KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: reakovats, Módosítva: 2017. június 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Radírozó hatású tusfürdő fűszeres mandarin illattal, mely 100%-ban gyümölcs magvakat tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

reakovats

2017. május 5.

Normál tusfürdőként simán megállná a helyét, radírozóként viszont harmatgyenge. Semmilyen különös hatását nem éreztem magamon. A tubusos megoldás sem túl szerencsés: épphogy felpattintom a kupakot, rögtön ömlik a tenyerembe (vagy totál máshova, ha nem figyelek). Célszerűbb lett volna felül nyitható flakonba tölteni, amivel könnyebben szabályozhatnánk, mennyit akarunk használni belőle. Egyetlen pozitívuma az illata, ami leginkább egy édes puszedlire emlékeztet.

reakovats
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

kdviki

2017. március 14.

Kellemesen radíroz, az illata pedig szuper.

kdviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Kellemesen radíroz, az illata pedig szuper.

Timitami

2017. február 28.

Egészen véletlenül bukkantam rá most február végén az egyik budapesti márkaboltban. Megtetszett az illata, plusz le volt árazva, így megvettem. Csodás! Isteni az illata, ami törülközés után megmarad a bőrön. Érezhetően mandarinos, de a fűszerezést is érezni rajta. Valóban karaácsonyra hajaz az illat, de örülök, hogy nekem most van. És olyan jól belengte a fürdőszobát is ez az illat, hogy csuda. Nagyon jó vele zuhanyozni, a kis magocskák finoman dörzsölődnek a bőrön, a tusfürdő pedig szépen habzik és jó vele mosakodni, jól lehet kenni. Nekem egyátalán nem szárította ki a bőröm, finom puha maradt használata után is, és valahogy frissebbnek éreztem magam, pedig este használtam. Egy problémám van vele: nagyon könnyen kifolyik a tubusból. A tubustetőn a lyukat kisebbre kellett vona szabni. Mint minden Yves Rocher tusfürdővel, amit eddig próbáltam, ezzel is elégedett vagyok. 5 csillag.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

Toposz

2017. január 19.

Nekem ez nem.. Az árához viszonyítva a legjobb szó sajnos: ócska. Az illatát szerettem, de túl híg, könnyen túlszalad a mennyiség. Engem szárított is nagyon.
Egy csillag az illat és a design, egy csillag a radírozás, az rendben volt.

Toposz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Egy csillag az illat és a design, egy csillag a radírozás, az rendben volt.

mbettina

2017. január 16.

Egész okés tusfűrdő. Finoman radírozza a bőrőm, és kellemes téli, karácsonyi illata van.

mbettina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

agnesbagi

2017. január 8.

Imádom az YR radírozó tusfürdőit, pontosan annyi radírozó mag van bennük, amennyi kell, hogy puhává varázsolja a bőrt, de ne sértse meg. Ez a tusfürdő is ugyanezt a hatást nyújtja, az illata pedig csodás. Karácsony után beszereztem még egyet, így egész télen ki fog tartani ez az illat :-)

agnesbagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

AkInImOd

2016. december 28.

Ajándékba kaptam. Nagyon kellemes illatú. Magában nem habzik fel, inkább réteget képez a bőrön, de habszivaccsal fantasztikus habos eredményt lehet vele elérni. A kis szemek gyengéd dörgölést biztosítanak. Ha nem felhabosítva használom, akkor alaposabban le kell dörgölnöm a bőrömről. Nem szárít, egy darabig a bőrömön is érezni az illatát. Pár naponta használom csak, mert újra fellobbant a seborrheam, de szerintem nem ez a termék okozta a galibát.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

horzso

2016. december 21.

Tényleg gyengéd, semmi durva dörzsölés, éppen csak lehet érezni a radírozást. Kétnaponta használom, nagyon kellemes, puhább a bőröm utána.

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

u03251

2016. december 17.

Nagyon finom fűszeres illata van, ez a kedvencem termékem a téli kollekcióból. Gyengéden radiroz, nem szárít.Az ára is rendben van.

u03251
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid