KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: dorina, Módosítva: 2012. november 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes.

PrincessRevenda

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 4.

Zsírosít, elnehezít, csalódtam benne. Elhasználom, de újra venni biztos nem fogom.

PrincessRevenda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

béengé

2014. május 4.

Vegyesek az érzéseim ezzel a samponnal kapcsolatban. Rengeteg sampont kipróbáltam már,ő a jobbak közé tartozik,ezt rögtön leszögezem.
Annak ellenére,hogy szilikonmentes,nem kócolja a hajat,sosem nézett ki a hajam hajmosás után úgy,mint egy szalmakazal. Gondolom,aki próbált már szilikonmentes sampont,tudja miről beszélek. Már egy jó ideje csak ilyeneket használok,így azt sem mondhatom,hogy "tisztult a hajam" vagy pedig mire ide értem,már hozzászokott a natúr dolgokhoz a hajam,mert nem.Bármit próbáltam,egyiktől sem tudtam normálisan kifésülni,de ez a sampon ilyen problémát nem okozott.
Nagyon szuper illata van és kevés is elég belőle,nagyon jól habzik.
Ahogy előttem is írták,tényleg serkenti a hajnövekedést,ezt én is tapasztaltam,valamint tényleg revitalizálja a hajat,nekem legalábbis segített,tényleg azt éreztem,hogy élettel teli lett a hajam.
Akcióban érdemes megvenni,én 600 Ft-ért vettem,annyit teljesen megért. Viszont amiért nem fogom újravenni,az az,hogy amikor elkezdtem használni,akkor nem zsírosított,de most már a 2. napot sem bírja ki(én 2 naponta mosok hajat).Talán azért,mert télen,mikor vettem elég gyenge,erőtlen volt a hajam,de úgy érzem,hogy annyira helyretette,hogy most már sok.
Így azoknak,akiknek egy kis újjáépítésre(és rengeteg babahajra :)) van szüksége,azoknak bátran ajánlom ezt a terméket!

béengé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 4.

Nagyon szuper illata van és kevés is elég belőle,nagyon jól habzik.

Rami

2014. március 8.

Imádom ezt a sampont!
Mióta ezt használom, a hajam nagyon elkezdett nőni, tele vagyok babahajjal.
Kellemes az illata, az állaga is.
1200Ft körüli áron mozog.
Viszont sajnos könnyebben zsírosodik tőle a hajam, így ez most csak 4 csillag.

Rami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Imádom ezt a sampont!
Mióta ezt használom, a hajam nagyon elkezdett nőni, tele vagyok babahajjal.
Kellemes az illata, az állaga is.
1200Ft körüli áron mozog.
Viszont sajnos könnyebben zsírosodik tőle a hajam, így ez most csak 4 csillag.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. január 26.

Egy kis mintát kaptam belőle a boltban, ami 4 hajmosásra volt elég. Egyébként számomra abszolút ,,profilba vágó" ez a sampon.
Nem vagyok vele elégedett egyáltalán, egyrészt nem hidratálja eléggé a hajam ( samponon kívül megszokott rutinomat követtem), szárítás után sprődebbnek nézett ki mint általában, és tapintásra is durvább volt, valamint kevésbé volt fényes. Ezeken kívül kissé le is lapult (az én rengeteg hajam, szinte hihetetlen), és gyorsabban zsírosodott. Ráadásul még jóval drágább is mint az Alverde sampon amit használok.

nagygyorgy.emese.dalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

zsuzska2

2013. január 18.

Nagyon jó ez a sampon.Végre megtaláltam az igazit,szépen helyre hozta a hajam.Ajánlom mindenkinek.Nagyon töredezett a hajam,fénytelen volt,amióta ezt a sampont használom,ragyog a fényességtől és nem töredezik a hajam.

zsuzska2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.