KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   250 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juzsi, Módosítva: 2013. március 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Kiszerelés: 20g

Ár: 190/db , Eladó: Poptie
Állapot: vadiúj, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

mse02

2017. szeptember 29.

Kellemes meglepetés,
aprónak találtam, de pont elég a mennyisége egy fürdőkádnyi vízhez.
Nem túlzó inkább csak enyhe kellemes kókusz illata van. Jópofa ez a tejfehér szín.
Kedvem támadt a többi illatot is kipróbálni.
Nagyon érzékeny a bőröm, sok minden szárít és irritál, de a márka termékei nem mint például ez sem :)

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Kellemes meglepetés,
aprónak találtam, de pont elég a mennyisége egy fürdőkádnyi vízhez.
Kedvem támadt a többi illatot is kipróbálni.

kneva

2017. július 6.

Ez az egyik legolcsóbb termék a boltban. Néha vettem, amikor ilyen "minimum 2 termék vásárlása esetén" akció volt. Nem rossz, de igazából semmi különös. Nem egy fürdőbomba.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

baba_girl_16

2017. május 11.

Nagyon jó illata van és olyanná varázsolja a vizet, mintha tejben fürdenék. Ha néha van egy hosszabb fürdőre idő és ki akarok kapcsolni, akkor jó, de egyébként semmi extra.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Jdit04

2017. május 7.

Imádom az illatát! Volt, hogy csak fél tablettát dobtunk a vízbe, de így is éreztük a kókuszt.:)

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

helike911

2017. március 31.

Nagy erőkkel készültem a relaxáló fürdéshez ezzel a kis illatos csodával (az EDT után főként), de a várt hatás elmaradt csalódottságomra. A tejszínű víztől picit Kleopátrának éreztem magam ugyan, de illatát, vagy bármilyen hatását nem tapasztaltam sajna. Ártani se ártott, tény, és szeretném, ha működne, úgyhogy, másik illattal lehet megpróbálkozok még.

helike911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

corsica

2017. március 28.

Már az első használtnál egyből beleszerettem. Kettő tablettát is el szoktunk használni párommal egy romantikus fürdőzés alkalmával. a két tabletta kellemes illatot ad a fürdővíznek mialatt azt tejszínűvé varázsolja. Imádom :)

corsica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Kmanci

2017. március 12.

Egy fotózáshoz használtuk, hogy fehér legyen tőle a víz a kádban. Az illatát az egész stúdióban lehetett érezni, és a bőrömön is éreztem sokáig. Kettő kellett, hogy igazán szép hatást érjünk el. Szerintem szuper, itthonra is fogok venni.

Kmanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

dvori

2016. február 7.

Soha többet nem veszek. Semmi illata nincs, fehér lett a fürdővíz, majd rámtört a viszkedés és csípte a bőröm. Amúgy se nagyon értettem, hogy ennek mi értelme... többet nem veszek :)

dvori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Messy2214

2015. szeptember 6.

Kellemes ligtos kókusz illata van. A víz szép fehér lesz tőle. Semmi extra nincs benne,de ettől függetlenül jó nagyon.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

ribizlizizi

2015. július 17.

a málnás mellett ennek van a legfinomabb illata :) nálam kedvenc.

ribizlizizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

a málnás mellett ennek van a legfinomabb illata :) nálam kedvenc.