KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CatLynn, az összetevőket feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2013 nyári limitált kiadás

Testre és hajra egyaránt használható.

agen

2016. május 9.

Bárcsak lenne ilyen minden nyáron....a fürdés nyári hangulatfelelőse volt...vissza!!!

agen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 9.

Zsú17

2014. július 16.

Én csak tusfürdőnek használtam, együtt a parfümjével, ezért nem vettem zokon, hogy nem érzik sokáig az illata. Egyébként imádtam és nagyon sajnálom, hogy limitált.

Zsú17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

sunshine565

2013. szeptember 18.

Nekem nagyon nem jött be,ez eddig az egyetlen ami a márkánál nem...szárított...az illata nem tartós,és vakaróztam tőle..:S

sunshine565
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Malachite

2013. szeptember 14.

Hmmm, fincsi, ez velem jön! - gondoltam amikor pár hete megszagolgattam a boltban. Valóban van benne valami...retró, de egyszerűen nem tudnám megmondani mitől nosztalgikus, nyárias, vidám és gyümölcsös egyben, nagyon eltalált kis illat. Nem szárít, és samponként se rossz, bár merő véletlenből kényszerültem rá, de nem okozott csalódást. Kellemes kis vétel volt, de alapvetően nem szoknék rá :) A kiskamasz húgom viszont egyenesen imádta!

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

emagdi

2013. augusztus 27.

Vettem egyet még amikor megjelent, mert szép színes a csomagolása. Kb ennyi pozitívumot lehet róla elmondani, sajnos egyáltalán nem tartós az illata (pedig kellemes lenne nyárestékre:).
Kidobni azért nem kell, mert ellátja a funkcióját, remekül tisztít, de egyébként semmi extra.

Közben kipróbáltam samponként is... hááát... kicsit sok lehet benne az "idegen anyag", mert viszketett tőle a fejbőröm :S... szerintem ne mossatok vele hajat, ha nem muszáj.

emagdi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Guttmann Natasa

2013. augusztus 27.

Amennyire poshadt dinnye szagúnak találtam magamon az EDT-t, annyira varázslatosnak gondolom ezt a tusfürdőt. Csoda egy illat, én mondom. Mikor élőholtként hazavánszorgok a munkából és bevetődöm a fürdőszobába, s a tenyerembe folyatom ezt a mennyei nedűt... Teljesen átértékelem az időjárást, a napomat és a világot. Még ebben a borús-nedves-sötét borzalomban is képes egy falatnyi likőrös trópusi mámort csempészni a bőrömre. Egyáltalán nem szárít és tökéletesen habzik is.
Egy kókusztejet azért küldhetne mellé valaki, természetesen koktélesernyővel, színes szívószállal! ;-)

Guttmann Natasa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

poppy

2013. augusztus 17.

Fincsi virágos illat, szép doboz, nem szárít. Ès ennyi. :-) De egynek jó így nyáron.

poppy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Nefertiti

2013. augusztus 11.

Nekem nem igazan jott be ez az uj illatcsalad, sem az EDT-je sem a tusfurdoje nem tetszik :(

Nefertiti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

KrémesenSzépAzÉlet

2013. augusztus 5.

Nekem tetszik az illata, bár inkább virágosnak mondanám mint gyümölcsösnek. Samponkén is jól működik, utazáskor jó helytakarékos megoldás.

KrémesenSzépAzÉlet
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

surrealbrain32

2013. augusztus 5.

Nem rossz kis tusi, bar hajra nem probaltam, de valoszinu nem is fogom. Az illata remek, de tenyleg nem tartos sajna. Nekem a csomagolasa nagyon tetszik, meg is tartom dekoracionak :)))

surrealbrain32
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid