KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2013. január 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

kiralykislany

2017. augusztus 30.

Az illata miatt vettem meg, nagyon megtetszett a boltban. Használat közben már sem illata, sem hatása nem volt. Hiába olcsó, így teljesen felesleges ez a termék.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Timitami

2017. február 21.

Azért vettem belőle párat, hogy ha kádfürdőzni támad kedvem, ne a tusfürdőjét "pazaroljam". És bár ennek a fürdőtablettának nagyon finom az illata, de ha beleteszem a vízbe, amelyben szépen elpezseg, az illat pár perc után valahogy elillan. A víz sem veszi fel ezt az egyébként nagyon jó illatot, de legalább szép halványlila lesz. Szóval semmilyen hatása nincs, és ahhoz képest méregdrága, mert nem ér semmit. Én nagyon szeretem az Yves Rochert, de ebből a levendula-vadszeder kombinációból csupán a tusfürdő és a testápoló 5 csillagos, se ez a tabletta, se a szappan nem jó - sajnos.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 21.

zsofi03

2016. november 30.

Jópofa volt, ahogy pezsgett és picit lila lett tőle a víz. De plusz pozitív dolgot nem tudnék felsorolni.
Karácsonyi csomagba fogok tenni belőle egy-két ismerősömnek. Ajándéknak szerintem ötletes.

zsofi03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Captainblonde

2016. február 15.

Szépen beszínezi a fürdővizet, és a szokásos szedres illatot árasztja, de ezen felül semmi hatása. Én kettőt is tettem a vízbe. Gondoltam valamilyen hidratáló hatása csak van, de nem. Inkább egy Stenders vagy Bomb fürdőgolyó.

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

turquoise_pianist

2013. május 19.

nem tetszett az illata, pezsgett, de ennyi.

turquoise_pianist
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 19.

nem tetszett az illata, pezsgett, de ennyi.

vedina007

2013. május 18.

Én lábfürdőnek használtam, - négybe vágtam, egy negyed épp elég is volt bele - mert ilyenkor inkább zuhanyozni, télen pedig habfürdőzni szeretek. Nagyon teszik az illata, nem is vártam tőle semmi egyebet.

vedina007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

tarhonya

2013. április 28.

Valóban élmény vele fürdeni!
Habot ettől ne várjatok, nem az a dolga. Csak illatozik.
Meg is színezi a vizet a kedves színezőanyaggal, hogy meglegyen a hangulat. Úgy kell nekünk, attól még ötös. Egyszer jó.

tarhonya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 28.

Valóban élmény vele fürdeni!
Habot ettől ne várjatok, nem az a dolga. Csak illatozik.

ernestina

2013. április 3.

Illatos, színes, jó játék amíg pezseg, ennyi.

ernestina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Illatos, színes, jó játék amíg pezseg, ennyi.

Scatty

2013. február 10.

Az illata nagyon finom, élmény volt használni. :)

Scatty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Az illata nagyon finom, élmény volt használni. :)

poppy

2013. január 16.

Tényleg szedres az illata, nagyon finom. Viszont érzékeny bőrre nagyon nem ajánlom, nekem mindenhol piros lett a bőröm tőle, és viszkettem is, még egy jó adag testápoló után is. Maradok a zuhanynál. :)

poppy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Színezék. Lilás piros.