KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: radioaktiva, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem zsíros és nem tartalmaz alkoholt, érzékeny bőrre kiváló.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anna-

2017. március 13.

Kedvencem volt😞 Annyira sajnálom, hogy nálunk már nem lehet kapni. Pont elég nedves volt, és gyönyörűen lehozta a sminket és nem irritált. Szerencsére nemrég Spanyolországban beszereztem 2 csomagot, de az is már elfogyott.

Anna-
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Leander

2016. június 3.

Imádtam, tökéletesen eltávolította a sminket,nem kellet nyúzni, dörzsölni a bőrt, mégsem éreztem, hogy agresszívak lennének a hatóanyagai. Amíg tehettem mindig újravásároltam, pedig nem vagyok egy lojális típus, kevés olyan termék van, amit rendszeresen megveszek, mert szeretek új dolgokat kipróbálni. De ez kiállta az idők próbáját, másik törlőkendő a nyomába sem ért. Sajnos azonban már nem gyártják. Azóta is keresem a hozzá hasonlót, de sajnos még nem találtam meg.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Panni21

2016. április 26.

Ajándékba kaptam vásárláshoz, a hozzám hasonló lustaságoknak életmentő lehet :D
Egy mozdulattal nyomtalanul eltüntette a sminket. Utána még áttöröltem az arcom micellás vízzel, csak a biztonság kedvéért, de nem lett volna szükség rá.
Az illata is nagyon finom. Viszont az összetevők miatt nem hiszem, hogy újravenném, maximum ritka használatra.

Panni21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

Ajándékba kaptam vásárláshoz, a hozzám hasonló lustaságoknak életmentő lehet :D

kocrea

2014. október 20.

Én is csak ajánlani tudom mindenkinek. Alaposan tisztít, szemsminkre is tökéletes, nyugtatja a bőröm, remekül felfrissülök tőle.

kocrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

_ca_

2013. május 25.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, kellemes az illata és tökéletesen tisztít, úgyhogy mindenkinek ajánlom - de érzékenyeknek csak óvatosan, nálam hajlamos hosszabb ideig tartó használat után kisebb problémákat okozni.

_ca_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

jucikad

2013. január 25.

rengetegszer vettem már meg, sosem okozott csalódást. kellemes az illata, sminket tökéletesen leszedi, nem csíp stb :) tényleg nem olcsó, én most erre fogom a januári 2 az 1 áráért kupont elhasználni!

jucikad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

C.Dóri

2012. szeptember 12.

Szeretem ezeket a lemosó kendőket, gyorsan leszedi a sminket, kíméletes és még az illata is finom. Használat után megmosom az arcom, nem szárítja ki a bőröm és nem is csípi a szemem sem. Egyetlen hátránya, hogy túl nagyok a kendők a fele is bőven elég egy használatra, ezért mindig kettévágom őket így tovább is tart egy csomag.

C.Dóri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

radioaktiva

2011. november 26.

Ez az a termék, ami nélkül már létezni sem tudok :-) Nagyon régóta használom, s bár kipróbáltam más arctisztítókendőt is, mindig visszatérek hozzá.Kellemes az illata, épp jó a nedvessége. Szépen leszedi a sminket. 20 db van egy csomagban. Nem túl olcsó, de törzsvásárlói kedvezménnyel szoktam venni, úgy azért nem horror az ára.

radioaktiva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.