KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. október 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Gyorsan felszívódó testápoló. Egész nap puhán, és jól hidratáltan tartja a bőrt. Provance-ból származó olivaolaj, bio karitévaj, bio aloe vera gél, édes mandula olaj, növényi glicerin.

Kiszerelés: 400 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szmarti

2018. január 13.

Nagyon kellemes illatú, gyorsan beszívódó krém.
Még borotválkozás után használva sem irritál.
nagyon szeretem, az adagolása egyedül ami nehézkes.
Sajnos már csak kevés van belőle

szmarti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Nagyon kellemes illatú, gyorsan beszívódó krém.
Még borotválkozás után használva sem irritál.
nagyon szeretem, az adagolása egyedül ami nehézkes.
Sajnos már csak kevés van belőle

Vivi22

2017. október 5.

Kellemes illatú könnyen beszívódó testápoló. Pumpa nélkül kell vele trükközni.
Mikor megtudtam hogy beszüntetik még betáraztam belőle.

Vivi22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Kellemes illatú könnyen beszívódó testápoló. Pumpa nélkül kell vele trükközni.
Mikor megtudtam hogy beszüntetik még betáraztam belőle.

unicat

2017. január 12.

Imádom az illatát, a gyógyszertárakra emlékeztet. :D Gyorsan beszívódik, és jól hidratál, viszont képez rajtam valami furcsa réteget, ami zuhanyzáskor zavaró, és az adagolása is nehézkes.

unicat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

dzsudzsi

2016. július 29.

Gyorsan beszívódó, kellemes és tartós illat, de a száraz bőrömet sajnos nem jól hidratálja.

dzsudzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

szelesteirita

2016. május 3.

Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy utána ragacsos érzést a bőrön. Az állaga nagyon könnyű, nem terheli meg a bőrt. Tényleg csak ajánlani tudom emiatt (is). Merthogy a másik szuper dolog az az illata! Nagyon kellemes olívás, egyáltalán nem erőteljes. Plusz az olíva remek hidratáló is, úgyhogy emiatt is megéri. (valamint az ára sem vészes :) )

update: Hosszabb távon azért már kiderült számomra, hogy semmi különös ez a krém. Nem hidratál hosszú távon, tipikusan ilyen egynek elmegy... Ezért levonok egy csillagot.

szelesteirita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Pimpike

2016. április 6.

Sajnos már nem gyártják, ahogy a zabtejes verziót sem. Nem értem, miért kell kivezetni ezeket a régi termékeket, pedig azt hallottam elég népszerűek voltak. Helyette vannak ezek a vegyes kotyvalékok amibe belesűrítették az egész konyhakertet és a szaguk felér egy "zs" kaegóriás légfrissítővel. Én rendkívül sajnálom.

Pimpike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Szilvi87

2015. december 30.

Az adagolás kicsit nehéz pumpa nélkül.
Kellemes illat, jól kenhető, gyorsan és maradéktalanul felszívódik. Issza a bőröm, szerintem elég gyorsan fog elfogyni. Nekem jól hidratál, nem marad zsíros érzet utána.

Szilvi87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Az adagolás kicsit nehéz pumpa nélkül.

FReka

2015. november 18.

Nincs hozzá pumpám, eleinte nem tetszett a kiöntözgetés, azonban már megszoktam. Elég száraz tud lenni a lábszáramon a bőr, ez a testápoló viszont elég jól hidratál és ami a fő szempont nálam, hogy tényleg gyorsan beszívódik! Olyan hülye bőröm van, az eddig próbált testápolók legnagyobb része nem, vagy csak alig szívódik be, de ez hálistennek nem ilyen. Tuti újraveszem, ha elfogy!

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

brenlina

2015. november 17.

Az olívás tusfürdő változatáért rajongok, szerintem már több mint két éve nem is használok mást. Ellenben ez testápoló nekem csak nyáron jön be, mert annyira könnyed, hogy szinte már csak egy placebo, amit a bőrömre kenek. A pumpás kiszerelését pedig utánozni kellene, ennek köszönhetően nem fogy el a termék 1 hónapon belül, hanem kitart akár fél évig is. (Ellenben például az egyéb tégelyes és "kiöntős" megoldásokkal, amikor seperc alatt kiürül a tégely.)
Ha valakinek az számít, hogy minél előbb beszívódjon a krém, tökéletes választás; én jobban szeretem a karakteresebb testápolókat.

brenlina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

m.léna

2015. november 12.

Nagyon szeretem az illatát, az állagát, könnyen beszívódik. Tavaly télen olyan száraz volt a bőröm, hogy folyamatosan viszkettem, hiába kenegettem bármivel. Akkor kaptam ezt a testápolót és a tusfürdőjét, és kb. 1 hét alatt teljesen rendbejött tőlük a bőröm. Egyetlen hátránya, hogy macerás kiöntögetni ebből az üvegből, sajnos nem tudtam, hogy van hozzá pumpás fej, azzal biztosan könnyebb lett volna használni.

m.léna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Caprylic / Capric Triglyceride, Olea Europaea (Olive) Oil, Arachidyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Coco-Caprylate / Caprate, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Polysorbate-80
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citral
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Ethylparaben, BHT

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.