KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fényvédők

Lourdes

2017. július 17.

Kellemes hidratáló krém, az illata kissé erőteljes, de nem zavaró.

Lourdes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Kellemes hidratáló krém, az illata kissé erőteljes, de nem zavaró.

TundiPapp

2017. június 11.

Jo az illata, jol hidratal, viszont ezt nala olcsobb kremek is ugyanugy megteszik.

TundiPapp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Nuugat

2017. április 16.

A könnyen ègő bőrömnek ez, a tiszta aloe és egy másik testápoló képes csak enyhülést nyújtani. Nem is tudom, mennyit használtam már el, de minden évben legalább egy el szomott fogyni.

Nuugat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

eviviktoria

2017. március 28.

Nekem már az új változata van meg, förtelmes az illata.. hányinger. Mivel az illatát megéreztem ezért nem próbáltam ki szóval a hatásáról nem tudok véleményt írni csak az illatáról ami nagyon erős és büdös. (Pacsuli édeskés)

eviviktoria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Nancika

2016. június 20.

Még amikor Egyiptomba mentem, akkor használtam minden napozás után (Dr. Hauschka naptejet használtam napozáskor), és egy csoda volt. Alapvetően hófehér bőröm van, Hófehérke hozzám képest kismiska, mégis nagyon tartós maradt a színem. Sosem voltam annyira és olyan sokáig barna, mint akkor. (Külön érdekesség, hogy előző évben mezei Nivea termékek mellett sikerült Krétán a napernyő alatt hólyagosra égnem). Az illata isteni, a színt tartóssabbá teszi és az én napozás után kényes, pirulós bőröm pedig látványosan átvált barnaságra a pírról, miután használom. Egyszerűen a fehér bőrüek nélkülözhetetlen nyári terméke. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

astarta

2015. december 30.

Nyaralásokhoz rendszeresen használom, viszonylag híg állagú, így jól felkenhetö, jól be is szívódik, nekem egyáltalán nem ragadós, az illata pedig isteni.

astarta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Moonlight

2015. augusztus 27.

A mennyei illatával kilóra megvett magának...
Node ezt nem tudtam,amikor megrendeltem,így hatalmas meglepetés volt beleszimatolni. Hamar beszívódik,és ami nagyon meglepett,az illata másnap is érezhető. Barnító hatást nem vettem észre,pedig szerettem volna ha van.
Összességében nem tudom lehúzni,ha akciós,megéri beruházni rá.

Moonlight
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

A mennyei illatával kilóra megvett magának...
Összességében nem tudom lehúzni,ha akciós,megéri beruházni rá.

Ildie

2015. július 29.

Két flakonnal használtam, és határozottan nem ugyanaz van benne. Amit 2013 nyarán vettem, az tök jól beszívódott, szerettük a párommal együtt, alap cucc volt a Balcsin. Most júniusban vettem újra és hát sz*r. Nem szívódik be, ragad, és erőszebb az illata is. Most nekem torzulnak ennyit az emlékeim, amit nem hiszek, vagy jól átvariálták az összetételt.
Nyár végéig használgatom, miniszoknyához lábra nem annyira nagyon rossz, de ha jön a hosszúnacis időszak a kukában fog landolni, mert nem lehet rá ruhát húzni.

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

mankaa

2015. július 18.

Olyan kis semmilyen a csomagolása, hogy magamtól le se vettem volna a polcról....de az illatát imádom, a hatása is klassz, megszerettem. Kuponnal, akciósan biztos újraveszem.

mankaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

Ursula_Black

2014. április 26.

Egészen híg krém, és jól hidratál. Csak akciósan veszem, mert szerintem túlárazott, de nem tudok neki ellenállni, nagyon jó az illata.

Ursula_Black
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Stearic Acid, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Ethylhexyl Cocoate, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethiconol, Paraffin, Panthenol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Sorbitan Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Sodium Cetearyl Sulfate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Linalool, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hydroxycitronellal
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, BHT

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.