KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Kellemes, ínycsiklandó, körte és kakaó illatú radírozó hatású tusfürdő. A bio mezőgazdaságból származó búzavirágvízben és 100%-ban természetes kókuszdió- és sárgabarackmag porban gazdag textúra gyengéden tisztítja és radírozza, valamint kellemes illatúvá varázsolja a bőrt.

Ár: 700 Ft , Eladó: malnakiralyno
Állapot: párszor (1-2x) használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/Foxpost

buba83

2017. augusztus 2.

Ajándékba kaptam és eddig valahogy megfeledkeztem róla, most kezdtem el használni. Ha jól tudom, a karácsonyi időszak limitált illata volt - nekem túl émelyítő a csokis illata, pláne így nyáron. Más illatokban használtam már ezt a radírozó hatású tusfürdőt, azok jobban tetszettek. Sajnos a radírozó hatásáról nem nagyon beszélhetünk, mert alig észrevehető. A nyári hónapokra tehát nem igazán válik be szerintem - függetlenül attól, melyik illatot választjuk.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Vanília

2017. február 12.

Ajándékba kaptam és ugyan nem vagyok nagy tusfürdő-mániás (sőt...), de ezt el tudom használni - kizárólag a téli hónapokban. Olyan, mintha valami finom, kicsit tömény csokis-gyümölcsös édességgel kenném be magam és amíg le nem mosom, tart is az illatélmény, utána azonnal eltűnik, utóillat nálam nem marad semmi. De ez nem is gond, olyan a "cucc", mintha az ember bekapna egy-két darab bonbont (ez esetben nyilván kalória nélkül:)). Szóval kellemes élmény, amiért én azért nem adnék ki pénzt... Ja, a radírt nem nagyon érzem, szerintem lehetett volna kicsit markánsabb szemcsékkel ellátni, de ez egyéni ízlés dolga.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

im

2017. január 28.

Az eddigi véleményezőkhöz csatlakozom én is: ajándékba kaptam (csomagban a testápolóval és a folyékony szappannal, amelyet tusfürdőként használok, mert ellenőriztem, és teljesen ugyanaz az INCI-jük).

Pozitívumok:
- Nem szárítja jobban a bőröm, mint bármelyik másik SLS/SLES-tartalmú tusfürdő.
- Örülök, hogy ez a termék is inkább tusfürdőként, semmint bőrradírként funkciónál, mert a sok, pici szemcse szerencsére nem karcol, karistol. Látványra teljesen olyan, mintha kakaóport szórtak volna egy tubus mézbe. :D
- Jól kezelhető a termék állaga, nem túl sűrű, nem túl folyékony.
- Szeretem a tubusos kiszerelést a testradíroknál (a TBS tégelye nem a szívem csücske a zuhanyzóban). A kiöntőnyílás mérete is megfelelő.

Összességében:
Bár nincs itt az INCI, gondolom, van benne egy rakás parfüm. Az illat engem is a körtés Boci étcsokira emlékeztet, olyannyira, hogy muszáj tusolás előtt fogat mosnom, ha valahogy el akarom kerülni a későesti édességevést. (És itt el is bukik a véleményezési rendszerem, mert ez most pozitívumnak vagy negatívumnak számít? :D) Nyilván nem való nagyon érzékeny, nagyon száraz bőrre ez a termék. Én most örömmel elhasználom.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Pozitívumok:
- Nem szárítja jobban a bőröm, mint bármelyik másik SLS/SLES-tartalmú tusfürdő.
- Jól kezelhető a termék állaga, nem túl sűrű, nem túl folyékony.

Összességében:

krisztikee91

2017. január 5.

Imádom az illatát, a Boci körtés csokijára emlékeztet :) A radírozó hatása nem valami extra, viszont nagyon szeretek vele zuhanyozni, sajnálom, hogy csak limitált kiadás.

krisztikee91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

generalnagy

2017. január 5.

Ajándékba kaptam Karácsonyra és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon finom illata van, igazán téliesnek mondanám. Az állaga tökéletes, a radírozó szemcsék is jól végzik a dolgukat. Alaposan tisztít, nem szárítja a bőröm.

generalnagy

AlmásiKriszta

2017. január 2.

Kellemes az illata és valóban gazdag a textúrája. Egészen jól habzik, csúszik (teljesen jól lehet vele tusolás közben lábat borotválni :) ), viszont a sok kis szemcse ellenére a radírozó hatás kevésbé érződik. Összességében nagyon tetszik, kár, hogy limitált széria.

AlmásiKriszta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid