KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0bikbik0, az összetevőket feltöltötte: mdalma46, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Egyetlen mozdulattal tisztítja és tonizálja bőrét. Kamilla kivonatban gazdag összetétele megnyugtatja és védi bőrét. Gyengéd, és frissítő tejes textúra.

93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Ásványi olaj,- színezék- és parabénmentes termék. Újrahasznosítható csomagolás, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Bőrgyógyászati- és szemészeti ellenőrzés mellett tesztelt termék.

Angemoll

2017. november 14.

Mint ahogy a testápolóját ezt is nagyon szeretem :) Szépen tisztít, hidratálja a bőrt, nem hagy ragacsos érzetet. Ár érték arányban szerintem megéri megvenni.

Angemoll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

0bikbik0

2017. november 1.

Meglepő módon a kamilla nem bántja a bőrömet (alapesetben szétszárítja, húzódó érzést okoz néhány kamilla fajta).
Szépen tisztít, hatékony, de nekem tonikként egyáltalán nem működik. Egy sima arclemosó, de annak teljesen oké. Kuponokkal, kedvezményekkel megéri az árát.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 1.

mdalma46

2017. október 30.

Véletlenül az arctisztító zselé helyett ezt vettem. Nagyon szeretném ha nem lenne benne parfüm, de sajnos van, így nem jön ki túl jól a bőrömmel :/

mdalma46
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

PaNel95

2017. augusztus 11.

Teljesen véletlenül választottam ezt az üzletben, mert volt egy kuponom arctisztítási termékre.
Egyáltalán nem bántam meg, teljes áron is újra fogom majd venni ha elfogy mindenféle gondolkodás nélkül!
Szépen tisztít, nem hagy furcsa réteget a bőrömön (micellás vizet ezért nem használok egyáltalán) és puha, hidratált lesz a bőröm húzódó érzés nélkül.
Sminklemosás terén nem tudom, hogyan teljesít, mert ritkán használok sminket, de még a legkisebb szennyeződést is eltávolítja elsőre.
Az állaga tonikhoz képest sokkal töményebb, viszont ezzel az is jár, hogy kevesebbet is elég a vattára tenni. Vattakoronggal használom, és a vatta alig szívja magába, minden cseppje az arcbőrre kerül, szóval abszolút gazdaságos!
Kb. 1 hónapja használom mindennap legalább egyszer, de nagyjából még csak a hetede fogyott el.
Az illata kellemes, egy kis ideig még érződik a bőrön, de ez nekem nem zavaró.
Nálam abszolút nyerő, és szívesen használom mindennap. Nagyon jól felfrissít és üde érzetet ad.

Azóta használtam már szempillaspirál eltávolítására. Szépen leszedte és nem csípte a szememet sem. Nem volt szükség dörzsölésre sem, így nem hullott ki egy darab sem, illetve a szemembe sem ment bele, és egy szememre elég volt egy vattakorong, amire kétszer tettem kicsit a tonikból. Nem vízállót használtam, szóval arról nem tudok nyilatkozni, hogy azzal, hogyan bánik, de a simával tökéletesen elbánik.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Az illata kellemes, egy kis ideig még érződik a bőrön, de ez nekem nem zavaró.

nicolekitti

2017. augusztus 8.

Megszagoltam a sima tonikját, nagyon tetszett az illata, de inkább ezt a kettő az egyben-t vettem meg. Nagyon tetszik, hogy pillanatok allatt kész van vele az ember, csak egy vatta korong kell hozzá. Nagyon felfrissiti a bőrömet, és olyan mintha be is kentem volna, egy kis réteget képez a bőrömön. A másik pozitívum, hogy nem vörösödik be tőle az arcom, mint általában más lemosóknál.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Frida

2017. július 26.

Megújult a pure calmille kollekció. Az egész termékcsaládot használom és nagyon elégedett vagyok velük. A sminket szépen leszedi nem csípi a szememet. Kellemes, friss érzést hagy a bőrömön. Imádom!

Frida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract