsavanyodik..itt is ez van. Először azt hittem a bőröm típusától van, de más is mondta, hogy ezt tapasztalta. Ezen kellene változtatni sürgősen.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. március 24.

Mesés virág illata van.A márkától eddig ez a kedvenc tusfürdőm <3Nagyon jól habzik így nem használok el egyszerre sok terméket.:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 24.

Pocok96

2018. március 13.

Nagyon, de nagyon finom-, nőies-, tavaszi-, nyugtató az illata! Zuhanyzáshoz, vagy egy kád vízben való megmerítkezéshez is tökéletes!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Mano1234

2018. március 11.

Megszagoltam az új illatokat, ez tetszett a legjobban, finom virágillat. Kellemes állagú, jól habzik, nem szárít, szeretem az Yves Rocher tusfürdőket.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

hsjk

2018. március 5.

Yves rocher tusfürdőben még nem csalódtam, ahogyan most sem. Valami finom kis tavaszi illatot kerestem, hát legelső szaglásra tudtam hogy EZ AZ! :) Fürdés után puha, virágillatú a bőröm :)

hsjk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract